Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ 500 метрівка для Garmin і Google Earth ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: Привіт, накидав шматки 500-метрівки на Гугль і створив KMZ частини Карпат.
Оптимізовано під Garmin (моделі які розуміють Custom Maps)? а також можна в Google Earth дивитися. Якщо це має цінність для загалу, то дайте знати хто має де то поставити і як переслати. Поки 40MB. накрив Чорногору, Свидовець, Боржаву, ПІМ і східні Горгани. Все спілкування на дану тему
[ 500 метрівка для Garmin і Google Earth ]додав(-ла)climber11:01:01 15/03/2010 Привіт, накидав шматки 500-метрівки на Гугль і створив KMZ частини Карпат.
Оптимізовано під Garmin (моделі які розуміють Custom Maps)? а також можна в Google Earth дивитися. Якщо це має цінність для загалу, то дайте знати хто має де то поставити і як переслати. Поки 40MB. накрив Чорногору, Свидовець, Боржаву, ПІМ і східні Горгани.
[ Re: 500 метрівка для Garmin і Google Earth ]відповів(-ла)Alex09:15:47 16/03/2010 Будь-який прив’язане растрове зображення можна сконвертувати у KMZ за допомогою GlobalMapper. Прив’язувати вручну в GoogleEarth немає потреби.
[ Re: Re: 500 метрівка для Garmin і Google Earth ]відповів(-ла)climber12:03:26 17/03/2010 я пробував декілька утиліт, але вони або не розуміли складніших мап файлів або зсували то все на пару сотень метрів (певно не розуміли датуми).
то є лінк. Тепер якщо треба меншу частину - то просто вікриваєм в гуглі, видаляєм шматки і знов записуєм як KMZ. Ставим в каталог //Garmin/CustomMaps і повинно працювати.
[ Re: Re: 500 метрівка для Garmin і Google Earth ]відповів(-ла)yhirnyak09:55:29 18/03/2010 о. працює, дякую.
що дивно - гармін на свому сайті повідомляє, що роздільна здатність користувацьких мап мусить бути 155дпі. в цих мап 72дпі, і нічого, відображається.
[ Re: Re: Re: 500 метрівка для Garmin і Google Earth ]відповів(-ла)zhyvoy10:43:51 18/03/2010 155 для Колорадо та Орегонів, для Дакоти меньше. Раджу для кращої деталізації мап у приладі, перед компоновкою в KMZ обробити JPEG у шопі, тобто добавити контрасту, насиченості та чіткості(рескость). Але цю процедуру краще робити з копіями оригіналів мап. І копію не переіменовувати бо файл привязки буде мати назву оригіналу і наприклад GlobalMapper буде матюкатись. Другими словами робимо копію папки з картами та файлами привязки та працюємо з ними. Є непагані статті по темі http://garmin-nnov.ru/content/ view/69/26/ і http://garmin-nnov.ru/content/ view/70/26/ . Сподобався елегантний спосіб в 5 частині, тільки в опціях після завантаження SRTM виключав галочку напроти мапи, і вийшов непоганий релєф Карпат з затемненням. Такий файл з затемненням у приладі дуже класно виглядає з растровою картою Карпат, є незначні тормоза при збільшені більше 2 км. у навігаторі. Сам файл Карпат від бескидів до частини румунських Карпат важе 6,5 Мбт., що не заперечує обмеженням, виписка:
Ограничения навигаторов при работе с растрами:
1. Количество и размер тайлов. - При создании карты все изображение разделяется на более мелкие, каждое такое изображение и есть тайл. В создаваемой карте максимальный размер тайла не должен превышать 1024х1024 пиксела, а их совокупное количество не должно превышать 100. Учтите это, подготавливая исходное изображение.
2.Размер карты. - Размер получаемого файла не должен превышать 32 МВ.
3.Количество файлов с картами. - файлов может быть несколько, но в сумме не должно превышаться значение 1 и 2 пункта.
Ще так само зробив Крим, і майже весь Кавказ і все разом залито в папку кастом мапс на Орегоні. І все це чітко працює з векторними картами даних регіонів. Але повторюю це все тільки для Колорадо, Орегон та Дакота. Кого цікавить можу вислати на почту, файли від 3 до 7 Мбт.
- зображення понад 1 мегапіксель (1024x1024 pixels, 512x2048 pixels, etc.) будуть відображатися (але) з меншою роздільною здатністю. (перевірено - відображається, чіткість дійсно не дуже хороша, але і не трагічна)
- обмеження об"єму кожного окремого jpeg 3mb, не більше 100 файлів (тобто 300мб? не перевіряв).
взагалі - тема нормально не описана на сайті гарміна: http://www.garmin.com/garmin/c ms/cache/offonce/us/onthetrail /custommaps#fragment-2. жодного слова скажімо про допустимий розмір файлів. може це такий спосіб стати легендарними - випустити щось цікаве, і нічого особливо не пояснювати. от і гуляє нетом купа легенд. і відвідуваність сайту/форумів росте:-)
[ Re: Re: Re: Re: 500 метрівка для Garmin і Google Earth ]відповів(-ла)Astrik05:28:39 19/03/2010 А, що Дакота вже підтримує растрові зображення?
Наскільки мені відомо Дакота не підтримувала жоден графічний формат.
Чи може в новіших прошивках зявилась така підтримка???
[ Re: Re: Re: Re: Re: 500 метрівка для Garmin і Google Earth ]відповів(-ла)Astrik06:18:56 19/03/2010 давно заглядав на х-ки дакоти, напевно ще як вона зявилась.
Так така опція як індивдуальні карти вже є і в Дакоти, але все одно цікаво, як то виглядає вживу, бо опція підтримки зображень далі відсутня.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: 500 метрівка для Garmin і Google Earth ]відповів(-ла)zhyvoy10:19:24 23/03/2010 Так Дакота може працювати з растровими картами, А звичайний перегляд фотографій як наприклад у Орегоні відсутній. Виглядають такі мапи в Дакоті трохи гірше чим в Орегоні, якраз через роздільну здатність екрану. Ставив поряд Орегон та Дакоту на одній і тійже ділянці мапи при однаковому збільшені, Орегон виглядає значно краще, більше інформації і чіткість та з кольорами краще.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 500 метрівка для Garmin і Google Earth ]відповів(-ла)Astrik15:47:38 23/03/2010 зрозуміло. видно ця можливість перегляду растрових карт, зявилась відносно недавно. Напевно що в той самий період, коли зявилась можливість завантажувати і орієнтуватись по растровим картам на орегоні і колорадо.
[ Re: Re: Re: 500 метрівка для Garmin і Google Earth ]відповів(-ла)climber12:51:08 18/03/2010 а що таке дпі як не просто число для рекомендованого масштабування при роздруківці. а якщо КПК сам то мусить зумити відповідно до координат і поточного масштабу, то він певно має на увазі той параметр.
[ Re: Re: Re: Re: 500 метрівка для Garmin і Google Earth ]відповів(-ла)yhirnyak14:41:50 18/03/2010 при 300дпі мапа навіть не відображалася в списку користувацьких. і після зміни лише цього параметру на 155 вперше на екрані побачив jpeg мапу. думаю якесь обмеження на дпі є. може, мається на увазі "не більше, ніж 155"
[ Re: 500 метрівка для Garmin і Google Earth ]відповів(-ла)yhirnyak12:50:38 18/03/2010 ще питання, майже по темі. може хтось знає - чи є можливість переключатися з навігатора (орегон) між різними користувацькими мапами? скажімо, між kmz супутникових фото або kmz мапами тієї ж ділянки?
зараз не бачу можливості вибору між користувацькими мапами в меню навігатора, відповіді в неті не знайшов.
[ Re: Re: 500 метрівка для Garmin і Google Earth ]відповів(-ла)climber12:52:34 18/03/2010 колорадо має вибір прямо в опціях режиму мапа. Орегон наскільки зрозумів з форумів має просто вмик\вимк кастом мапи.
[ Re: Re: Re: 500 метрівка для Garmin і Google Earth ]відповів(-ла)zhyvoy13:44:17 18/03/2010 Ні не можна, тільки виключити всі зразу. Є варіант використання декількох флешок, або робити папку кастом мапс в памяті приладу та на флешці(одна кмз в приладі інше на флешці) як треба щось одне виймаємо флешку. Поки так можливо в нових прошивках змінять щось бо не зручно зовсім. Також є незручності з вимкненням растрових мап. Наприклад у 60 Csx вантажиться набір карт в одному пакеті gmappsup.img(непомятаю точно як пишиться) і в налаштуванні карти в навігаторі мож вимкнути/ввімкнути кожну карту окремо. В Орегонах вимикаються одразу пакетом, можна завантажувати до 4 таких пакетів. Обійшов це так, в СендМапі при завантажені у навігатор давав різну назву регіонів, наприклад Kiev, Ukraina, Karpaty тепер кожну мапу можна вимикати окремо