Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Re: Рельэф для GPS ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: >>Доречі, якість майже така сама як у 500 метрівках Генштабу
розшифрую слово "майже": січення 20м проти 10м на 50k Генштабу, зглажування даних знятих з 30сек кроком (а це по пам’яті на наших широтах виливається в 90м ) проти інструмертальних замірів...але як би там не було і то хліб.
До речі http://www.opencyclemap.org/ дає ізолінії рельєфу січення 10м Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Re: Рельэф для GPS ]додав(-ла)Ed.ua08:07:22 06/10/2010 >>Доречі, якість майже така сама як у 500 метрівках Генштабу
розшифрую слово "майже": січення 20м проти 10м на 50k Генштабу, зглажування даних знятих з 30сек кроком (а це по пам’яті на наших широтах виливається в 90м ) проти інструмертальних замірів...але як би там не було і то хліб.
До речі http://www.opencyclemap.org/ дає ізолінії рельєфу січення 10м
[ Re: Re: Re: Re: Рельэф для GPS ]відповів(-ла)kravets14:46:26 06/10/2010 Для мене "майже" - орієнтування на місцевості по 500 метрівці та по www.gpsmaps.de "майже" не відрізняється... :)