Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Re: Re: Re: Питання по озі експлорер ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: Та ніби все там просто. Відкривається папка з map-файлами. Відмічаємо ті, з якими потрібно працювати. На вкладці Destination Map заповнюємо дані проекції карти (див.Check Calibration of Map з OziExplorer).Роздільча здатність результуючої карти - Map Scale вибирається відносно Pixel Scale початкових карт. Далі виділяємо необхідний кусок і створюємо нову карту - формат карти ozfx3 і map-файл прив’язки.
3сек в наших умовах це ~61,6м по горизонталі. Ось тому висота вершини по SRTM може бути меншою від реальної. Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Re: Re: Re: Питання по озі експлорер ]додав(-ла)Victory21:27:03 08/04/2008 Та ніби все там просто. Відкривається папка з map-файлами. Відмічаємо ті, з якими потрібно працювати. На вкладці Destination Map заповнюємо дані проекції карти (див.Check Calibration of Map з OziExplorer).Роздільча здатність результуючої карти - Map Scale вибирається відносно Pixel Scale початкових карт. Далі виділяємо необхідний кусок і створюємо нову карту - формат карти ozfx3 і map-файл прив’язки.
3сек в наших умовах це ~61,6м по горизонталі. Ось тому висота вершини по SRTM може бути меншою від реальної.