Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Дилетанські питання про GPS-навігацію. ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: Питання полягають в наступному:
1. чи необхідно у випадку використання мною попередньо-створеного чужого треку щоб система координат на мому приймачі співпадала з координатною системою в приймачі людини, яка створила цей трек. Тобто, для прикладу, на мому приймачі виставлена система WGS84, а на приймачі людини, що створила використовуваний мною трек, стоїть пулково. Чи буде мій приймач коректно відображати напрям руху і тд?
2. Чи має якесь значення яка система координат виставлена на мому приймачі (пулково чи WGS84) для точного відображення мого розташування на векторній мапі. Тобто чи для кожної векторної мапи треба використовувати власне ту систему координат в якій вона створювалась, якщо так, то як дізнатись систему координат в якій створена мапа.
Буду вдячний за допомогу! Все спілкування на дану тему
[ Дилетанські питання про GPS-навігацію. ]додав(-ла)maxmur21:42:14 09/06/2008 Питання полягають в наступному:
1. чи необхідно у випадку використання мною попередньо-створеного чужого треку щоб система координат на мому приймачі співпадала з координатною системою в приймачі людини, яка створила цей трек. Тобто, для прикладу, на мому приймачі виставлена система WGS84, а на приймачі людини, що створила використовуваний мною трек, стоїть пулково. Чи буде мій приймач коректно відображати напрям руху і тд?
2. Чи має якесь значення яка система координат виставлена на мому приймачі (пулково чи WGS84) для точного відображення мого розташування на векторній мапі. Тобто чи для кожної векторної мапи треба використовувати власне ту систему координат в якій вона створювалась, якщо так, то як дізнатись систему координат в якій створена мапа.
Буду вдячний за допомогу!