Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: GPS Blutueth + смартфон на Symbian ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: Я користуюся вже рік, використовую MGMaps і Trekbuddy. Зробив карти карпат з кілометрівки. В даний момент колега використовує не з симбіана, а на сіменсі. Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: GPS Blutueth + смартфон на Symbian ]додав(-ла)climber19:17:17 11/07/2007 Я користуюся вже рік, використовую MGMaps і Trekbuddy. Зробив карти карпат з кілометрівки. В даний момент колега використовує не з симбіана, а на сіменсі.
[ Re: Re: GPS Blutueth + смартфон на Symbian ]відповів(-ла)PhMan03:10:33 12/07/2007 З прив’язкою карт проблем не було? Я малював карту з генштабівських кілометрівок. Використовував навігатор Garmin eTrex Legend. Прив’язку робив в Оzi-ку. Впринципі довольний, хоч була неточність при відображенні місцезнаходження при масштабі на ГПС-і нижче 300 м. Незнаю чи це пов’язано з неточністю карти чи з особливістю прив’язки Пулківських карт? (карту можна взяти з сайту http://navigation.uah.name )
[ Re: Re: Re: Re: GPS Blutueth + смартфон на Symbian ]відповів(-ла)PhMan17:59:00 12/07/2007 Я мав наувазі, що при масштабі 300м на навігаторі мій трек співпадав з стежкою або дорогою майже ідеально, а при менших масштабах (150-50м) виглядало що йдеш ліоруч або праворуч стежки.
А хтось пробував малювати карти до ГПС ма основі растру менших масштабів(500 або 250), точність буде вищв?
[ Re: Re: Re: Re: Re: GPS Blutueth + смартфон на Symbian ]відповів(-ла)Roman19:48:48 12/07/2007 Ага, тоді ясно.
Справа виглядає так, шо на кілометровці точність обмежена точністю мапи. На 250 точність вже буде обмежена точністю ГПС (заявлено ніби в межах 10м )