стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Франик - Шибене ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Реб"ята, парні і просто добрі люде, скажіт скіки часу займе дорога франик - шибене (на моїй карті зелене, якогось біса) по вайпоїнтах: фран.-яремче-ворохта-ільці-оце саме шибене яке у мене зелене. Туткаво в транспорті є той шлях але для власників авто. я ше не такий багач і тому прошу вас, небайдужих, вказати мені скіки ж часу займе та мандрівка автобусами, поїздами і на собаках, аби лишень добратись! а якщо вже зовсім нахабніти, то чи не могли б хоча приблизно вказати коли транспорт прибуває у черговий вайпоїнт і коли з нього можна виїхати до наступного плейслокейшн. Туткаво у транспорті є розклади але від них уже попахує (несвіжі тобто), коли проїжджатиму чергові точки, планую нафотографувати (а у мене крутяцька цифра! кенон!) тих розкладів на двайці років уперед і навішати то всьо туткаво (шутка канєшна, через двайці років стане ся глобальна війна і буде не до карпат, поженемо ворога за урал хе-хе...)
Все спілкування на дану тему
 1. [ Франик - Шибене ] додав(-ла) E' [registered] 23:13:19 14/07/2005
  Реб"ята, парні і просто добрі люде, скажіт скіки часу займе дорога франик - шибене (на моїй карті зелене, якогось біса) по вайпоїнтах: фран.-яремче-ворохта-ільці-оце саме шибене яке у мене зелене. Туткаво в транспорті є той шлях але для власників авто. я ше не такий багач і тому прошу вас, небайдужих, вказати мені скіки ж часу займе та мандрівка автобусами, поїздами і на собаках, аби лишень добратись! а якщо вже зовсім нахабніти, то чи не могли б хоча приблизно вказати коли транспорт прибуває у черговий вайпоїнт і коли з нього можна виїхати до наступного плейслокейшн. Туткаво у транспорті є розклади але від них уже попахує (несвіжі тобто), коли проїжджатиму чергові точки, планую нафотографувати (а у мене крутяцька цифра! кенон!) тих розкладів на двайці років уперед і навішати то всьо туткаво (шутка канєшна, через двайці років стане ся глобальна війна і буде не до карпат, поженемо ворога за урал хе-хе...)
  • [ Re: Франик - Шибене ] відповів(-ла) E' 23:16:58 14/07/2005
   А! ше тово - я в понеділок уже планую (не стіки я скіки само житє) бути у карпатах, ну не буду нікого торопити але ви поняли :)
  • [ Re: Франик - Шибене ] відповів(-ла) Tasic 08:19:34 15/07/2005
   2,5 год до Верховини (узимку до 4, особливо увечорі і у сильні сніги)
   Година-півтори автобусом з Верховини до Шибеного. То залежить... Особливо від погоди. На карті справді показано село Зелене. Так вона там і є. Здорове воно. Поглинає Шибене :)
   З Франківська маршрутки йдуть щогодини на Верховину. У цьому ж форумі процедура обговорювалася тиждень тому і кілька разів. І розклад руху транспорту. гляньте тут:
   http://www.karpaty.com.ua/?cha pter=forum&forum=7&frange=20&m sg=27879
  • [ Re: Франик - Шибене ] відповів(-ла) Victory 10:33:31 15/07/2005
   Автобуси, що йдуть з Шибеного - 6.30, 7.30, 14.00 (останній). Той, який є в розділі транспорт - 17.50 - немеє. Якщо трапиться так, що треба заночувати в Шибеному, то рекомендую це зробити в пана Василя - 100м нижче КПП - перший поверх: магазини,кафе; другий: міні-готель на 25 місць - туалет, душ, гаряча вода, кухня. Ціна - 15 гривень. Нас було п’ятеро,- то ми ще ціну досить нормально збили.
   • [ Re: Re: Франик - Шибене ] відповів(-ла) Юрко 11:37:37 15/07/2005
    я ночував в гуртожитку просто навпроти зупинки (там ще крамниця є), тої, що коло підвісного моста і майже навпроти устя Датницького. 15 грн., просили 20 з білизною. Були коци, принесли окропу, пічка, туалет і душ є, але на 19.06.05 був в стадії підключення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::