стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ СГ 2005/Так де ж знаходиться г. Чорна Рипа? ] повідовив(-ла) Druids
Текст повідомлення: Як учасник змагань, Стежками Героїв 2005 звертаюся до спеціалістів-орієнтувальників -допоможіть вияснити ситуацію із точним місцезнаходженням г. Чорної Рипи, яка була одним із КП на змаганнях. Оскільки серед учасників змагань зявилоося уже кілька теорій. Можливо хтось із вас ствердно вкаже - ось тут вона і ніде інше. Як її правильно ідентифікувати, особливо, коли знаходишся в тумані?
Все спілкування на дану тему
 1. [ СГ 2005/Так де ж знаходиться г. Чорна Рипа? ] додав(-ла) Druids [guest] 10:33:37 18/05/2005
  Як учасник змагань, Стежками Героїв 2005 звертаюся до спеціалістів-орієнтувальників -допоможіть вияснити ситуацію із точним місцезнаходженням г. Чорної Рипи, яка була одним із КП на змаганнях. Оскільки серед учасників змагань зявилоося уже кілька теорій. Можливо хтось із вас ствердно вкаже - ось тут вона і ніде інше. Як її правильно ідентифікувати, особливо, коли знаходишся в тумані?
  • [ Re: СГ 2005/Так де ж знаходиться г. Чорна Рипа? ] відповів(-ла) Jura [guest] 10:38:20 18/05/2005
   Агов! Команди, які брали участь у змаганнях "Стежками героїв’05", розкажіть, будь ласка, на якій Магурі та Чорній Ріпі фотографувалися ви і як ви визначали, що саме ці вершини є заданими контрольними пунктами? Допоможіть розвязати спірне питання...
   Запрошую до діалогу суддів змагань, оскільки їх думка є найбільш авторитетною у даному питанні.
  • [ Re: СГ 2005/Так де ж знаходиться г. Чорна Рипа? ] відповів(-ла) lysyj 13:56:59 18/05/2005
   Судячи з вашого маршруту на сайте СтеГер, Чорна Ріпа лежить в стороні від нього. Ще до початку змагань це обговорювалося ось у цій гілці http://www.karpaty.com.ua/?cha pter=forum&forum=7&fra nge=50&msg=24121

   А Магура там одна - 1300 з чим-то. ЛЕП від Бурштина ще поруч. Заліснена, на вершині є тур.

   ПС: Я не брав участі в змаганнях.
  • [ Re: СГ 2005/Так де ж знаходиться г. Чорна Рипа? ] відповів(-ла) rstm 14:38:16 18/05/2005
   Вершина Магури визначається однозначно, незнаю які там можуть бути проблеми.
   З Чорною Ріпою все трошки важче. На картах (генштабівська кілометрівка) позначена вершина г.Чорна Ріпа 1285,1. КП ж знаходилося на вершині що віддалена на 600м на північний-захід по хребту. З цієї ж вершини є перемичка на г.Близці. В 2003 році там було КП Стежок Героїв і на камені червоною фарбою є позначка. Там ми (К-2 і Тразит) і фотографувалися.
   Нажаль я не був присутній на зборах де позначали на картах КП і тому не можу сказати наскільки на цьому наголошували організатори.
   • [ Re: Re: СГ 2005/Так де ж знаходиться г. Чорна Рипа? ] відповів(-ла) rstm 14:50:00 18/05/2005
    Ще відносно Чорної Ріпи. В 2003 році, з того часу в багатьох залишилося в пам’яті де є КП Чорна Ріпа, при виборі місця фотографування бралося до уваги те що фоткатись треба на фоні г.Близці та в кадр має попасти камінь з позначкою СГ2003. Можливо через це у людей котрі не брали участі у змаганнях 2003 року виникає нерозуміння.
    Але все ж, як би не називалося КП, воно є там, де організатори позначають його на карті учасника.
    • [ Re: Re: Re: СГ 2005/Так де ж знаходиться г. Чорна Рипа? ] відповів(-ла) Юрко 17:12:10 18/05/2005
     був на Ріпі в 1996, поле як поле ;)
    • [ Re: Re: Re: СГ 2005/Так де ж знаходиться г. Чорна Рипа? ] відповів(-ла) lvp86 02:12:20 19/05/2005
     все правильно, тільки напис там СГ4, а не СГ2003. маю навіть фотку з 2003 року і з 2004-го. Як не дивно, фарба ще не стерлася!
    • [ Re: Re: Re: СГ 2005/Так де ж знаходиться г. Чорна Рипа? ] відповів(-ла) druid [guest] 10:21:26 19/05/2005
     Поясню в чому проблема з Магурою. Ми піднімались з перевалу ЛЕП. Але гарно протоптана стежка траверсом обходила вершину, на яку ми подумали "Магура". Не довіряючи стежкам ми піднялися на цю вершину і знайшли там купу каміння і на одному камені був напис "МАГУРА СКОЛЕ 2004" (нашкрябаний доволі незграбно). Ми зраділи, але потім виявили невідповідність розміщення цієї вершини з картою, оскільки від магури мав бути хребет вправо, по якому нам далі потрібно було рухатись. Від цієї вершини хребта не було, проте потрібний хребет ішов трохи далі від іншої вершини (цю вершину свіжі сліди попередніх команд обходили траверсом) і ми вирішили не випробовувати долю і траверсом вверх піднялися на цю другу вершину. На ній ми знайшли вкопаний деревяний рогач, на якому написано "МАГУРА 1362". Вказана висота співпадає з висотою на карті. Крім того, прямо від цієї гори вправо ішов потрібний нам хребет, що відповідало позначеним горизонталям на карті.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::