стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Шлагбаум в Осмолоді ] повідовив(-ла) dima
Текст повідомлення: На виході з Осмолоди на Мшану біля шлагбауму зявився мужик в військовій формі і хоче грошей, трясучи якимось папірцем. Ну, ми не дали, а хочеться знати, яке має право і скільки хотів. Хто знає?
Все спілкування на дану тему
 1. [ Шлагбаум в Осмолоді ] додав(-ла) dima [guest] 18:23:40 05/08/2002
  На виході з Осмолоди на Мшану біля шлагбауму зявився мужик в військовій формі і хоче грошей, трясучи якимось папірцем. Ну, ми не дали, а хочеться знати, яке має право і скільки хотів. Хто знає?
  • [ Re: Шлагбаум в Осмолоді ] відповів(-ла) vasyl 21:01:58 05/08/2002
   Форма мабуть на війскова. Це лісники. Я вже писав, що рішенням районної ради створене комунальне підприємство, яке повинно займатись розробкою та створенням туристичних маршрутів в районі Осмолоди. Маршрути вже розроблені та поки що ще не маркуються - не погоджена ще система маркування. Будуть створені рекреаційні зони для туризму. За вхід в них може братись плата. Це практикувалось минулого року і щось вони там назбирали собі на з\плату. Але поки що ми практичних кроків не бачили. Єдине, після нашої мандрівки з директором лісгоспу на полонину Плісце, були поставлені два містки через потік Котелець та накритий старий мисливський будиночок, після чого в нього провалився дах, але і далі тече. До поборів потрібно звикати, це лишень пробні сигнали. Також вони випустили рекламований мною путівник по Центральних Горганах. Я вже маю від них 100 екз. і при нагоді закину у Львів мабуть половину. По Івано-Франківщині звертайтесь до мене на мило.
   • [ Re: Re: Шлагбаум в Осмолоді ] відповів(-ла) smarn 16:15:25 06/08/2002
    Це той будиночок , що перед Грофою, чи ні?То що в же дах там перекритий чи що, бо в квітні я там був то дах там тік страшно особливо над пічкою, що створювали в будиночку ефект бані.Цікаво а за нічліг в тому будиночку будуть брати плату. Певно всі готові заплатити символічну плату але за певні результати(стежки, будиночки, розчишчені джерела, маркіровку і таке інше) але просто давати гроші напівпяному ліснику це не розумно, бо і так він їх пропє.
    • [ Re: Re: Re: Шлагбаум в Осмолоді ] відповів(-ла) vasyl 19:57:22 07/08/2002
     На жаль, змушений повторюватись.
     Прохання до webmastera. Чи не можна було б розмістити інформацію про путівники по Горганах в розділі останніх новин. Також в нас існує два варіанти проекту інструкції із знакування, які мали б стати в перспективі інструкцією як мінімум для Карпатського регіону. Хотілось би їх обговорити і почути вашу думку. Але для цього необхідно, щоб вони були в центрі уваги. Чи можливо це зробити?
     Путівники в мене є в наявності 100шт.. ми знаходимось в Калуші, але щотижня буваю в Ів.Франківську. У Львові до 19 серпня теж буду, а можливо і на цьому тижні.
     За існуючий будиночок під Грофою гроші не братимуть. Ми маємо майже всі дозволи на побудову там притулку для туристів. Тоді це буде платним.
     А стежок ми почистили вже близько 45 км (по карті) від 17 травня. Маркування буде мабуть вже наступного року, як і закінчення будови притулку (на жаль бюрократія процвітає). А на шлагбаумі просять 1 (один) грн.
   • [ Re: Re: Шлагбаум в Осмолоді ] відповів(-ла) Alex 13:56:13 07/08/2002
    Так що, той путівник можна буде купити ?


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::