стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Необхідна порада по маршруту Маршрут: Кваси-Петрос-Турпритулок Козьменщик-турбаза Заросляк ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Доброго дня шановні форумчані. Цікавить такий Маршрут: Кваси-Петрос-Турпритулок Козьменщик-турбаза Заросляк. Цікавить відстань. Складність і мальовничість. Не знайшов взагалі ніякої інформації стосовно маршруту Турпритулок Козьменщик-турбаза Заросляк, але на карті такий маршрут начебто є. Зараз ходили в похід на три дні по маршруту Лазещина - Говерла - оз. Незамовите - Заросляк. Я був вперше і мені дуже сподобалося тому під враженнями вже купив квитки на кінець вересня також на три дні, але хочеться піти трохи по іншому маршруту. Заздалегідь вдячний всім хто відгукнеться.
Все спілкування на дану тему
  1. [ Необхідна порада по маршруту Маршрут: Кваси-Петрос-Турпритулок Козьменщик-турбаза Заросляк ] додав(-ла) dedli [registered] 17:10:14 31/08/2016
    Доброго дня шановні форумчані. Цікавить такий Маршрут: Кваси-Петрос-Турпритулок Козьменщик-турбаза Заросляк. Цікавить відстань. Складність і мальовничість. Не знайшов взагалі ніякої інформації стосовно маршруту Турпритулок Козьменщик-турбаза Заросляк, але на карті такий маршрут начебто є. Зараз ходили в похід на три дні по маршруту Лазещина - Говерла - оз. Незамовите - Заросляк. Я був вперше і мені дуже сподобалося тому під враженнями вже купив квитки на кінець вересня також на три дні, але хочеться піти трохи по іншому маршруту. Заздалегідь вдячний всім хто відгукнеться.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::