стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Парашка ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Посоветуйте пожалуйста. Планируется поход на Парашку с расчётом приехать в пятницу вечером в Сколе и уездом в воскресенье вечером. Куда лучше спускаться чтобы побольше впечатлений и красивых видов. М как ехать надад во Львов.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Парашка ] додав(-ла) Shultz [registered] 19:54:29 13/08/2003
  Посоветуйте пожалуйста. Планируется поход на Парашку с расчётом приехать в пятницу вечером в Сколе и уездом в воскресенье вечером. Куда лучше спускаться чтобы побольше впечатлений и красивых видов. М как ехать надад во Львов.
  • [ Re: Парашка ] відповів(-ла) DarkOne 08:31:44 14/08/2003
   Якщо будете в Сколе засвітло, то є класне/нормальне місце стоянки уже на підйомі (джерело, дрова+частина дороги уже пройдена). Спускатись на мою думку краще в сторону Крушельниці, можете попасти на Гуркало(водоспад). А добиратись просто -- В Крушельниці, або Корчині лапаєте транспорт до траси, там маршрутку до Стрия або Львова.
  • [ Re: Парашка ] відповів(-ла) Oleg_ 09:34:11 14/08/2003
   Як на мене, то залежно від відношення бажання походити до бажання полежати.
   Ввечері приїхавши в Сколе, швидше за все доведеться ставати під самим Сколе (в принципі залежно як пізно ввечері) табором.
   Потім напитати в місцевих, як вийти на марковану стежку до Парашки і по ній по маленьку виходити на хребет. Якщо є бажання довго спати, багато по дорозі відпочивати, то якраз за два дні - вийти на хребет, полежати, вийти на Парашку, полежати, з Парашки по хребту перейти в сторону Крушельниці на полонину (гарно видно з Парашки), полежати, далі по стежці спуститися до Гуркало, полежати, і по трохи до Верхнього Синьовидного. Я з двома дівчатами не дуже поспішачи в зворотньому напрямку цей маршрут проходив за день. Щоправда ми йшли на день, відповідно майже ніц з собою не несли - так, дещо щоб перекусити по дорозі.
   А якщо група не проти багато ходити, то можна після Парашки спуститися до Урича, подивитися на залишки замку, на скелі. Правда звідти як вибиратися не скажу, бо не був. Най хтось більш знаючий підкаже.
   • [ Re: Re: Парашка ] відповів(-ла) Shultz 18:29:11 14/08/2003
    Спасибо всем большое! :) А может кто-то поподробнее рассказать как добратся к этому замку?
  • [ Re: Парашка ] відповів(-ла) rstm 16:19:48 14/08/2003
   Ночівля біля Сколе в п’ятницю ввечері. Субота: вихід на Парашку, спуск в сторону Крушельниці до водоспаду Гуркало, ночівля. Неділя: або бомжувати біля водоспаду цілий день або рухатися в Урич (найкраще дорогами, по по горах легко блуданути). З Урича в 17.00 їде автобус Урич-Стрий.
   Маршрут Сколе-Парашка-Гуркало-Крушельн иця проходиться з 10.00 до 16.00 з перекусом на Парасці і обідом біля Гуркало і з трирічним дитинусьом на руках :)).
  • [ Re: Парашка ] відповів(-ла) Шибений 16:20:48 14/08/2003
   Все що тобі радять - добре , з Уріча ходять автобуси на Борислав та Дрогобич ...Вийдете на дорогу в селі, знайдете зупинку...Там і чекайте на автобус , точніше сказати не можу вони часто міняють розклад ...Швидше буде пройтись до Борислава (я за 1.5 години справлявся) а там маршрутки на Львів , чи автобус з автостанції , також на Львів...На скелі в Урічі варто подивитись , хоч там від залишків фортеці тільки вибоїни в скелях та криниці ....
   • [ Re: Re: Парашка ] відповів(-ла) Shultz 18:49:23 14/08/2003
    На карте несколько речушек. На какой из них водопад? Извините что надоедаю :)
    • [ Re: Re: Re: Парашка ] відповів(-ла) Коля 05:07:48 15/08/2003
     Називається Велика Річка. Десь за 5 км до села Корчин розташований цей водоспад Гуркало. Він розташований якраз попри дорогу, якою ви будете спускатися з Парашки, проминути його не зможете, тому що він справді гуркоче! :) Можете читнути репортаж про Парашку і водоспади: http://www.karpaty.com.ua/?cha pter=17&item=200 Там описано, правда не дуже детально, похід якраз тим маршрутом, який ви плануєте!
     Тепер про Урич. Там курсує маршрутка Сколє-Дрогобич, вона їздить декілька разів на день. А ще десь після 16 години через село Корчин на Урич їде автобус зі Стрия.
     • [ Re: Re: Re: Re: Парашка ] відповів(-ла) Shultz 12:05:33 15/08/2003
      Спасибо большое за инфу, приеду - расскажу что и как
      P.S. Надеюсь звери не съедат :))
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Парашка ] відповів(-ла) DarkOne 14:58:58 15/08/2003
       Можеш не переживати, хоба що ДУЖЕ повезе :-) Як був там місяць назад, то казав дідок в Крушельниці, що був один медвідь, і того генерал на полюванні забив(точніше казав, що ведмідь сам впав з обриву і вбився). А вовків, то місцеві разігнали.

       P.S. Самы страшні там тварюки, то миші. Як почував без намета, то чуть не з’їли разом зі спальником :-)
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Парашка ] відповів(-ла) Shultz 16:01:14 15/08/2003
        с моим везением они как раз все и сбегутся, причём и друзей позовут :)
        Ну тогда хоть посмотрю на них (надеюсь что они не будут сильно голодные) :)))


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::