стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Шукаю провідника ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Доброго дня, товариство. Шість туристів з Києва бажають піти на 8 березня в зимовий похід (3 вихідні + 1 робочий). Ми не новачки в туризмі, маємо чудову фізичну форму та досвід походів. Однак абсолютно відсутній досвід подолання зимових небезпек (лавин, дошок, карнизів, хуртовин, льодовиків?). Тому ми шукаємо провідника який не тільки проведе нас по маршруту (Чорногірський хребет - межа наших мрій, але можна і Боржавський, інші варіанти теж розглядаються. Радіалки - найменший приорітет.) але і навчить техніці безпеки зимового походу, розрізняти зимові перешкоди та долати їх. Звісно на халяву ми не розраховуємо. Досвід та відповідальність - варті достойної оплати! Також буде можливість з київських мажорів здерти три шкури на оренді систем/карабінів/мотузок/льодо рубів/кішок/снігоступів.
Буду вдячний кожному за думки, поради, рекомендації та відповіді під цим записом. Ми відкриті до діалогів та інших пропозицій.

Допоможіть опанувати зимові Карпати!
Все спілкування на дану тему
 1. [ Шукаю провідника ] додав(-ла) patriotVIII [registered] 15:04:09 28/01/2013
  Доброго дня, товариство. Шість туристів з Києва бажають піти на 8 березня в зимовий похід (3 вихідні + 1 робочий). Ми не новачки в туризмі, маємо чудову фізичну форму та досвід походів. Однак абсолютно відсутній досвід подолання зимових небезпек (лавин, дошок, карнизів, хуртовин, льодовиків?). Тому ми шукаємо провідника який не тільки проведе нас по маршруту (Чорногірський хребет - межа наших мрій, але можна і Боржавський, інші варіанти теж розглядаються. Радіалки - найменший приорітет.) але і навчить техніці безпеки зимового походу, розрізняти зимові перешкоди та долати їх. Звісно на халяву ми не розраховуємо. Досвід та відповідальність - варті достойної оплати! Також буде можливість з київських мажорів здерти три шкури на оренді систем/карабінів/мотузок/льодо рубів/кішок/снігоступів.
  Буду вдячний кожному за думки, поради, рекомендації та відповіді під цим записом. Ми відкриті до діалогів та інших пропозицій.

  Допоможіть опанувати зимові Карпати!
  • [ Re: Шукаю провідника ] відповів(-ла) vasyl 15:35:15 28/01/2013
   Зверніться в альпклуби - тільки там мають лишнє спорядження для "мажорів" :). Здається десь на початку 2000 років напросилась з Заросляка з нами одна франківська альпіністка, яка вела 3 київських "мажорів" в крутому спорядженні на Говерлу. Добре що їй вистачило розуму не підніматись з ними в "кішках" на верх, а то б весь наш перехід мабуть був зірваний їх порятунком. Вона і так всю дорогу намагалась "топтати" сніг, а хлопці спокійно за нею слідували - попались зовсім не джентельмени :).
   • [ Re: Re: Шукаю провідника ] відповів(-ла) patriotVIII 15:49:50 28/01/2013
    Та питання не у спорядженні. Це ми і самі зможемо дістати у Волоцюги, наприклад. Можемо і без нього піти, якщо керівник так вирішить. Порадьте провідника, будь ласка.
  • [ Re: Шукаю провідника ] відповів(-ла) manyasfon 18:22:50 28/01/2013
   опановувачі, кажете... ;)

   знаю одного-двох-трьох людей, які б могли провести такий похід. мож ххтось з них і підписався б на це. пишіть мені - я дам координати, а там, як домовитеся :)
  • [ Re: Шукаю провідника ] відповів(-ла) Liber72 19:56:27 28/01/2013
   нижче в форумі є повідомлення про березневу чорногору, звертайтесь до людини...
  • [ Re: Шукаю провідника ] відповів(-ла) german 23:49:53 29/01/2013
   Приєднуйтеся до нашої компанії на Чорногору < http://vk.com/topic-22362564_2 7515303> а там побачимо! В нас в планах ще зимова Довбушанка.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::