стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Полєнський-Пікун ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Панове. Хто ходив там, підкажіть чи є прохідним лівий(західний) траверс тих вершин? Або як ліпше дійти від хребта Березовачка до Ведмежика? Дякую.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Полєнський-Пікун ] додав(-ла) Sergiy L. [registered] 17:37:54 20/06/2011
  Панове. Хто ходив там, підкажіть чи є прохідним лівий(західний) траверс тих вершин? Або як ліпше дійти від хребта Березовачка до Ведмежика? Дякую.
  • [ Re: Полєнський-Пікун ] відповів(-ла) german 19:23:02 20/06/2011
   Ходив на Полєнський через Пікун з боку Довбушанки - дерся чітко по гребню крізь жереп кілька годин. Ночував на гарній сідловині між Пікуном та Полєнським. Єдиний маршрут на Полєнський без жерепу - зі сходу з боку Ситного: тупо вгору по цекотах. З вершини жодних стежок не проглядалося, тож повернувся на сідло та спустився через Озерний у Бистрицю. Як на мене - то найбільш оптимальний шлях.
  • [ Re: Полєнський-Пікун ] відповів(-ла) senet 20:41:51 20/06/2011
   Західний траверс (Бистрицький бік) є хороший. З Березовачки спускаєтесь на сідло (Березовацькі кливки). З сідла далі стежкою вгору , стежка плавно піднімається вгору справа по траверсу (спершу жереп, потім ліс), виходимо цим траверсом на сідло між Полєнським (зліва) та Скалками (справа). На цьому сідлі зразу перехросток стежок: 1)наліво вгору - на хребет Полєнського, 2)направо хребтом - Скалки (Парок), 3) прямо - траверс всього хребта Полєнського з західного боку аж до сідла (називається - Штиришора)за самим Полєнським (про яке пише вище german). 3)Траверс до того сідла - близько 3 годин, через 2 км від початку - гарна полонина з місцями для ночівок. Ближче до Штиришори стежка гіршає, але прохідна. На Штиришорі - гарне місце для ночівки і далі вправо знов траверс (в хорошому стані)аж на сідло за Ведмежиком, з нього - можна на Ведмежик та Довбушанку. Якщо взяти варіант 1) (хребтом Полєнського), то спершу стежка хороша, але метрів за 500 до вершини Полєнського жереп таки здолав її, то ж на саму вершину тре буде 500 м в жерепі пробиратись. Далі так, як пише german, спуститись цекотами вниз на траверсуючу Полєнський зліва стежку (що йде від Садок) та вийти нею на ту ж саму Штиришору (сідло за Полєнським). але вже зліва.

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::