стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Осмолода - Кваси (Ясіня) ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Допоможіть панове, довго шукав, та нічого толкового не знайшов. Вибрали даний маршрут, Горгани та Свидовець. Та досі в загадці скільки часу займе проходження, 4-5-6 днів? Де саме добре на ночівлі падати? Приїзджаєм в Осмолоду, перша ночівля біля Ігровища, друга ночівля до перевалу Легіонів дотягнемо? І далі по маршруту де падати на ночліг? Від Унгаряски до Ясіні вже ходив, а по Горганах ще не ходив, тим паче до Свидовця. Буду велими вдячний за детальну відповідь!
Все спілкування на дану тему
 1. [ Осмолода - Кваси (Ясіня) ] додав(-ла) bamik_if [registered] 02:09:12 19/08/2010
  Допоможіть панове, довго шукав, та нічого толкового не знайшов. Вибрали даний маршрут, Горгани та Свидовець. Та досі в загадці скільки часу займе проходження, 4-5-6 днів? Де саме добре на ночівлі падати? Приїзджаєм в Осмолоду, перша ночівля біля Ігровища, друга ночівля до перевалу Легіонів дотягнемо? І далі по маршруту де падати на ночліг? Від Унгаряски до Ясіні вже ходив, а по Горганах ще не ходив, тим паче до Свидовця. Буду велими вдячний за детальну відповідь!
  • [ Re: Осмолода - Кваси (Ясіня) ] відповів(-ла) Ed.ua 09:39:00 19/08/2010
   Якщо група мала і "спортивна" до пер. Легіонів дотягнете. Але без фанатизму краще робити другу ночівлю на пол. Тавпіш. Далі, якщо дотягнете до Легіонів то дійдете до джерела "Витоки Чорної Тиси"- третя ночівля. А ні, то з Тавпіша дійдети до Братківської і станете на 3-тю ночівлю під вершиною на західному відрозі. Вода (кілька слабих витоків) на обхідних стежках на західній стороні гори. Далі на пер. Околе - г. Татарука(ягідники)- траверс г. Трояска- оз. Апшинець відпочинок 4 -та ночівля. перехід наступний по масиву Свидовць в обхід г.Стіг на Близниці з варіантами А) на Браілку, В) на сідло "г.Пересліп- г.Стара" ;буде 5 ночівля .(Хто спішить то через пол.Браілку на Кваси на нічний Рахів-Львів) Ранком спуск в Кваси, а можна від сідла "г.Пересліп- г.Стара" йти на Білин, а хто чується в силі то і на Рахів
   • [ Re: Re: Осмолода - Кваси (Ясіня) ] відповів(-ла) Karasj 18:13:36 20/08/2010
    З під Ігровища до Легіонів - важко буде. Там перед самим хр. Таупширка є така полонинка маленька, і молочарня - саме ТО для другої стоянки. Молоко і бринза - майже даром! Тіко важайте на бика - він в них веселун :-)
    І ше одне: там за Сивулею - чудо роздоріжжя. Не ведіться на вказівник "пер. Легіонів, Лопухів" - йдіть по стовпчиках, по границі! Бо можна взяти 10 градусів правігше і впасти далеко-далеко не туди :-)
  • [ Re: Осмолода - Кваси (Ясіня) ] відповів(-ла) favio 15:03:58 19/08/2010
   я б стартував з Старої Гути , туди простіше добратись ніж в Осмолоду, звідти на пол Середня а далі описаним маршрутом
  • [ Re: Осмолода - Кваси (Ясіня) ] відповів(-ла) bamik_if 20:02:46 04/09/2010
   Пройшли 30,08 - 2,09. Проте не так сталось як гадалось. Вийшли в Осмолоді гарним сонячним днем пройшли чудовими пейзажами до перевалу Боревка (полонина Погар). Смачно повечеряли та вляглись спати на дві ночі :) Вночі як дощ наступив, лив цілий день, аж на вечір зупинився. На третій день в ясну погоду пройшли Сивулі та в 17 год прийшли на полонину Тавпиш, де й отаборились. Скажу під перевалу Перенизь до пол Тавпиш чудова багнюка через стадо корів, що там вічно проходить двічі на день.
   Вночі знову пішов дощ і вдень не зупинявся. Тож ми через хребет Тавпіширка по зеленому маршруту спустились в Бистрицю. Тра обирати більш сприятливі погодні дні


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::