стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Золота осінь на Закарпатті ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Щойно повернулися з походу сонячним Закарпаттям. Там золота осінь у повному розпалі, хоч і температура мінусова. Пройшлися по всіх вулканічних скелях - від Іршави до Обавського Каменя. Краєвиди - просто надзвичайні! Фото тут: http://karpaty-tour.org.ua/fot ogallery Снігу на маршруті майже нема, але завалів від жовтневого снігопаду - повно! Місцями дорога просто відсутня під завалами дерев - доводилося обходити бездоріжжям. Підозрюю, що і в інших місцях Карпат робиться те саме. Поділіться інфою хто де був щодо проходимості маршрутів.
Все спілкування на дану тему
  1. [ Золота осінь на Закарпатті ] додав(-ла) german [registered] 14:54:19 06/11/2009
    Щойно повернулися з походу сонячним Закарпаттям. Там золота осінь у повному розпалі, хоч і температура мінусова. Пройшлися по всіх вулканічних скелях - від Іршави до Обавського Каменя. Краєвиди - просто надзвичайні! Фото тут: http://karpaty-tour.org.ua/fot ogallery Снігу на маршруті майже нема, але завалів від жовтневого снігопаду - повно! Місцями дорога просто відсутня під завалами дерев - доводилося обходити бездоріжжям. Підозрюю, що і в інших місцях Карпат робиться те саме. Поділіться інфою хто де був щодо проходимості маршрутів.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::