стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Зима у горах ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Сьогодні повернулися з Осмолоди. Планували похід на "золоту осінь" а потрапили на справжню зими із сніговими кучогурами понад метр!!! Вирушивши у вівторок вдалося дійти тільки до колиби на Матагові. Там стріли ще двох туристів з Петербургу, які зібралися у категорійку - переконали їх відмовитися від цієї божевільної ідеї, оскільки гори у таку погоду фізично непроходимі. Снігопад та шквальний вітер не припинялися протягом двох діб. Вночі температура впала до -6. Сьогодні всі разом пробивалися крізь сніги назад. Завтра виставлю фото тут: http://karpaty-tour.org.ua/fot ogallery У Осмолоді зустріли рятувальникив, в яких проходили змагання (як вони пояснили - першопрохід 4-ки із контрольними етапами) - вони всі також верталися так і не пройшовши маршурт, хоча половина шляху вже була подолана. Одже, усім, хто зібрався у гори, раджу ближчими тижднями туди не пхатися!!!
Все спілкування на дану тему
 1. [ Зима у горах ] додав(-ла) german 21:10:13 15/10/2009
  Сьогодні повернулися з Осмолоди. Планували похід на "золоту осінь" а потрапили на справжню зими із сніговими кучогурами понад метр!!! Вирушивши у вівторок вдалося дійти тільки до колиби на Матагові. Там стріли ще двох туристів з Петербургу, які зібралися у категорійку - переконали їх відмовитися від цієї божевільної ідеї, оскільки гори у таку погоду фізично непроходимі. Снігопад та шквальний вітер не припинялися протягом двох діб. Вночі температура впала до -6. Сьогодні всі разом пробивалися крізь сніги назад. Завтра виставлю фото тут: http://karpaty-tour.org.ua/fot ogallery У Осмолоді зустріли рятувальникив, в яких проходили змагання (як вони пояснили - першопрохід 4-ки із контрольними етапами) - вони всі також верталися так і не пройшовши маршурт, хоча половина шляху вже була подолана. Одже, усім, хто зібрався у гори, раджу ближчими тижднями туди не пхатися!!!
  • [ Re: Зима у горах ] відповів(-ла) джек 09:09:53 16/10/2009
   На вихідних теж плануємо "побродити" в околицях Осмолоди. Відправною точкою буде притулок на пол.Плісце. Може хтось в курсі - чи протоптано стежку до притулку?
   • [ Re: Re: Зима у горах ] відповів(-ла) Carpatian Tourist 09:43:14 19/10/2009
    може з запізненням , але відповім.
    Протоптав стежку 14.10.09, так як зрозумів, що треба чим раніше звалювати вниз. Зранку 15.10.09 побачив замість стежки ледь помітний жолобок. На галявині стежки зовсім не було, задуло. Снігу по пояс, а то й вище. Сніг пухкий, повзти приємно. В буреломі, там де зійшла лавина весною біля Котельця, ще 14.10 можна було впізнати стежку по розрізаних (мабуть Василем) деревах . 15.10.09 уже не було видно і того, йшов навмання. Коли попадав між стовбурами, провалювався по груди. Уявив,що якщо різко потепліє, сніг стане мокрим і важким , можливе схождення лавини. Снігу вже достатньо для цього. Одним словом порцію адреналіну отримав, чим і манять гори.
   • [ Re: Re: Зима у горах ] відповів(-ла) vasyl 12:05:46 19/10/2009
    "Шукали стежки" на вихідних в околицях Піскава-Молода та ще вилізли на Коня Грофецького :).
    Сніг внизу невеликий, але якщо починаєш підніматись, то від колін і вище пояса. Сніг важкий для пересування і тому хто ще хотів побачити осінь в горах раджу про це забути - там справжня зима (можливо потім виставлять фото). Минулого року в кінці грудня було менше снігу як зараз. Розтопитись він напевно вже не зможе, хіба якщо буде падати теплий дощ декілька днів. Але тоді буде повінь, що небажано. Вчора темп. в Осмолоді була -5 град.
   • [ Re: Re: Зима у горах ] відповів(-ла) джек 08:46:55 23/10/2009
    От, що з того вийшло (Осмолода-Плісце-Паренки-Грофа ) http://picasaweb.google.com/va sjaletsyn/1721102009
  • [ Re: Зима у горах ] відповів(-ла) yhirnyak 15:17:31 16/10/2009
   почув сьогодні розмову співробітниці тернопільського ресторанного комплексу, де тримають живих ведмедів (шкода тварюк звичайно) - так от обидва ведмеді вже заснули на зиму. попередні роки в другій половині листопада в сплячку впадали.
  • [ Re: Зима у горах ] відповів(-ла) ya_borman 14:24:23 19/10/2009
   і у нас похід теж вийшов зовсім не осінній.

   трохи тексту, фото і відео є тут:
   http://forum.tourclub.com.ua/v iewtopic.php?t=634&postdays=0& postorder=asc&start=15
   • [ Re: Re: Зима у горах ] відповів(-ла) Kys 15:35:37 19/10/2009
    ну минулого року я памятаю що 17 листопада була абсолютно зимова Говерла , а 1 грудня був говсім безсніжний Петрос і плюсова температура...я до того що осінь ще дуже навіть може бути...
    • [ Re: Re: Re: Зима у горах ] відповів(-ла) Lem 16:30:16 19/10/2009
     Вчора повернулись з Кострича, снігу дуже багато, на гребені ще можна йти, а на схилах дуже великі надуви. Місцями палиця провалювалась повністю, особливо це стосується північного схилу. Стежку з хребта від напівзруйнованої хатинки між Костричем і Костричою знайти не вдалось, прийшлось повертатись протоптаною попереднього дня стежкою у Кривопілля. Зате у селі ДУЖЕ помітним було зменшення снігового покриву (і це за добу). Сподуваюсь, що золотая осінь ще настане.
  • [ Re: Зима у горах ] відповів(-ла) Юрко 13:20:53 08/11/2009
   екск"юзмі, але де ті рятувальники нарили 4-ку в УК? Наразі є лише 3-ка, та й то експеримент.
   • [ Re: Re: Зима у горах ] відповів(-ла) manyasfon 19:21:53 08/11/2009
    вона (4-ка) може бути комбінована (лише) у наших карпатах. комбінована - то пішохідний, вело-, водо-. 3-ка зимовий лижний чистий. 2-ка пішохідка. гірських ,альпіністських - нема. вода- теж, здається є трійка. а-а, вело - теж є 4-ка якийсь один маршрут ще за советів таки затвердили. це все можна подивитися в будь-якому клубі ,та і в інтернеті теж повинно десь бути - колись давно зустрічала. гарна нерозвинута тема (колись сама думала, та дітей нарожала) - гірські маршрути в Румунії, зокрема масив Фагараш. а що там можна зробити в міжсезоння та зимою - посто і в голову не вкладається... Кавказу на початкових єтапах заміна.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::