стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ З Чивчина на Шибене. ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Добрий день. Підкажіть будь-ласка, чи можна зараз з Чивчина на Шибене дійти нижньою дорогою. Після повені там не був. Багато разів зустрічав інформацію, що там дуже забрало дорогу, але і зустрічав інфу, що критичного нічого немає. Можливо хтось був там недавно. Також висловіть свою оцінку перспективи пройти там після дощу. Дякую.
Все спілкування на дану тему
 1. [ З Чивчина на Шибене. ] додав(-ла) dychkoy [registered] 16:25:55 04/08/2009
  Добрий день. Підкажіть будь-ласка, чи можна зараз з Чивчина на Шибене дійти нижньою дорогою. Після повені там не був. Багато разів зустрічав інформацію, що там дуже забрало дорогу, але і зустрічав інфу, що критичного нічого немає. Можливо хтось був там недавно. Також висловіть свою оцінку перспективи пройти там після дощу. Дякую.
  • [ Re: З Чивчина на Шибене. ] відповів(-ла) eR-man 16:37:38 04/08/2009
   від дороги лишились місцями шматки по 100-300 метрів, від гирла Добриня до Буркута буде більше 20 бродів (їх вже й лічити дістає! не те що переходити), йшли там в червні після дощів - у двох місцях прийшлося кидати линву для підстраховки... Далі від Буркута вже дорога. Краще з Чивчина кордоном дійти до Ледескула і через Прелучний спуститися в Буркут...
   • [ Re: Re: З Чивчина на Шибене. ] відповів(-ла) gentile 19:16:18 04/08/2009
    скажіть, будь-ласка, яка глибина на бродах і сила течії. Чи без линви можливо перейти річку на найважчих бродах? Я збираюся йти зі сторони Ледескула на Чивчин, вертатись якось не випадає...
    • [ Re: Re: Re: З Чивчина на Шибене. ] відповів(-ла) eR-man 14:56:41 05/08/2009
     Глибина - по коліно або трошки вище, але там, де кидали линви - була бистрінь і рівень води по пояс. Кажу ж, то було в досить "мокрому" червні.
  • [ Re: З Чивчина на Шибене. ] відповів(-ла) german 14:55:08 05/08/2009
   Щойно повернулися з Чивчина. Туди дісталися кордоном від г.Стіг. Планували йти низами на Буркут, але місцеві (там їх зара повно - збирають чорниці) ду-у-уже не радили йти низом, бо дорога (за їх словами) відсутня і направили нас на стежку, що звела прямісенько у Буркут. Далі дорога нормальна аж до Шибеного.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::