стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Карпати травневі свята ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Підкажіть будь ласка яким маршрутом можна піти по Карпатах на два дні, на травневі свята. Старт з Івано-Франківська. Досвіду небагато, але є розум =) Як я розумію, Чорногір’я -- то занадто для початківців у цей час. Може хто має досвід, буду щиро вдячний!
Все спілкування на дану тему
 1. [ Карпати травневі свята ] додав(-ла) KernelPanic 13:34:10 01/04/2009
  Підкажіть будь ласка яким маршрутом можна піти по Карпатах на два дні, на травневі свята. Старт з Івано-Франківська. Досвіду небагато, але є розум =) Як я розумію, Чорногір’я -- то занадто для початківців у цей час. Може хто має досвід, буду щиро вдячний!
  • [ Re: Карпати травневі свята ] відповів(-ла) Jyrik 15:40:43 01/04/2009
   1.Яремче- полонина Явір- г. Явірник Горган- пол.Явірник- Ямна, або 2.Татарів-Хомяк-Синяк. Неважкі маршрути із хорошими краєвидами. Але всеж на травневі я б обрав перший, снігу менше буде( до полонини Явір взагалі небуде)
  • [ Re: Карпати травневі свята ] відповів(-ла) zoldr 19:27:02 01/04/2009
   Ще вриант. Вороненко-Кукул-Ворохта (або Лазещина). Побачите Черногору. На маршруті снігу не буде.
   • [ Re: Re: Карпати травневі свята ] відповів(-ла) vsobasko@rambler.ru 22:46:27 01/04/2009
    Мандрівка на полоини Кукульського хребта - дуже гарний варіант для початківців. Переваги:1.Поїзд до Вороненки і назад 2. Не важкий підйом до полонин (2-3 год) по чіткій дорозі. 3. Прекрасні види на Чорногору. 4. Гарні колиби, вода.5. Можна зробити гарні фото.6. Є вже GPS координати.
    • [ Re: Re: Re: Карпати травневі свята ] відповів(-ла) KernelPanic 10:52:57 02/04/2009
     GPS -- то є добрий знак, буду шукати.
     Усім дякую за поради!
     • [ Re: Re: Re: Re: Карпати травневі свята ] відповів(-ла) benedict 13:34:56 02/04/2009
      У меня трек есть, от Вороненко до Кукуля со спуском в Лазещину, могу поделиться (правда спускаться лучше и ближе в Ворохту ,как мне кажется) :) Тоже подумываю на праздники туда сходить :)
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Карпати травневі свята ] відповів(-ла) Tasic 14:04:09 02/04/2009
       Не дуже там спуск у Ворохту.. Особливо, якщо багато снігу. + багато завалів і потрібно знати, де їх обходити. Але, якщо дорогу знати - то без проблем :) На травневі, звичайно, снігу буде явно менше :)
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Карпати травневі свята ] відповів(-ла) Lubкo 16:23:43 02/04/2009
        якщо добре втрафити (якщо заканає так як ото мені заканало ))), то є прекрасний рівний і широкий гайвей без жодного (!!!) завалу до самої Ворохти. (в лютому там на лижах пробігАв). від тої колиби, що на пн.сх. боці хребта (на пн.зх від самого Кукуля) спочатку серпантином по стрімкому схилу, потім все пологіше, весь час траверзом невеличких горбів, жодного бовтання вверх-вниз. кілометрів певно десь так приблизно до 10.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Карпати травневі свята ] відповів(-ла) KernelPanic 14:57:29 02/04/2009
       За трек буду вдячний, якщо не важко відішліть на мою скриньку (чи лінк). Але довший шлях нас не лякає, навпаки =)
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Карпати травневі свята ] відповів(-ла) zoldr 16:45:08 02/04/2009
        у меня здесь несколько треков и описаний http://raduet.com/nsk/
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Карпати травневі свята ] відповів(-ла) Lem 16:55:36 02/04/2009
        Кукуль це класно, вражаючі краєвиди, намет зовсім не треба тягнути. Детальний опис цього маршруту у КТВ #2(26), лютий 2008. Журнал вже не випускають, але сайт залишився каrpаtu.nеt.uа, в архівах має буде. Успіхів
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Карпати травневі свята ] відповів(-ла) Ed.ua 20:57:04 02/04/2009
        Якщо випаде вертатись у Ворохту то зверніть увагу на "аномалію" нумерації стовпчиків по хребту до і після висоти 1459.7(див.пол.Лабєска) : ...11\13; 11\15; 10\15; 10\16; так вершина; 12\1; 12\2....
        Звалювати з хребта в сторону Ворохти треба дійсно від ст.10\15 (але він на мапі "Стежками Чорногори" вказаний не по ту сторону вершини 1459.7) стежкою попри колибу пол.Лабєска далі не на хрест, а ліворуч вниз на нижній лівий дальній кут полонини попри сухі високі дерева
        http://www.carpathian-photo.co m/ua/photo;1699/ . Лісом дорога виведе попри Схроніско(на травневі бетонне підземелля буде ще під снігом) на перевал Пересліп і далі напрочуд прямо до повороту що перед г.Пересліп(Переслуп). На Пересліп і Кичеру на травневі перший раз утримайтесь а йдіть доброю старою військовою дорогою( яка чудово проглядається і в найсніжнішу зиму) в обхід ліворуч Переслупу Кичери до г.Осередок обходячи і цю гору ліворуч а так до Ворохти .
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Карпати травневі свята ] відповів(-ла) vsobasko@rambler.ru 22:37:42 02/04/2009
         Я за повернення із Кукула у Вороненку.Причини:1.Дорога полонинами Кукул-Григорівка дуже мальовнича, весь час видно Чорногору, часом Свидовецький масив. 2.Чудесні фото.3. Дорога чітка, заблудитись неможливо.4. Дорога через Лабєску-Пересліп-Кичеру веде лісом, краєвидів практично не видно.5. Заблудитись новичкам легше. 6. Болота більше.
         Іше: Пересліп-це стара назва перевалів. Там є перехрестя доріг і невеличка полянка.
         Іти краще не через Храбостин на Осередок, бо там дуже бологтиста дорога.На Кичері триматись правішої стежки і спускатись у присілок Паленину.Цей маршрут детально описаний і на мапі зображений у путівнику "Дорогами і стежками Карпат". Ів-Фр., 2006. Путівник є у бібліотеках
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Карпати травневі свята ] відповів(-ла) Tasic 19:54:29 03/04/2009
         >На Пересліп і Кичеру на травневі перший раз утримайтесь а йдіть доброю старою військовою дорогою
         Цілком згоден. Координати розвилки тут: http://www.karpaty.com.ua/gps/ data/649.html
         Місцевий дядько казав, шо більшість поляків ходять через Осередок. Через Кичеру уперше, коли багато снігу, не варто йти. Бо можна познаходити ті завали, про які я писав вище :)) Простіше буде, якщо з ними улітку ознайомитися :)
         То поки сніг. А влітку, якшо Володимир Якович каже, шо там болотиста дорога, то вже розвідаєте (то не до Ed.ua :) дорогу через Кичеру. Там небагато є де блудити, але поєднувати це із топтанням снігу нецікаво
         • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Карпати травневі свята ] відповів(-ла) Ed.ua 07:52:30 04/04/2009
          Пыдтримую! Не зважаючи на те що Ворохта-Кукул через Кичеру маршрут заявлено у всіх "місцевих туроператорів" і позначений на всіх без виключення схемах радіальних маршрутів з Ворохти у мене особисто склалося враження що не дуже то і ходять ним. Боюсь що для сніжного періоду навіть якщо скину треки що через Кичеру (з двома варіантами спуску на Ворохту) без додаткового опису можуть виникнути серйозні проблеми. А місця чудові, навіть грибні,полянки, коники і т.п. але все це у літньо осінній період. Місць для фоткання краєвидів дійсно раз два і не мана. Раз то в околицях вершини 1203,5 (і то за "правильного сонця" треба ночувати), два то в присілку Паленина http://www.carpathian-photo.co m/ua/photo;1621/


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::