стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Осмолода-Плісце-Грофа (Паренки) ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Якщо хтось недавно був на цьому маршруті прошу підкажіть будь ласка в якому стані там колиба, скільки реально чоловік там може поміститись і як зі сніговим покровом?
Все спілкування на дану тему
 1. [ Осмолода-Плісце-Грофа (Паренки) ] додав(-ла) jerm_roman [registered] 22:20:01 31/01/2009
  Якщо хтось недавно був на цьому маршруті прошу підкажіть будь ласка в якому стані там колиба, скільки реально чоловік там може поміститись і як зі сніговим покровом?
  • [ Re: Осмолода-Плісце-Грофа (Паренки) ] відповів(-ла) Tasic 08:28:59 01/02/2009
   >колиба
   То - не "колиба", а будинок, споруджений для туристів руками ентузіастів. Прохання до нього відповідно і ставитися. Бережіть його!
   >скільки реально чоловік там може поміститись
   Розміститеся
  • [ Re: Осмолода-Плісце-Грофа (Паренки) ] відповів(-ла) vasyl 17:14:41 01/02/2009
   Стан снігу та його глубину цьогоріч передбачити важко - днями падав сніг, а вже з вівторка прогнозують суттєве потепління.
   Щодо спання в готелі - це перебільшення як для 16 осіб. Насправді комфортно лягає по 6 осіб на нарах в кожній із кімнат, які обігріває мурована пічка - якщо її розпалити принесеними та порубаними дровами, для чого в хаті ми залишили двохсторонню пилу та велику сокиру. Додатково, наверху може ще розміститись достатньо багато, але другий поверх планувався виключно як літній варіант.
   Ще буде прохання. Вас буде багато і думаю не важко буде скинутись та купити захисний бляшаний дашок на трубу пічки (діаметр труби 180мм). В свій час забули, а взимку її буде забивати снігом і буде важко розтоплювати пічку. Такі я бачив в Епіцентрі, але мабуть і в інших місцях є також. Напевно і встановити його не важко буде на місці, якщо скористатись довгою драбиною, яка знаходилась позаду хати. Рахуйте це свої внеском в його розбудову ;) Все це було станом на початок року.
   ПС.Не паліть принесені нами дошки наверху - вони потрібні для покращення стану притулку.
   • [ Re: Re: Осмолода-Плісце-Грофа (Паренки) ] відповів(-ла) jerm_roman 22:27:46 01/02/2009
    Ми не вперше йдемо туди, і теж тягнули знизу на гору: цеглу та дошки... правда це було ще 2 роки назад, тому й не знаю в якому стані будинок зараз.
    А щодо дашка то не обіцяю бо не знаю чи буде можливість його купити, бо знаходимось трохи далеко від обласного центру (нам до Грофи ближче) тай більшість з нас це будуть діти, але щось придумаємо.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::