стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Чорногора+Мармароси ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Привіт! Хочемо йти маршрутом Петрос-Говерла-Чорногора-Шибен е-Чивчин-далі хребтону по кордону до г. Стіг-Юрческу-Берзенеску-Міка Маре-Мезипотоки-ПІМ-Ділове.
Підскажіть будь-ласка важливі нюанси щодо відрізку Шибене-ПІМ, оскільки Чорногору знаємо а в мармаросах вперше. Чи важко отримати в Шибеному перепустку на даний маршрут? нас 3-4 хлопчаків - чи потрібний маршрутний лист і як його отримати? Цікавить, власне, чи не буде проблем з стежками від Шибеного до Чивчина(від Буркута, якщо доїдемо туди чимось:) )? Люди дають пораду йти по Альбину від Черемошу до Чивчина, аніж по Добрину. Чи хоч якось маркований(чи стежкований:) ) шлях з Мезипотоків на ПІМ? Власне усілякі добрі поради були б в нагоді ;)
Дякую!
Все спілкування на дану тему
 1. [ Чорногора+Мармароси ] додав(-ла) firewall [registered] 14:16:39 25/06/2008
  Привіт! Хочемо йти маршрутом Петрос-Говерла-Чорногора-Шибен е-Чивчин-далі хребтону по кордону до г. Стіг-Юрческу-Берзенеску-Міка Маре-Мезипотоки-ПІМ-Ділове.
  Підскажіть будь-ласка важливі нюанси щодо відрізку Шибене-ПІМ, оскільки Чорногору знаємо а в мармаросах вперше. Чи важко отримати в Шибеному перепустку на даний маршрут? нас 3-4 хлопчаків - чи потрібний маршрутний лист і як його отримати? Цікавить, власне, чи не буде проблем з стежками від Шибеного до Чивчина(від Буркута, якщо доїдемо туди чимось:) )? Люди дають пораду йти по Альбину від Черемошу до Чивчина, аніж по Добрину. Чи хоч якось маркований(чи стежкований:) ) шлях з Мезипотоків на ПІМ? Власне усілякі добрі поради були б в нагоді ;)
  Дякую!
  • [ Re: Чорногора+Мармароси ] відповів(-ла) Tasic 18:29:34 25/06/2008
   Процедура отримання документів описана на цьому сайті разів 100, не менше, і повторюється щотижня.. Пошукайте трохи.. Щодо маркування - де Ви бачили, аби на кордоні маркували стежки? :) Єдине маркування - то дорога типу Хрещатика, якою довго і нудно йдеш :) І кілька поворотів
   • [ Re: Re: Чорногора+Мармароси ] відповів(-ла) firewall 18:40:58 25/06/2008
    :) Процедури читав, але в різних репортах чи описах згадується про утаємничений маршрутний лист. Що воно таке і з чим його їдять моя цікавість початківця досі не знайшла((
    • [ Re: Re: Re: Чорногора+Мармароси ] відповів(-ла) dUmka 18:52:44 25/06/2008
     Тутка подивись:
     http://www.hllab.dp.ua/Store/f iles/tumlua2.pdf
    • [ Re: Re: Re: Чорногора+Мармароси ] відповів(-ла) Tasic 19:33:05 25/06/2008
     Значить, не читав :)
     Маршрутний лист у даному випадкові не потрібен. Він оформляється, якшо потрібні категорії та медалі :)
     Пишеться довільний лист на ім’я начальника прик загону, в якому вказується склад групи, керівник, паспортні дані учасників, нитку маршруту і дати початку та кінця походу. "Просимо Вашого дозволу на проходження..." траляля. І все. Листа слід надіслати ЗАЗДАЛЕГІДЬ і переконатися у тому що: 1) керівництвом загону надано дозвіл; 2) про це повідомлено заставу. Інакше не вийде. Торгуватися на місці можна, але початківцям то буде складно. Тому щоб не псувати собі настрою потім, краще вже написати листа. Їх потрібно 2: у Чернівці та у Мукачево. І не вірте у Шибеному, якщо там казатимуть, що Ділове вони повідомлять, видаючи дозвіл і на мукачевську зону, бо то неправда, принаймі, ще не чув про таке :)
     • [ Re: Re: Re: Re: Чорногора+Мармароси ] відповів(-ла) firewall 20:25:17 25/06/2008
      Дуже дякую за інформацію! Виникає зустрічне запитання, чи можна відправити листи факсом? і чи варто сподіватися на позитивну відповідь протягом 4-5 днів? Телефони/факси і прізвища відповідних начальників спробую знайти в мережі, проте не певний що вони будуть актуальні - можливо хтось володіє інформацією на чиї прізвища писати листи і по якому номеру їх відсилати. Дякую!
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Чорногора+Мармароси ] відповів(-ла) Tasic 22:03:31 25/06/2008
       факсом відправити можна, але потрібно багато терпіння. Або там глухі телефоністи (у Мукачево), або у мене не стає нервів :) Ще одне: потрібно просити з’єднати із прикордонною службою, бо телефоніст уявлення не має, шо від нього хочуть. У наданні дозволу не відмовляють нікому.
       Якщо не полінуєтеся подивитися на *цій же* сторінці, то побачите лінк, де є телефони та адреси з іменами :) я ж кажу, що не все читали ;)
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Чорногора+Мармароси ] відповів(-ла) Sergiy L. 16:20:14 26/06/2008
       Намагався три тижні тому відправити лист факсом....Це щось....
       Спочатку мені сказали, що машмніст говорить по телефону і факс прийняти не може. Факси машиніст приймає...не круто?
       Потім, коли машиніст звільнився мене нарешті з ним з’єднали і він мене порадував, що плівки у факсі у них немає і що коштує вона дорого і факс вони прийняти не можуть.

       Тому не парся...відправляй поштою. Я відправив - все вийшло.
     • [ Re: Re: Re: Re: Чорногора+Мармароси ] відповів(-ла) джек 08:28:14 26/06/2008
      "І не вірте у Шибеному, якщо там казатимуть, що Ділове вони повідомлять, видаючи дозвіл і на мукачевську зону, бо то неправда, принаймі, ще не чув про таке :)"

      Як не дивно, під час мандрівки по дещо схожому маршруту на травневі свята, шибенівські прикордонники повідомили про нашу групу мукачівців. Так шо прецедент є :)
   • [ Re: Re: Чорногора+Мармароси ] відповів(-ла) Qbl 01:22:01 26/06/2008
    Щодо маркування - участок здаэться 14-го маршруту(того, що й на Чорногорі) - проходить від Стогу до верхівя Тиси, охоплюючи частину маршруту(правда незначну).
    Дорога справді є, але на самому попі можуть бути проблеми(ну багато хто побував у Румунії, я в їх числі).
  • [ Re: Чорногора+Мармароси ] відповів(-ла) IrishHighlander 02:30:42 26/06/2008
   Якщо є GPS, можу трек на пошту кинути. Власне точно того маршруту, який збираэтесь пройти.
  • [ Re: Чорногора+Мармароси ] відповів(-ла) _olexa_ 01:47:06 30/06/2008
   Що до вашого маршруту то зовсім незрозуміло навіщо ви падаєте на Шибене і далі йдучи на Буркут вздовж потоку малоцікаво - а ле то ваша справа...
   На Чивчин влітку можна йти як з Добриня так і з Альбіна.

   З Добриня: одразу біля устя Добриня через Черемош залишилось кілька колод від мосту - перейшовши/переповзши на орографічно лівий берег Черемоша, одразу переходьте і Добринь (реально там тільки брід) - а далі тримаючись середини хребта виходите на Мількову полонину перед Чивчином.

   З Альбіна: на 1-1,5 км вище устя Добриня по Черемошу широка долина, то і є Альбін, міст через Черемош був живий у травні - вздовж потоку Альбін 3-3,5 км (три броди 0,5-0,7м за станом серпня 2007 року) - орієнтир для під’ому на Мількову полонину: джерело мінеральної води на орографічно правому березі потоку Альбін на 2-3 м вище рівня долини (ви в цей час йдете по орографічно лівим берегом потоку знизу, таким чином джерело зліва від вас), джерело видно добре за рудо-іржавими відкладеннями. Практично навпроти джерела біля бічного потічка гарна стежка вгору, яка далі переходить в дорогу і виводить на Мількову полонину. Сплутати там важко.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::