стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Осмолода - оз. Синевір ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Привіт всім!
Підкажіть будь ласка, як найкраще добратись із Осмолоди до Синевірського озера.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Осмолода - оз. Синевір ] додав(-ла) patrick_ua [registered] 22:37:19 21/06/2008
  Привіт всім!
  Підкажіть будь ласка, як найкраще добратись із Осмолоди до Синевірського озера.
  • [ Re: Осмолода - оз. Синевір ] відповів(-ла) jurav 20:44:46 22/06/2008
   По дорозі яка веде вздовж ріки Молода. В осмолоді через міст до розвилки і направо (там є вказівники). Проходите наступні "опорні точки" - монастир (2-3 км), Мшанське лісництво (6-й км), ур. Кругла ( 8-9-й км), ур. Піскава (15-16-й км). Від Піскави іти далі по шпалах, а через прибл. півгод. ходу не пропустити розвилку на Болотняк. Біля білозеленого стовбчика № 13-6 (може ще стоїть? ) треба повернути наліво. Як додатковий орієнтир - на цьому відтинку мають, як і вздовж раніше пройденого шляху, попадатися залишки шпал. Ще через 30-40 хв. від розвилки виходите на Болотняк - металевий вагончик, вверху розвалений гуртожиток. Далі рухатись по стежці вверх вздовж потічка. Ця стежка іде вверх і далі плавно повертає вправо. На цьому відтинку пройшовши приблизно (!) десь 300-400, точно не пам"ятаю, треба вже підніматись наліво і вверх на гору, до стежки яка є старим кордоном. Це найбільш відповідальна частина маршруту. Підйом не дуже важкий, через зруб, але важливо іти в західному напрямку. Я би радив компас і карту. Вийшовши через кордон в районі прик. стовбчика № 15-9 (приблизно!), перевалюєтесь на протилежну частину схилу і йдете вниз до Ростоки. Там є хатка в доброму стані де можна переночувати. Ну і далі вниз по потоку ще прибл. 7-9 км до Тереблі. А там направо по асфальтівці ще пару км до Синевира - рукою подати.
  • [ Re: Осмолода - оз. Синевір ] відповів(-ла) vasyl 09:46:06 24/06/2008
   Маршрут , який описав jurav є дуже нудним так як проходить виключно долиною (>20 км до перевалу).
   Варіанти через Грофу-Попадю чи Молоду-Гичу будуть цікавішими.
   • [ Re: Re: Осмолода - оз. Синевір ] відповів(-ла) jarko 10:48:16 24/06/2008
    +1
    набагато цікавіше
   • [ Re: Re: Осмолода - оз. Синевір ] відповів(-ла) victour 11:15:05 24/06/2008
    По-моєму Грофа-Попадя то вже інша історія:)
    Посилаючись на "schema_marshrutiv_karpa tski_stezhky.jpg" (десь на форумі є лінк на схему) є два варіанти: коротший - Осмолода-Мшана-Гича-Слобода-Си невір, і цікавіший, в міру довший - Осмолода-Мшана-Молода-Поганець -Свіча-Слобода-Синевір.
  • [ Re: Осмолода - оз. Синевір ] відповів(-ла) rstm 11:28:33 24/06/2008
   Минулого року водив знайомих: Торунський перевал - Синевір - урочище Ростоки - стовпчик~15-9 старого кордону - по старому кордону до Попаді - Паренки - Плісце - Осмолода. 3 ходових дні.
  • [ Re: Осмолода - оз. Синевір ] відповів(-ла) vsobasko@rambler.ru 17:37:16 25/06/2008
   Не Синевір, а Синєвир!!!! Синій вир!!!
   • [ Re: Re: Осмолода - оз. Синевір ] відповів(-ла) Юрко 15:35:24 27/06/2008
    марна справа, вже не перевчите.
   • [ Re: Re: Осмолода - оз. Синевір ] відповів(-ла) patrick_ua 10:41:50 02/07/2008
    Дякую всім за поради, до Синевиру дійшли щасливо а назад повернулись ще краще. У вівторок по обіді вирушили з Осмолоди, ночували на Мшані, мушкара ледь не загризла. З Мшани вийшли о 8 ранку і десь біля 7 вечора були вже біля озера заплативши за вхід хто гривню, а хто дві, потім за місце під намет по 15 грн. з намету за добу, у нас їх було 2. В четвер на цілий день зависли на Синевирі, хотіли залишитись ще але грошей на автобус не вистачило, тому єдиним виходом залишилось повертатись назад пішки. Йти тією самою дорогою через Болотняк не було сенсу почав падати дощ, вода піднімалась на очах, а це означало, що треба було переходити бурхливу річку Молоду більше як десяток раз. Забув сказати що до Піскави вже є нова дорога перейти без проблем, а от з Піскави на Болотняк 5 км. і ні одного моста не залишилось, нам насправді пощастило, бо нас на Піскаві підібрав трактор дрильовщик і найважчий відрізок десь з 2 км, ми проїхали по руслі ріки Молода, далі вже було легше.
    Десь біля 16 дощ перестав падати, так що ще встигли трошки підсохнути на сонечку, заночували в лісі підвершиною гори Верх Чорної Ріки (1260), в суботу біля 11 були вже біля старого кордону, номер стовпчика 7/3. О 14 були на Попаді, тут пообідали і відпочили, а далі Мала Попадя, Паренки, колиба на полонині Плісце і Осмолода на трикутнику були о 21:15. В неділю вже були в дома, звичайно що виспавшись перед цим досхочу!


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::