стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ на мараморош ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: розумію, що комусь питання видасться дурнуватим, проте воно грунтується на відсутності грунту у питаннях мараморошу і прикордонної зони з Румунією. планую наприкінці квітня удвох піти на Піп Іван М. з Рахова. Чи обовязково давати про себе інфу до Мукачева і на КПП в Богданах (вихід, нагадаю, хребтом від Рахова). буду вдячний за будь-які відомості про маршрут, сніг, прикордонників ... та ін. (відповідні теми на сайті переглянув)
Все спілкування на дану тему
 1. [ на мараморош ] додав(-ла) ehnaton [registered] 15:09:16 09/04/2008
  розумію, що комусь питання видасться дурнуватим, проте воно грунтується на відсутності грунту у питаннях мараморошу і прикордонної зони з Румунією. планую наприкінці квітня удвох піти на Піп Іван М. з Рахова. Чи обовязково давати про себе інфу до Мукачева і на КПП в Богданах (вихід, нагадаю, хребтом від Рахова). буду вдячний за будь-які відомості про маршрут, сніг, прикордонників ... та ін. (відповідні теми на сайті переглянув)
  • [ Re: на мараморош ] відповів(-ла) Tasic 15:41:27 09/04/2008
   Якщо Ви читали відповідні теми, то питання про Мукачево видається дивним:) Зважаючи на повну відсутність потрібних знань, питання торгу з прикордонниками на місці розглядати не варто.
   Формально має бути дозвіл з Мукачева, реєстрація в рятувальників у Рахові (на заставі не перевіряється), перепустка з Ділового/Богдана (то вже спірне питання, звідки саме, у випадку старту з Рахова) і квитанція про сплату коштів за перебування на території КБЗ.
   У "Богданах" не КПП, а прикордонна застава, КПП там має лісгосп. Крім того, село називається Богдан, а не Богдани. Кінцеву заставу повідомляти не потрібно, її потрібно тільки вказати у листі у прикордонну службу прикзагону.
   Маршрут Ви вибрали не найкращий, з Рахова, як на мене. Краще йти з Ділового. По перше, скоротиться добирання до Лисичої, по друге, поєднаєте місце отримання перепустки зі стартом (інакше, скоріш за все, доведеться їхати у Ділове і повертатися назад). Якщо вийдете на ПІМ без перепустки з Ділового і спуститеся у Богдан - матимете проблеми з прикордонниками. Спуск через Петрос не радив би - то період активності голодних ведмедів, а Петрос - то улюблене їхнє місце. Також радив би виключити через ведмедів варіант спуску з полонини Верхній Квасний до потоку Квасний.
  • [ Re: на мараморош ] відповів(-ла) Lubkо 16:06:55 09/04/2008
   а якшо мати перепустку з Шибеного і спуститися в Богдан?
   • [ Re: Re: на мараморош ] відповів(-ла) Tasic 17:25:09 09/04/2008
    перепустка з Шибеного дає право йти до Стогу. Далі повноваження Чернівецького прикзагону закінчуються і потрібен дозвіл з Мукачево
    • [ Re: Re: Re: на мараморош ] відповів(-ла) Lubkо 17:48:28 09/04/2008
     а якшо вислати в Мукачево листа (з проханням про дозвіл, списком паспортних даних людей і т. ін.), але не мати при собі паперової перепустки з Ділового (бо влом в Ділове мотатися), а тільки з Шибеного?

     перепрошую за безліч питань і наперід дякую за відповідь.
     • [ Re: Re: Re: Re: на мараморош ] відповів(-ла) Tasic 17:57:23 09/04/2008
      взагалі-то з Мукачево відповідають письмово, але! відповідь з дозволом ще нічого не означає, необхідно пересвідчитися на заставі (телефоном чи ще якось) у тому, що вони отримали телеграму з Мукачево. Інакше це те саме, шо дозволу не надано. Можна перепитати у прикзагоні у Мукачево, чи вони повідомили заставу, але то без жодних гарантій.
      Тобто: йдемо з Шибеного, маємо перепустку з Шибеного, але точно знаємо, що у Діловому є дозвіл на іншу зону. Бажано ще повідомити заставу у Діловому/Богдані про те, що група прибуде, оскільки то інший загін і аби люди не думали, що зловили порушників :) (у Шибеному можуть казати, що вони повідомлять, але то майже 0% імовірності, хіба шо за власної присутності)
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: на мараморош ] відповів(-ла) Lubkо 18:30:32 09/04/2008
       дуже дякую!!!
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: на мараморош ] відповів(-ла) Tasic 18:35:22 09/04/2008
        Та нема за що :)
        пс: про обіцянку пам’ятаю, але не доходять ноги... Поки що. Може, скоріше самі встигнете :)
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: на мараморош ] відповів(-ла) Lubkо 19:04:42 09/04/2008
         от ми власне і збираємся. на першотравневі вихідні. :)
         • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: на мараморош ] відповів(-ла) TRAVEL! 21:16:27 09/04/2008
          Та поки прийде відповідь з Мукачево св"ята пройдуть.Хочете збирайтесь і мандруйте. Не дуже вони ходять.
          • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: на мараморош ] відповів(-ла) Tasic 10:17:33 10/04/2008
           При мені не раз групу йшли прикордонники знімати. Якшо Ви думаєте, що вони будуть люб’язними після прогулянки мокрим снігом, абсолютно їм не потрібної, то це не так ;)
           У Мукачево можна надіслати і факса, тільки для цього тре докласти зусиль. Особисто у мене не стає нервів на переговори з телефоністом, який нічого не чує і горланить у трубку "нє слишу, нє слишу". Але з 10 разу можна і додзвонитися :) Якшо поталанить - просити потрібно з’єднати із прикордонною службою, бо сам телефоніст(ка) нічого не знає, з нею розмовляти - тільки час марнувати. Рішення буде за день-два. Крім того, якщо городами піднятися, то так само доведеться і спускатися. Врахуйте


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::