стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Невідоме озеро ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: 17-18 вересня працівниками Богородчанської РДА було здійснено акцію по впорядкуванню двох залізних хрестів вояків УПА біля г.Негрова.Вирушали від лісопункту Межеріки і дальше наліво дорогою на Максимець.Після впорядкування могил пройшлись до ур.Пекло де й розбили табір.По дорозі бачили озеро (на генштабівках і карті Центральні Горгани його нема) на польських додатках у путівнику Gorgany (спасибі Tasic)воно позначене але без назви, з нього бере початок потічок Коротканський.Підкажіть назву озера (місцеві називали його як і гору-Короткан).Були і біля залишків польського заводу по виготовленню ліків з альпійки, може у когось є детальніша інформація про цей об’єкт (історія,фото).
Все спілкування на дану тему
 1. [ Невідоме озеро ] додав(-ла) джек [registered] 13:42:17 24/09/2007
  17-18 вересня працівниками Богородчанської РДА було здійснено акцію по впорядкуванню двох залізних хрестів вояків УПА біля г.Негрова.Вирушали від лісопункту Межеріки і дальше наліво дорогою на Максимець.Після впорядкування могил пройшлись до ур.Пекло де й розбили табір.По дорозі бачили озеро (на генштабівках і карті Центральні Горгани його нема) на польських додатках у путівнику Gorgany (спасибі Tasic)воно позначене але без назви, з нього бере початок потічок Коротканський.Підкажіть назву озера (місцеві називали його як і гору-Короткан).Були і біля залишків польського заводу по виготовленню ліків з альпійки, може у когось є детальніша інформація про цей об’єкт (історія,фото).
  • [ Re: Невідоме озеро ] відповів(-ла) Roman 10:13:48 25/09/2007
   а де знаходяться могили і завод?
   • [ Re: Re: Невідоме озеро ] відповів(-ла) vsobasko@rambler.ru 11:26:36 25/09/2007
    Озерце пересихає в посушливі роки. У звязку з тотальними рубками тим більше. Окремої назви місцеві не знають.Завода дано вже нема. Є залишки фундаменту над потічком Дощинкою, який витікає між горами Негровою і Кливою і є притокою Бистриці Солотвинської.
   • [ Re: Re: Невідоме озеро ] відповів(-ла) джек 16:06:24 25/09/2007
    Крім фундаменту там ще у потічку є великий стальний чан, меншого об’єму посудина і стальне колесо з написом на польській мові.Могили (а точніше два сині стальні хрести) знаходяться на дорозі яка якраз веде на полонину Боярин з урочища Межиріки попри Дощинку.
    • [ Re: Re: Re: Невідоме озеро ] відповів(-ла) Roman 19:25:02 25/09/2007
     Дякую за інформацію.
     Тре буде оглянути тш щбєкти. Озеро, наскільки я бачив зверху - то таки швидше болото, ніж озеро.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::