стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ оз.Бребенескул ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: 14 фоток:
Beautifull Karpaty или Как отдыхают мутанты:
http://zmey.at.ua/_ph/3/2/2465 86678.jpg

p.s. сорри, на достопримечательности других "живописных" районов, а так же на "дрова" в виде "Лесник&Cо" не хватило карты памяти
Все спілкування на дану тему
 1. [ оз.Бребенескул ] додав(-ла) zmey [registered] 19:52:24 03/09/2007
  14 фоток:
  Beautifull Karpaty или Как отдыхают мутанты:
  http://zmey.at.ua/_ph/3/2/2465 86678.jpg

  p.s. сорри, на достопримечательности других "живописных" районов, а так же на "дрова" в виде "Лесник&Cо" не хватило карты памяти
  • [ Re: оз.Бребенескул ] відповів(-ла) zmey 19:59:11 03/09/2007
   http://zmey.at.ua/photo/
  • [ Re: оз.Бребенескул ] відповів(-ла) Останній герой 09:53:54 04/09/2007
   Сумно все це бачити..., але не варто просто так сидіти, склавши руки і посипати попилом голови. От взяв би і прибрав все те сміття. Я раніше теж обурювався, жалівся на наших неохайних людей, але одного разу зрозумів, що це нічого не дасть, треба щось самому зробити, щось змінити ситуацію на краще. От нещодавно повернувся з Горган. Через "нельотну" погоду просидів на Великій Сивулі два дні та на пол. Рущині 3 дні. Коли я піднівся на вершину, вона була дуже засмічена після дня незалежності, а коли спускався - стала чистесенька (все сміття я зібрав і поховав під великою брилою подалі від людських очей). А полонина Рущина була так засмічена пляшками з під водки, пива, кульками, банками та іншим мотлохом, що навіть знаходитись там було некомфотртно, тож я і там вирішив прибрати. За цим заходом мене застав старенький польський турист, який підбіг до мне і почав за це дякувати. Він навіть спеціально сфотографував мене за прибиранням, щоб, як він сказав, показати у себе в Польщі, що і в Україні є нормальні туристи, які не тільки не гадять в горах, але і прибирають за іншими. Коротше кажучи, все сміття, що валялося по полонині роками я зібрав на імпровізований смітник, який там вже був закладений (взимку мабуть його приймуть за тур ;) і буду сподіватися, що спеціальні служби, які беруть плату за вхід до заповідника, колись його звідтіля вивезуть або закопають (була б у мене з собою саперна лопатка - сам би закопав).
   • [ Re: Re: оз.Бребенескул ] відповів(-ла) vasyl 10:50:33 04/09/2007
    "буду сподіватися, що спеціальні служби, які беруть плату за вхід до заповідника, колись його звідтіля вивезуть або закопають"
    НЕ СПОДІВАЙСЯ!!!
    Заповідника там близько немає, а в Осмолоді (де в 8 км починається найближчий ЗАКАЗНИК) беруть гроші тільки собі на зарплату. Не можу собі уявити, щоб вони пішли на Рущину і поприбирали сміття. Це з області неймовірного!!!
    Тому всім свідомим треба самому то робити і ні на кого не надіятись. Навіть на подяку.

    Якщо все сміття щораз більше збирається на одну купу, то вже створюється смітник. Так роблять поляки у себе на схронісках, бо там орендарі схроніск вивозять його. У нас цього робити НЕ МОЖНА - не вивезуть, а купа буде тільки збільшуватись.
    Все що горить треба спалювати, скло кидати у вогонь і різко охолоджувати холодною водою. Тоді воно тріскає на дрібненькі осколки. Банки перепалювати і закопувати в найближчі ямки з великою вологістю.
    Інших варіантів поки що немає - якщо б була можливість проплачувати автобуси та давати хоч якісь маленькі презенти для заохочення, сміття можна було б хоча б раз на рік збирати, бажаючих було б достатньо. А так...
    Щодо заохочень, то можемо допомогти (путівниками та мапами), а автобуси наймати нема за що - ціна мінімальна (через Slauko) пропонувалась здається 2,5 грн за км.
    • [ Re: Re: Re: оз.Бребенескул ] відповів(-ла) IhorOs 11:25:31 04/09/2007
     скло самий кращий варіант -- не брати з собою, в крайнім разі - зностити назад до цивілізації.
     • [ Re: Re: Re: Re: оз.Бребенескул ] відповів(-ла) Strange_R 13:41:47 04/09/2007
      Виявляеться, на файній ватрі скло згорає безслідно.
      на день Незалежності під Осмолодою спалили всю скляну тару включно з товстостінніми пляшками з-під горілки.
      Щоправда вогнище горіло довго і мало багато жару, але по розміру було не дуже великим. За півгодини від пляшок залишились тільки дрібні скельця, які згодом повністю оплавились і щезли.
      В походних умовах такий вогонь отримати досить складно, але при умові стаціонарного бівака або днівки - без проблем.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: оз.Бребенескул ] відповів(-ла) IhorOs 13:55:34 04/09/2007
       хм, тре мати на увазі, часом бувають не зовсім заплановані матраси, в тч. там де є трохи дерева, яке можна палити..
     • [ Re: Re: Re: Re: оз.Бребенескул ] відповів(-ла) Петрик 13:30:19 05/09/2007
      в Румунії в горах бачили як волонтери ходили і збирали сміття в мішки, а потім їхав джип з кузовом (з емблемами національного парку та асоціації лісу) і все те підбирав...
  • [ Re: оз.Бребенескул ] відповів(-ла) zmey 18:23:55 05/09/2007
   2 Останній герой:
   Что ж, Уважаемый Великий Последний Герой, я рад, что в моём топе Вы увидели возможность на своём примере продемонстрировать верх человеческого благородства и добродетели. Благодарю за ценный совет и хочу выразить своё восхищение Вами и Вашим, по истине, геройским поступком /снимаю бандану и в смиренном поклоне склоняю осыпанную пеплом главу/
   ...суть Вашего комента полностью отображает те причины, по которым Вы выбрали себе ник)
   Вопрос не в том, кто и как будет убирать (любой нормальный человек это сделает), а в том, что б не серить. Тогда и убирать будет незачем.
   p.s. Все добрые дела делаются тихо, не афишируя и не крича об этом на каждом углу. Иначе это просто торг: я что-то сделал и теперь я хочу за это что-то получить (деньги, признание, уважение, славу и т.д.)
   Удачи и хорошей погоды.
   • [ Re: Re: оз.Бребенескул ] відповів(-ла) IhorOs 19:23:44 05/09/2007
    offtop:
    > e-mail, который был мною дан при регистрации (zmey@crazy.ru), накрылся. За неделю полностью ящик спамом забивается.

    заведіть собі публічний емайл на gmail.com, там непогані спам фільтри, спам практично не доходить (точніше його кидають в окрему папку, з якої він періодично автоудаляється).
   • [ Re: Re: оз.Бребенескул ] відповів(-ла) Останній герой 10:17:49 06/09/2007
    Уважаемый zmey, я конечно не осмелюсь делать оргвыводы о причинах, побудивших выбрать Вас именно такой линк, но хотел бы напомнить Вам о корректности по отношению к участникам Форума, Правила которого не допускают насмешок и оскорблений и их адрес. Хочу сказать, что сожалею, что моё сообщения о том, что для того, чтобы в горах было чисто, нужно убирать не только за собой, но и за другими, которые ещё не пришли к уважительному отношению к горам и природе, ускорбила Вас. Жаль, что оно было неверно истолковано. Хочу лишь посоветовать Вам не осуждать с ходу малознакомых Вам людей, не разобравшись в мотивах их поведения. Я не хочу оправдываться, но и не хочу остаться непонятым. На мой взгляд, призывы не мусорить в горах на этом форуме звучат несерьёзно. Тут собрались зрелые люди, которые любят горы и природу, которые и так там не мусорят. Своим постом я ни в коей мере не пытался выпендриться или разрекламмировать себя. Я лишь попытался толкнуть идею уборки гор своими силами, не дожидаясь, пока ВСЕ люди вдруг одумаются и перестанут мусорить. Вы обвиняете меня в том, что я в одиночку очистил от мусора вершину Большой Сивули и Полоныну Рущину и рассказал об этом в форуме в теме, касающейся замусоренности гор? Но посмотрите, сколько туристов прошло на День Независимости по этому маршруту и ни у одного из них даже не возникло мысли и желания сделать это. Так почему я должен молчать о своей идее убирать в горах своими силами, а не сидеть сложа руки? Если бы я сделал это и промолчал, то такое положение дел могло бы сохранилось и в будущем, а так, может кто-то подхватит эту идею? Хоть пару человек. И тогда в горах станет хоть чуть-чуть чище? Я уверен, что многие поступают также и не афишируют это. А зря. Нужно распространять эту идею. Не знаю как у Вас в городе, но в Киеве подобные мероприятия проводяться регулярно и не тайно под покровом ночи, а открыто, широко рекламмируя. Слышал, что то же самое проводили на Полоныни Плисце, только централизованно и с вывозом мусора.
   • [ Re: Re: оз.Бребенескул ] відповів(-ла) Останній герой 10:39:56 06/09/2007
    Если бы я хотел только похвастатья и нечего больше, то наверняка бы не ограничился только этими двумя примерами, а привёл бы много других, но я молчу о них. Или Вы думаете, что мне было приятно позировать тому поляку-фотографу? Да ни фига! В общем обидно, что Вы перекрутили и высмеяли мою инициативу по добровольной уборке гор не под дату или акцию, а по мере возможностей. Хотя обычно так и бывает, когда хочешь сделать что-то хорошее. К сожалению. Если я повторил уже высказанные кем-то идеи, то прошу прощения.
    Что до моего линка, который так Вас раздражает, то причины, побудившие меня выбрать его, совсем не чистолюбивые. Это личное. Хотя очень быстро я понял, что ошибся с его выбором, так как большинство участников форума воспринимают его с раздражением, наделяя его совсем не тем смыслом, который я вкладывал в него. Но к сожалению изменить его уже невозможно, т.к. это не позволяет система авторизации. Лучше бы я выбрал что-то типа wshabn, user или ekalemene, так было бы наверное более стандартно.
   • [ Re: Re: оз.Бребенескул ] відповів(-ла) ypp 02:28:18 07/09/2007
    Zmey privet!!
    Pishet tebe Petya (Hrushsh) s dalekogo Colorado.
    Ya budu vo Lvove 17 sentyabrya, i s toboj sovsem uzhe poteryal svyaz’..
    Daj mne svoj telefon plz.
    P.S. Izvinyayus za off-topic, no kak mne eshshe so Zmeyem svyazatsya?
    • [ Re: Re: Re: оз.Бребенескул ] відповів(-ла) zmey 19:09:38 07/09/2007
     2 IhorOs: Благодарю

     2 ypp:
     Здарова Хрущ) Рад слышать)
     ...видел я это Колорадо… на карте. - не впечатлило ))) к тому же, америкосов много))) Давай приезжай ;)
     icq: 160693876
     • [ Re: Re: Re: Re: оз.Бребенескул ] відповів(-ла) IhorOs 21:08:36 07/09/2007
      2 zmey
      ше троха офтопу -
      То Ви десь перед старим новим роком в снігах за Смотричем матрасничали?
      Розповідав Андрій з Надвірної, якого ми здибали в лісі під Смотричем теж в той час..
      пс http://ihoros.livejournal.com/ 9361.html
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: оз.Бребенескул ] відповів(-ла) zmey 11:20:48 08/09/2007
       2 IhorOs:
       нет, я был в тех районах в конце февраля. Непосредственно на Чёрной Горе 23.02. и матрасом это с трудом можно назвать) …кажется, тут где-то на форуме даже пытались подобрать этому определение)) Так что Вы меня с кем-то путаете
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: оз.Бребенескул ] відповів(-ла) IhorOs 16:36:43 09/09/2007
        ну, матрас то все відносно..
        Андрій говорив, шо здабав палатку серед снігів, і добра душа Змій (мешкав в тій палатці) відпоював його чаєм, і то було дюже доречно... То ж матрас було використано лише в контексті того, що та добра душа відсиджувалася в палатці. Можливо, я щось напутав з часом та місцем, але ніби псевдо запам’ятав точно.
        Андрій по його розповіді був в легенькому шоці, що хтось в такий час та в такому місці "матрасничав" в палатці, та ше й режимі соло..
        пс.. я за тих два дні шо йшли на поп та поверталися трохи одержав уявлення про Андрія, і якщо з його слів той матрас викликав в нього шок, то це було шось з чимось..
        пс. Про Андрія знаю лише те, що він з Надвірної і періодично їздить в Росіію, в Сибір, чи то на заробітки, чи то родичів, і шо в нього є трохи циганської крові.
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: оз.Бребенескул ] відповів(-ла) IhorOs 16:38:31 09/09/2007
         точніше не з Надвірної, а з якогосб села під Надвірною...
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: оз.Бребенескул ] відповів(-ла) zmey 21:21:35 10/09/2007
         Да впринципе нормально, тихо, спокойно, вокруг никого, ни людей, ни следов) - курорт)) Только откапываться частенько приходилось.
         . Молоко, метель и ветер стихли только на мин 20-25 как раз на Слоне (это просто как подарок мне был)). Потом всё по новой. Только на Твоих фотках снега не много, а 23.02. – Слон был именно СЛОНОМ)) /см. фото для сравнения)) /
         , уровень «земли» был чуть выше окон первого этажа (или вровень, разобрать было трудно), за исключением одного окна (крайнего слева). Палатка стояла в двух местах: на самом хребте (ближе к Дземброне) и на Смотриче. На хребте вообще никого не было в те дни. а уже позже, на Смотриче, стали переодически появляться люди, но дальше не шли- сразу спускались. Кто, от куда и как кого звать, я честно говоря, не помню, да и не распрашивал особо, но были парочку, которых действительно надо было отпаивать чаем.
         А 24.02 , в день спуска, - ни облочка (второй «подарочек»), погода координально поменялась. Сразу с утра и начались миграции этноса с сторону Попа)

         фоты там же: http://zmey.at.ua/photo/3


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::