стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Словацькі Карпати ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Нещодавно на форумі підіймалася тема походів Польськимм горами і Татрами в тому числі. Тоді я обіцяв виставити фотки зі свого походу Татрами як наглядний приклад, що можна від них очікувати. Не пройшло і місяця, як я виконую обіцянку :) Тож пропоную ознайомитися з найвищою та найскелястішою частиною Карпат - Високими Татрами, у які я закохався усім серцем з першого погляду:
http://pics.livejournal.com/se rgioga/gallery/00023dc8
Та ще декілька фоток з різних походів:
http://pics.livejournal.com/se rgioga/
А тут знаходятся посилання на вебкамери, що розташовані у Словацьких Татрах (зображення поновлюються щохвилинно):
http://www.meteo.sk/web-kamery /slovensko
Все спілкування на дану тему
 1. [ Словацькі Карпати ] додав(-ла) Останній герой [registered] 12:24:27 03/08/2007
  Нещодавно на форумі підіймалася тема походів Польськимм горами і Татрами в тому числі. Тоді я обіцяв виставити фотки зі свого походу Татрами як наглядний приклад, що можна від них очікувати. Не пройшло і місяця, як я виконую обіцянку :) Тож пропоную ознайомитися з найвищою та найскелястішою частиною Карпат - Високими Татрами, у які я закохався усім серцем з першого погляду:
  http://pics.livejournal.com/se rgioga/gallery/00023dc8
  Та ще декілька фоток з різних походів:
  http://pics.livejournal.com/se rgioga/
  А тут знаходятся посилання на вебкамери, що розташовані у Словацьких Татрах (зображення поновлюються щохвилинно):
  http://www.meteo.sk/web-kamery /slovensko
  • [ Re: Словацькі Карпати ] відповів(-ла) Tolstopuz 09:43:27 04/08/2007
   А не міг би ти розповісти як потрапити до польщі, тому що досить давно є бажання там побувати. І чи є якісь обмеження із пересуванням та перебуванням у Татрах. Які потрібні документи і таке інше. Дякую.
   • [ Re: Re: Словацькі Карпати ] відповів(-ла) vasyl 14:05:10 04/08/2007
    Він мандрував в Татрах із словацького боку.
    Щодо Польщі, то потрібно найперше відкрити візу. Найближче до тебе буде Київ. Інфо по візах на сайті консульства в Києві тут http://www.kijowkg.polemb.net/ index.php?document=52
    Обмеження в пересуванні тільки одні - в заповідниках мандрувати можна тільки знакованими стежками і намети ставити можна тільки у відведених місцях. Із розведенням вогню те ж саме.
   • [ Re: Re: Словацькі Карпати ] відповів(-ла) Stary_Zayonc 22:23:23 04/08/2007
    Prawda, jedyny i najwiekszy problem to ta cholerna wiza :( (EU!) W samych Tatrach wedruje sie swobodnie, nie trzeba nijakich dokumentow, ale trzeba zaplacic za wstep do Parku Narodowego - np 1-dniowy 4.40 zl (ok 8 hr), 7 dniowy 18 zl (ok 32 hr). Uczniowie, studenci i t.d. placa 50%.
    aktualne ceny znajdziesz na saiti
    http://www.tpn.pl/index.php?&a mp;sP=arty_show&sK=moduls/ arty/servis/&iD_arty=76
    Najwieksza bieda jest ze spaniem, najbardziej w glownym sezonie turysycznym (i latem i zima). Tak jak napisal vasyl, na terenie Parku Tatrzanskiego praktycznie nie mozna rozbijac namiotow, a miejsca w schroniskach trzeba wczesniej rezerwowac bo ludzi "duzhe bagato". Do schronisk mozna dzwonic, ich numery sa w internecie.</br>
    Na saiti mista Zakopane maesh yci xaty y polskich i slovac’kix Tatr: http://www.schronisko.ezakopan e.pl/. Pozdrawiam.
   • [ Re: Re: Словацькі Карпати ] відповів(-ла) Останній герой 10:23:04 06/08/2007
    В Татрах я був у вересні 2005. З того часу здається візові правила не змінились. Але раджу поспішити - з нового року Польща та Словаччина увійдуть до Шенгену і потрапити буди туди дуже складно, да і сама віза коштуватиме 35 Є. Зараз візи туди безкоштовні, видаються без проблем за 2 тижні, але потрібне або запрошення, або вказати адресу та телефон отелю, де Ви збираєтесь зупинятися, або адресу, де будите мешкати. І найголовніший перепон - не знаю як зараз, але ще тоді при перетині кордону треба показати (не віддати! :)) польським прикордонникам по 100$ за кожний день плануємого перебування на території Польщі згідно відкритої візи (в мене навіть при перетині кордону з боку Словаччини перевіряли, коли я повертався транзитом). А щодо Словаччини, то там зараз вимагають наявності на кордоні 1 000 Євро при в’їзді. Як на мене, то дуже стрьомно таскати з собою в чужих горах таку кіпу грошей, але мусиш. Між Словаччиною та Польщею вже тоді можно було перетинати кордон без віз (але переважно для місцевих, яких прикордонники визначали "на глаз"), але на залізниці чи в автобусі - усе сер’йозно, а в горах взагалі немає КПП - іде собі стежка через перевал чи вершину (як на Рисях) і все!
    Щодо схронів/хат, то у вересні вільні місця у Словаччині були. Ночівля із легким завтраком коштувала біля 50 грн. Намет я з початку побоювався розкладати, тож стояв у Єврокемпінгу (місць для наметів досхочу, тільки до точки виходу та станції Татранського трамваю йти було більше години) - за 30 грн. в добу - місце під намет, санблок, гаряча вода, розетка, холодильник, душ. Потім я в кінець обнаглів, бо набридло кожен раз повертатись назад і почав розставляти намет, збирати гриби та ягоди, а ще сходити зі стежок та останнім цвяхом у правила перебування у заповіднику забив ночівлєю на вершині Криваня - місцевого символа боротьби за незалежність (доречі так робив не тільки я). За 2 тижні жодного лісничого так і не зустрів.
    • [ Re: Re: Re: Словацькі Карпати ] відповів(-ла) Enya 12:17:17 06/08/2007
     "А щодо Словаччини, то там зараз вимагають наявності на кордоні 1 000 Євро при в’їзді." - може офіційно так і треба мати, але скільки раз я їздила, ще ні разу таких грошей не мала і не везла. Це правда, що словаки питають скільки маєш грошей і просять просто показати, але ж не перераховують, тому ми все кажемо приблизну суму. Особисто беру 200 Євро. Доречі для всіх бажаючих поїхати в Попрад, маю контакт з дуже хорошою господинею, бере 7$ з людини.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::