стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Горгани ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Вчора приїхав з Осмолоди,трохи лазив по Горганам.У мене такі питання-чи хтось знає і чи ходив старим маршрутом на полонину Плісце (по старим зеленим міткам, не плутати з біло зеленими), бо так склались обставини шо ми пішли саме ним (простіше кажучи протупили :) ) і мені цікаво чи ним реально вийти на полониун , бо ми зайшли в такі дєбрі, шо там і без рюкзака тяжко пролісти + зовсім нема потічків...І ще одне нам казали шо зразу за Паренками як іти на малу Попадю є гарне місце на ночівлю і є потічки...знову ж таки потічки ми не найшли, тому хто знає - розкажіть (на майбутнє). І останє помаркований червоний маршрут іде через Попадю...і як би то зформолювати..коротше ми так спішили до темноти спуститись до води що навіть не замітили вершини Попаді , хоча з маршруту і не сходили..того таке дурнувате питання що собою являє вершина , жереп , трава чи альпійка ?...Ну от і все ... напере дякую
Все спілкування на дану тему
 1. [ Горгани ] додав(-ла) Kys [registered] 00:48:07 28/07/2007
  Вчора приїхав з Осмолоди,трохи лазив по Горганам.У мене такі питання-чи хтось знає і чи ходив старим маршрутом на полонину Плісце (по старим зеленим міткам, не плутати з біло зеленими), бо так склались обставини шо ми пішли саме ним (простіше кажучи протупили :) ) і мені цікаво чи ним реально вийти на полониун , бо ми зайшли в такі дєбрі, шо там і без рюкзака тяжко пролісти + зовсім нема потічків...І ще одне нам казали шо зразу за Паренками як іти на малу Попадю є гарне місце на ночівлю і є потічки...знову ж таки потічки ми не найшли, тому хто знає - розкажіть (на майбутнє). І останє помаркований червоний маршрут іде через Попадю...і як би то зформолювати..коротше ми так спішили до темноти спуститись до води що навіть не замітили вершини Попаді , хоча з маршруту і не сходили..того таке дурнувате питання що собою являє вершина , жереп , трава чи альпійка ?...Ну от і все ... напере дякую
  • [ Re: Горгани ] відповів(-ла) IrishHighlander 12:04:42 28/07/2007
   А коли ви там були? :) Бо я теж вчора з Осмолоди вертався. На Попаді був в четвер ввечері, близько 20:00 :) За старий маршрут на Плісце ніц не скажу - ходжу тільки свіжомаркований, загальноприйнятим.
   А от щодо вершини Великої Попаді - там старий польсько/сеський прикордонний стовпчик стоїть і залишки тріанга металевого, не помітити дуже важко :)
   • [ Re: Re: Горгани ] відповів(-ла) Kys 00:53:45 29/07/2007
    Сумніваюсь шо ми бачились...Бо на Попаді чи десь в тому районі :) ми були 24 (вівторок), та й зустрічались нам тільки поляки, а ти вроді не поляк ). А тріанга така сама як на малій Попаді ?
    • [ Re: Re: Re: Горгани ] відповів(-ла) IrishHighlander 07:36:53 30/07/2007
     А ви не плутаєте Велику і Малу Попаді? Якщо йти від Плісце через Паренки, то спочатку піднімаєтесь на Малу Попадю. Тма дійсно ніфіга на вершині - просто галявинка маленька в жерепі на стежці. А от Велика - далі, вершина кам’яниста, вся в цекотах. Там стовп кам’яний і залишки тріанга металевого.
  • [ Re: Горгани ] відповів(-ла) vasyl 17:46:39 30/07/2007
   1.Старі зелені мітки - це траверсний райшток, який чистили та маркували єгеря з рекреаційною службою (які знову беруть гроші на шлагбаумі). Він починається від встановленого нами інфощита на Котельці. Стежка прочищена не дуже добре і траверсує г.Кінь Грофецький і Грофу і виходить на полонину Плісце (велику). В багатьох місцях її треба шукати.
   2.Міце для ночівлі дійсно непогане, але до потічка треба йти досить довго (ходив в суботу). Треба знати як туди йти і до того ж після вітровалів там добратись стало ще складніше. Якщо дивитись по карті, то це потічок, який виходить з сідловини між Малою Попадею та Попадею.
   3.Повалений тріанг є тільки на Попаді разом із старим прикордонним стовпчиком, а Мала Попадя характерна тільки стрімким підйомом з перемички, про яку ви згадували, та різким поворотом вліво, на якому ще намальовані стрілочки
   І ще таке саме дурнувате запитання - куди ж ви впали до води? І як потім звідти вибирались :-)
   • [ Re: Re: Горгани ] відповів(-ла) Kys 02:10:44 31/07/2007
    Одним словом - ДЯКУЮ і УРА !!! Значить ми таки пройшли те що хотіли ))) Тобто Паренки, малу Попадю, Попадю, Коретвину і Петрос.Відповідаю на дурне питання - спустились до води ми знов ж таки по червоному помарковонаму маршруту , якраз в 21-00 ми були біля р.Петрос (чи її притоки).


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::