стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Синевир: чи варто йти? ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Досвідчені мандрівники, порадьте, як ліпше дістатися до озера Синевир і чи варто туди йти? Знаю, що там гарно, але чула і про негативні моменти: 1)там багато гопів на джипах, сусідити з якими не дуже хочеться; 2)це - заповідна територія і доступ туди обмежений (хоч це явно контрастує із першим негативним моментом:). То що там насправді??
Все спілкування на дану тему
 1. [ Синевир: чи варто йти? ] додав(-ла) Perkalaba [registered] 13:49:10 21/06/2007
  Досвідчені мандрівники, порадьте, як ліпше дістатися до озера Синевир і чи варто туди йти? Знаю, що там гарно, але чула і про негативні моменти: 1)там багато гопів на джипах, сусідити з якими не дуже хочеться; 2)це - заповідна територія і доступ туди обмежений (хоч це явно контрастує із першим негативним моментом:). То що там насправді??
  • [ Re: Синевир: чи варто йти? ] відповів(-ла) eraservsv 16:06:04 21/06/2007
   Насправді там дуже гарно і затишно за умови відсутності якогось фестивалю (які останнім часом полюбляють там організовувати).
   У вихідний день за умов хорошої погоди на озері буде однозначно не один десяток людей. Усі приїзжають, обходять один раз навколо, присідають на пікнік на 1-4 години і уїзжають, але побувати там однозначно варто.
   Це є заповідна територія, на дорозі Синевир - Синевирська Поляна є пост на якому збирають десь 10 грн з машини і 2 грн з туриста (не точна інфа, в цьому році ще не був там). Але як оли проходив, то завжди йшов впевнено як місцевий, то з мене не брали грошей і не зупиняли. Документів з собою мати не треба (рекомендую все ж таки при собі посвідчення особи мати).
   З озера варто піднятись на гору Озерну (година підйому підготовленим туристам)
  • [ Re: Синевир: чи варто йти? ] відповів(-ла) victour 16:27:08 21/06/2007
   Дійсно до озера приїжджає багато транспорту, за ночівлю біля озера треба платити, обмеження доступу нема - хіба здеруть лишню копійку.
   Мені подобається перехід до озера з Лопушної, від крайньої хати(6км. від дороги Долина -Хуст). Від хати(можна там лишити машину), через близько 0,4км, повернете направо і підніметесь тракторною дорогою на зруб(деталі спитаєте в ґазди), далі маркованою стежкою(місцеві називають Чеська тропа) через 2,5-3 год. вийдете до озера.
   Ночувати краще не на самому озері, а вище - на полонинці під Озірною(орієнтир вишка Київстар ), підніматись від двох різблених стовпів глинистою дорогою. Вище хати з хрестом є гарна полочка.
   Недавно готував товаришу інформацію "Синевир з Лопушної", можу скинути на мило.
   Можна ще йти з Торуньского перевалу маркованою стежкою.
   • [ Re: Re: Синевир: чи варто йти? ] відповів(-ла) eraservsv 17:12:24 21/06/2007
    А можна також йти ще с перевалу Міжгірря-Синевир через хребет Камянка. Але це маршрут не з легких - через жереп, каміння і непоганий перепад висот. Після дощів додається ще й болото. Дуже важко дається підйом на Камянку
   • [ Re: Re: Синевир: чи варто йти? ] відповів(-ла) Perkalaba 10:41:05 25/06/2007
    Дякую всім за поради, тепер головне - визначитися з маршрутом!
    2 victour: якщо матимеш нагоду, скинь на мило fiore_ola@ukr.net, буду вдячна!
  • [ Re: Синевир: чи варто йти? ] відповів(-ла) Braveheart 18:23:23 21/06/2007
   Десь років 7-8 тому ходив на Синевир з Торунського перевалу по вододільному хребту. Ніякого маркування тоді не було, але, йдучи хребтом, не заблукаєш. Єдина проблема - своєчасно повернути з хребта праворуч/вниз до озера. Вважаю, що вихід з Торунського перевалу є найкращим (особливо якщо до самого перевалу дістатися автобусом або машиною), тому що:
   - легко орієнтуватись
   - приємний рел"єф та чудові краєвиди по обидва боки хребта
   - відсутність цивілізації (як правило, в гори ідуть щоб відпочити від неї)
   - можливість підійти до озера "ззаду", що виключає необхідність сплачувати 2 грн. при вході зі сторони Синевірської Поляни


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::