стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Колочава й навколишні гори ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Прочитавши ваш прекрасний матеріал про похід в Колочаву ,вказавши прекрасні гори я вам за все це щиро дякую,а ще біль вдячний вам за те ,що сказали правду про смітники і безкультурщину мого рідного краю.Так народ тут привітний і щирий.Правда нема села без болота,знайдуться і ....,але все це результат недержавного ставлення нашого уряду до цього краю.Верховина і далі як сказав Ольбрахт "Край забутий Богом".Та Богом він не забутий бо там живуть і прекрасні люди,забутий він ненародним ,не українським урядом який залишає цей народ в смітниках .Вирубуючи ліси ,вивозиться Колочавське-Синевирсько-Торунс ько-Подобовицьке богатство а народ з цього має фігу.
Але настав час і народу самому братись за покращення свого життя,чому до цих пір ні в одній сільській раді не піднято питання каналізації в селах,очистних споруд ,вивозу мусору.Немає мудрих тут людей чи як це зрозуміти?Якщо скажете ,що немає грошей то це брехня.Гроші є тільки їх потрібно заробляти і вміло віддавати на потрібні проекти.Районна рада Міжгірського району повинна бити на сполох в селах від забруднення може виникнути ,тиф,холера,а т.д.Прошу і всіх туристів любителів природи піднімайте питання очищення Карпат.Ощищення від бруду,ощищення він нечесних людей які без всякої норми вирубують і вивозять ліс з Міжгірщини.Будуйте в кожному селі каналізацію як це зробили ваші сусіде Угорські і Словацькі ,будуйте водопроводи,дороги і ви побачите як у ваш край почнуть зїзжатись з далеких країв.Але найскорш туристам потрібна чистота,гігієна.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Колочава й навколишні гори ] додав(-ла) Pikuj [registered] 18:02:00 21/01/2007
  Прочитавши ваш прекрасний матеріал про похід в Колочаву ,вказавши прекрасні гори я вам за все це щиро дякую,а ще біль вдячний вам за те ,що сказали правду про смітники і безкультурщину мого рідного краю.Так народ тут привітний і щирий.Правда нема села без болота,знайдуться і ....,але все це результат недержавного ставлення нашого уряду до цього краю.Верховина і далі як сказав Ольбрахт "Край забутий Богом".Та Богом він не забутий бо там живуть і прекрасні люди,забутий він ненародним ,не українським урядом який залишає цей народ в смітниках .Вирубуючи ліси ,вивозиться Колочавське-Синевирсько-Торунс ько-Подобовицьке богатство а народ з цього має фігу.
  Але настав час і народу самому братись за покращення свого життя,чому до цих пір ні в одній сільській раді не піднято питання каналізації в селах,очистних споруд ,вивозу мусору.Немає мудрих тут людей чи як це зрозуміти?Якщо скажете ,що немає грошей то це брехня.Гроші є тільки їх потрібно заробляти і вміло віддавати на потрібні проекти.Районна рада Міжгірського району повинна бити на сполох в селах від забруднення може виникнути ,тиф,холера,а т.д.Прошу і всіх туристів любителів природи піднімайте питання очищення Карпат.Ощищення від бруду,ощищення він нечесних людей які без всякої норми вирубують і вивозять ліс з Міжгірщини.Будуйте в кожному селі каналізацію як це зробили ваші сусіде Угорські і Словацькі ,будуйте водопроводи,дороги і ви побачите як у ваш край почнуть зїзжатись з далеких країв.Але найскорш туристам потрібна чистота,гігієна.
  • [ Re: Колочава й навколишні гори ] відповів(-ла) Roman 10:29:14 22/01/2007
   а хто ж вирубує?
   хто тримає у руках бензопилу?
   антинародний уряд?
   чи ті ж самі добрі та привітні селяни?
   • [ Re: Re: Колочава й навколишні гори ] відповів(-ла) Alex 23:01:04 22/01/2007
    Не розумію, при чому тут селяни до масових вирубок лісу? Цікаві уявлення про систему лісового господарства...
    • [ Re: Re: Re: Колочава й навколишні гори ] відповів(-ла) Roman 09:40:12 23/01/2007
     Уявлення очевидця. Видів як рубають не раз і не двічі.
     Пилами і сокирами орудують не дядьки в костюмах і краватках. І не кияни. І не жителі східних областей.
     • [ Re: Re: Re: Re: Колочава й навколишні гори ] відповів(-ла) Alex 15:34:19 23/01/2007
      Тяжко заперечити. Але ти хочеш сказати: в масових незаконних (чи законних) вирубках винні робітники-лісоруби, які заробляють свою тяжку копійку, а не продажні директори лісгоспів і національних парків? Звичайно, тяжко уявити голову Держкомлісу з сокирою в руках . Звинувачувати в знищенні карпатських лісів селян - це просто смішно
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Колочава й навколишні гори ] відповів(-ла) Roman 17:53:44 23/01/2007
       Гаразд, а що буде буде, коли вже нарешті вирубають усе?
       Оті от начальники сильно збідніють? Думаю ні - поїдуть рубати в інші місцевості.
       А селянам жити на тій землі далі...
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Колочава й навколишні гори ] відповів(-ла) vassia 17:58:27 23/01/2007
       Про знищення лісів- ні , але тещо селянам абсолютно на...ти на майбутнє Карпат це однозначно. Хоча не можна їх судити за це - в горах завжди люди жили сьогоднішнім днем. Просто заси...ли довкілля органікою, бо ЖОДНИХ полімерів в господарстві не використовувалось. Так роблять і зараз тільки сміття не розкладається на молекули і атоми (як це було колись)...а ментальність, традиції батьків і дідів (виливати помиї в річку або на вулицю) свято бережуться...:-(
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Колочава й навколишні гори ] відповів(-ла) Astrik 20:33:10 23/01/2007
        Згідний з Алехомб що не можна звинувачувати селян у рубці лісу. Це як у приказці " Хто рубав?, не я, сокира..." Тре дивитись у причину вирубок і хто за цим стоїть. Проблема навіть не у вирубках, а в тому, що практично нічого не відновлюється, само засіється...
        А селянин стоїть перед вибором- заробити якусь копійку або ні, і заробляє він найменше з того ланцюжка котрий називається "лісозаготівля".
        Що-до сміття то дійсно, вони до того не привчені, то стиль життя. А це вже питання культури і освідченості...
  • [ Re: Колочава й навколишні гори ] відповів(-ла) вол 11:17:57 24/01/2007
   Що стосуеться, вирубок, то це переважно загальнодержавна проблема.Але за моїми міркуваннями у лісовому господарстві задіяно не більше 10% місцевого населення. Тож якщо решті 90% небайдуже, як будуть жити їхні діти, могли б принаймні змусити засаджувати вирубки. А відносно сміття, то дійсно совкове жлобство. Дивлячись на будинки у тій же Колочаві мені не здалося, що там живуть самі бідні люди.Так, більшість міських жителів теж все життя гадять під себе і навколо, але те сміття збирають та вивозять за їх же рахунок.Тож Закарпатці - станьте прикладом своєму сусідові. Слава Україні.
   • [ Re: Re: Колочава й навколишні гори ] відповів(-ла) vassia 11:56:01 24/01/2007
    ги-ги.....я собі уявляю степінь здивування (нерозуміння) селян, яким запропонують за 10-20 грн в місяць вивозити сміття ................
    • [ Re: Re: Re: Колочава й навколишні гори ] відповів(-ла) Tasic 12:41:09 24/01/2007
     якось вже писав про це. Донедавна у Кутах сміття висипали будь-куди. дійшло до того, що засипали розподільчу систему водопостачання училища, до якої забули закрити (узагалі відсутній) люк. Поміняли голову селищної ради - повсюдно з явилися смітярки (або перерізані бочки, або новенькі, справні металеві кошики для сміття). І за графіком їздить машина, яка збирає сміття від приватників. Наскільки мені відомо, люди за це не доплачують.
   • [ Re: Re: Колочава й навколишні гори ] відповів(-ла) german 12:49:03 24/01/2007
    Про яке "совкове жлобство" мова? Спробував би хтось за совєтів
    викинути сміття у річку чи в іншому невстановленному місці або зрубати
    дерево. Наклали б такі штрафні санкції, що мало б не здалося! Традиція
    викидати сміття в річку з’явилася в часи незалежності. Пам’ятаю, що на
    початку 90-х такого не було. А щодо міських мешканців - то спочатку
    розберіться хто з них міські, бо міські, то не ті що вчора перебралися
    з села до міста і перетворюють місто на село, а ті, чиї батьки
    народилися у місті і виховують своїх дітей як культурних міських
    мешканців. Мені не раз доводилося возити в гори дітей з міста. Якщо їх
    правильнно виховали, то вони навіть папірчика після себе не лишать. А
    цього літа привів групу з 20 дітей на велику засмічену галявину і за 2
    дні її повністю вичистили. Якщо б кожен прибирав не тільки за собою, а
    й за іншими, Карпати були б набагато чистішими!
    • [ Re: Re: Re: Колочава й навколишні гори ] відповів(-ла) Astrik 14:52:19 24/01/2007
     В десятку. Згідний на 100%. Колись було таке поняття міщани. А тапер? Пожили в місті пів року - то вони вже з міста, а звички то звички, залишились. Поотрібно часом декілька поколінь, аби щось змінилось в менталітеті цих людей. Звісно як і у всьому є вийнятки але то погоди не роблить.
    • [ Re: Re: Re: Колочава й навколишні гори ] відповів(-ла) Sergiy L. 23:35:53 24/01/2007
     Вся справа полягає в страшенному падінні національної свідомості нашого суспільства.
     І не треба ділити людей на селян та міщан. Просто в містах концентрація "свідомих" людей дещо вища. Ось і все.
     А те що зараз жителі сіл вивозять своє сміття до річки, лісу - це проблема не тільки Карпат, а й всієї України. І пов’язана
     з переорієнтацією суспільних цінностей. Та й про які цінності може бути мова, якщо більшість чоловічого сільського населення
     постійно пиячить, а держава цьому сприяє, рекламуючи на кожному кроці алкоголь...особливо мені подобається, що в нас
     будь-яка спортивна подія (чи навіть новини спорту) проходить під покровительством якоїсь марки горілки...це просто якийсь
     жах. То що ви хочете від людей? Така політика країни...
  • [ Re: Колочава й навколишні гори ] відповів(-ла) вол 20:49:44 25/01/2007
   І всі на 100 праві, а сміття все одно треба збирати та вивозити.
   Доречи оце все Колочава:
   http://foto.meta.ua/displayima ge.php?pos=-164495
   http://foto.meta.ua/displayima ge.php?pos=-164494
   http://foto.meta.ua/displayima ge.php?pos=-164119


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::