стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Говерла ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: На вихідні (п*ятниця, субота, неділя) я з другом збираємося на Говерлу. Але ми трохи зелені в Карпатах. Хочемо ще когось хто б пішов з нами і знався на маршруті. Ми зі Львова.
Пишіть!!!
Все спілкування на дану тему
 1. [ Говерла ] додав(-ла) kassiopeya [registered] 22:52:38 03/10/2006
  На вихідні (п*ятниця, субота, неділя) я з другом збираємося на Говерлу. Але ми трохи зелені в Карпатах. Хочемо ще когось хто б пішов з нами і знався на маршруті. Ми зі Львова.
  Пишіть!!!
  • [ Re: Говерла ] відповів(-ла) anin00000 08:38:44 04/10/2006
   ПІШОВБИ З ВАМИ ТА НІКОЛИ, НЕМА ЧАСУ..
  • [ Re: Говерла ] відповів(-ла) Roman 15:04:37 04/10/2006
   Якшо нікого не знайдеться - то я б утримався від необачних кроків...
   • [ Re: Re: Говерла ] відповів(-ла) IhorOs 15:18:14 04/10/2006
    напевно шо так, в цю пору погода вже може деякі сюрпризи підкинути, якщо нема хоча би мінімального досвіду - вони можуть бути вельми жорсткими.. А людей на маршруті в жовтні теж може бути не густо, щоби в разі чого звернутися по допомогу..
    Так що намагайтеся знайти супутників, які хоча би раз чи два ходили, та мають поняття про те, що потенційно може бути.. ну й хоча би мінімальне спорядження..
  • [ Re: Говерла ] відповів(-ла) kassiopeya 22:39:40 04/10/2006
   жаль.. мле ми всеодно підемо. погода має бути класна. та й тим більше ми тільки заліземо на Говерлу і спустимось з другого боку до Петроса. Та й там буде видно.
   • [ Re: Re: Говерла ] відповів(-ла) IhorOs 00:37:39 05/10/2006
    ну що ж, удачі.
    Саме легкий підйом або з Лазещини, або від Ворохти-Заросляка. З Заросляка зле тим, що до Заросляка з Ворохти нема регулярного транспорту. Пішком трохи забагато, наймати таксівку - трохи може бути дорого. можливо є власний транспорт. Я би дав перевагу йти з Лазещини. Крім того, що то відносно легкий підйом, є як мінімум три точки, де можна заночувати, навіть якщо з палаткою виникнуть якісь проблеми. Це власне Кузьменщик (база), колиби на півдорозі з Кузьменщика на Говерлу і будиночок екослужби безпосередньо перед останніми 220 метрами підйому (по праву руку від стежки).
    Якщо з палаткою проблем нема - то можливо є сенс замісь Петросу піти на Несамовите - але не далі, ночувати на Несамовитому - там саме швидше будуть люди, від Несамовитого легкий спуск до Заросляка - там далі попутками в Ворохту. Якщо підете в стронону Петросу - дорога там проста, збитися практично неможливо, але підйом на Петрос крутий - але знову ж - перед Петросом можна передумати і піти на Кузьменщик. Якщо вилізите на Петрос - простіший шлях повертатися через Ясеню - там коли йти по хребту теж збитися важко.
    Можливо гляньте http://ihoros.livejournal.com/ 1481.html - там більш менш детально описаний шлях з Ясені на Петрос - ви підете його в зворотному напрямі, трохи оглядово з Говерли на Несамовите і далі на Заросляк, і дуже схематично з Петроса на Говерлу, є фрагменти карт з реальним треком.
    Ще. Найбільш неприємно - туман чи хмара. Може впасти несподівано і зовсім не буде видно дороги. Для вас буде саме краще тоді зупинятися і перечікувати - тобто повина бути готовність і вміння ставити палатку в любому місці, також повинен бути запас води, літра - дві. При загрозі що накриє хмара - на вершину не йти.
    Практично кругом (крім Несамовитого) до якогось будиночку можна збігти за годину - дві - але це коли добре орієнтуєтеся і коли є видимість. Якщо промахнетеся - і підете не туди - може бути сумно.
    Там є пару неприємних мість.
   • [ Re: Re: Говерла ] відповів(-ла) IhorOs 01:05:03 05/10/2006
    сори - http://ihoros.livejournal.com/ 1481.html
    --
    Тому коли будете йти - обов’язково запам’ятовуйте місця, куди можна вернутися в випадку дупи. Ліпше повернутися, чим йти вперед не зовсім добре знаючи шляху.
    Для орієнтування - з Говерли на Несамовите - до трьох годин, з Говерли до початку підйому на Петрос - теж до трьох годин, підйом може зайняти більше години. З Петросу теоритично в Ясеню можна збігти за дві з половиною години, якщо чітко знати дорогу.
    Якщо на Говерлі будете після 16-00 і підете в сторону Петроса - то щоби не було проблем - ночувати перед підйомом на Петрос, в принципі можна стати в любому місці по дорозі, буде пару будиночків. В сторону Несамовитого можна піти й пізніше - але по дорозі до нього навряд чи де стати можна буде (можна при біді - але проблеми з водою, паливом) - тобто тре буде доходити до Несамовитого. На Несамовитому дров нема - мусить бути примус чи газовий пальник - якщо нема - за Несамовите забудьте. Також палатка повина бути хоч чуть - чуть нормальна - вночі на Несамовитому як правило досить сильні пориви вітру..
    Тобто якщо нема пальника - то все таки напевно Лазещина-Кузьменщик-Говерла-Пе трос-Ясиня. Можливо з Говерли будете назад вертатися на Кузьменщик, або на Кузьменщик від підніжжя Петросу.
    Можливі місця ночівлі - полонина з кулибами на шляху від Кузьменщика до Говерли, друга - десь по дорозі з Говерли до Петроса.
    Можна обійтися і однією ночівлею, піднявшись на Говерлу в перший же день - тобто між Говерлою та Петросом.
    Лазещина-Кузьменщик-Говерла-Пе трос-Ясиня орієнтовно буде 35 км, тобто 12-18 ходових годин, в залежності від темпу.
    Лазещина-Кузьменщик-Говерла-Не самовите-Заросляк десь до 28 км. Лазещина-Говерла в одну сторону - 15 км, з них кілометрів 8 - горизонталі, Несамовите-Заросляк увесь час вниз, Говерла - Несамовите - теж в основному вниз.
  • [ Re: Говерла ] відповів(-ла) killer_b36 13:51:15 05/10/2006
   Можу піти з вами. Досвід є. Спорядження є. Маршрут +/- знаю.
   Можливо що нас буде двоє. Другий теж з спорядженням і т.д.
   Зважаючи на те, що мало часу на збори і погодження. Прошу звязатися на мобільний (80673421257) чи в аську (298017340). Дзвонити можна у будьякий час. Чекаю.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::