стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Горгани - Свидовець ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Ходив минулого тижня в триденний похід: Бистриця - перевал Легіонів - траверс Дурні - Братківська - Татарука - оз.Трояска - Стіг - Близниці - Кваси. Якщо кому будуть цікаві деталі і фото - напишу в LJ-community "карпатиюком.уа" і трек викладу.

За результатами походу маю одне питання до народу досвідченого - стежка людська з Братківської в сторону Свидовця, на перевал і далі на Татаруку є? Бо я взагалі то вигріб, але почианв якось криво, місцями лісом напролом. Доки не вийшов на якусь стару стежку, де кладки дошками через кожний стурмочок лежать.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Горгани - Свидовець ] додав(-ла) IrishHighlander [registered] 13:38:14 11/09/2006
  Ходив минулого тижня в триденний похід: Бистриця - перевал Легіонів - траверс Дурні - Братківська - Татарука - оз.Трояска - Стіг - Близниці - Кваси. Якщо кому будуть цікаві деталі і фото - напишу в LJ-community "карпатиюком.уа" і трек викладу.

  За результатами походу маю одне питання до народу досвідченого - стежка людська з Братківської в сторону Свидовця, на перевал і далі на Татаруку є? Бо я взагалі то вигріб, але почианв якось криво, місцями лісом напролом. Доки не вийшов на якусь стару стежку, де кладки дошками через кожний стурмочок лежать.
  • [ Re: Горгани - Свидовець ] відповів(-ла) grena 14:56:06 11/09/2006
   стежка людська є з Братківської до полонини з колибами, далі вниз до колишньої вузькоколійки, яка спочатку йде по р.Турбат, а далі рукою подати до Татаруки.
  • [ Re: Горгани - Свидовець ] відповів(-ла) ksanka 15:31:46 11/09/2006
   півмісяці тому з Татаруки через Околи на Братківську ішли людською стежкою. Отже, за логікою, "стежка людська з Братківської в сторону Свидовця, на перевал і далі на Татаруку є". Якщо з Братківської, то від вершини ліворуч вздовж потічка є стежина, яка потім круто повертає в ліс, а в лісі вже не заблукаєш аж до перевалу.
  • [ Re: Горгани - Свидовець ] відповів(-ла) poliwuk 16:21:28 11/09/2006
   Стежка є і гарно набита,але знайти її початок від Братківської,мабуть,складно. Ми йшди від Татаруки до Братківської у повному тумані.Перед самою Братківською(метрів 100 висоти) ця набита стежка від пер.Околи завертає ліворуч на захід - якраз тут закінчується ліс і починаються зарослі ялівця.Тут ми зійшли з цієї стежки і пішли на північний схід : у ялівці багато стежок і ми просто трималися вибраного напрямку і випадково потрапили точно на тур Братківської.Тобто,з Братківської,якщо йти на Татаруку тре збігти на південний захід і там,де починається ліс,шукати стежку,маючи на увазі,що тут її напрямок на північний захід і на північ.
   to IrishHighlander - цікаво було б подивитись ваші враження,викладайте. Були саме там у липні,на Свидовці дуже мальовничі і колоритні місця. Стояли на Апшинці.А як на Троясці,народу багато було?
   to ksanka - як я зрозумів,ви пишете про якусь іншу стежку.Вона починається на південний схід від Братківської?
   • [ Re: Re: Горгани - Свидовець ] відповів(-ла) IrishHighlander 17:29:37 11/09/2006
    нікого не було - я в будній день там ночував.
   • [ Re: Re: Горгани - Свидовець ] відповів(-ла) ksanka 19:03:55 11/09/2006
    2 poliwuk: ішли саме тою стежкою і в тому напрямку, про які Ви пишете. Та сама стежка, що повертає з лісу круто вліво і йде попри ялівець на вершину. Тільки ми вийшли з ялівця не біля самого туру, а трохи нижче, та там теж є стежка на вершину. Але ні разу не ходили в протилежному напрямку.
    2 IrishHighlander: цікаво подивитись фото.
  • [ Re: Горгани - Свидовець ] відповів(-ла) senet 20:00:53 11/09/2006
   Стежка на траверсі Дурні хороша? Траверс починається на полі під жерепом і виходить на вододіл на сідло за Дурнею(по франківському боці)?У мене була спокуса траверсувати Дурню, але проходив її через верх, сумніви гризли на рахунок довжини траверсу та якості його стежки.
  • [ Re: Горгани - Свидовець ] відповів(-ла) IrishHighlander 19:34:57 12/09/2006
   http://irishhighlander.livejou rnal.com/66090.html - написав звіт з фото, картою і GPS треком


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::