стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Знову питання про Горгани ] повідовив(-ла) ---
Текст повідомлення: Добрий день шановні добродії. 19-26го серпня плануємо пройти від Осмолоди до Ясині через Ігровець, Сивулю, пер. Легіонів, Братківську, пер Околи, Татаруху, Близницю, Драгобрат. Раніше ніхго з групи в Горганах не був - будемо йти по карті. Підскажіть чи можна стати на ніч на Матаговому хр. в районі будиночка 1507 (можемо не встигнути до ур. Погар в перший день)? Чи є там десь близько вода? Чи тягнути з Осмолоди? Де краще стати між Братківською і Татарухою? Цей відрізок взагалі на картах погано видно.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Знову питання про Горгани ] додав(-ла) Myhasy [registered] 23:04:21 27/07/2006
  Добрий день шановні добродії. 19-26го серпня плануємо пройти від Осмолоди до Ясині через Ігровець, Сивулю, пер. Легіонів, Братківську, пер Околи, Татаруху, Близницю, Драгобрат. Раніше ніхго з групи в Горганах не був - будемо йти по карті. Підскажіть чи можна стати на ніч на Матаговому хр. в районі будиночка 1507 (можемо не встигнути до ур. Погар в перший день)? Чи є там десь близько вода? Чи тягнути з Осмолоди? Де краще стати між Братківською і Татарухою? Цей відрізок взагалі на картах погано видно.
  • [ Re: Знову питання про Горгани ] відповів(-ла) Ельф 00:23:16 28/07/2006
   Минулого року ми ночували у будиночку 1507, чудовий, треба сказати, будиночок, всередені зручні нари і навіть пічка для зими є.
   Вода там є трохи нижче будиночка (метрів 30) - невелика криничка (дуже схожа на звичайну калюжу). Але якщо воду довго ніхто не вибирав, то краще її проціджувати і кип’ятити (вона там такого приємного кольору витриманого коньяку), але бувалі люди пили її і сирою і все було нормально. Можу вам порадити пошукати описання цього маршруту, тому що трапляються доволі складні для орієнтування місця, з описанням значно простіше знаходити дорогу.
  • [ Re: Знову питання про Горгани ] відповів(-ла) vas_sav 05:28:46 28/07/2006
   З Осмолоди до Рущини проблем ніяких, стежка промаркована і розчищена, причому, по хребту Сивулі. З Осмолоди до хатки під Високою максимум 3 години ходьби, до Погару зайшов за 6 годин (але без відпочинку). Вода - хатка 1507, Погар, Рущина.
  • [ Re: Знову питання про Горгани ] відповів(-ла) yurko.bl 16:49:48 28/07/2006
   У 2004 році ми йшли подібним маршрутом, ночували за перевалом Легіонів, а наступна ночівка була на полонині під Татарукою, вода була поруч. Між Братківською і Околами теж легко можна знайти місця для стоянок, джерела взагалі зі стежки видно:)
  • [ Re: Знову питання про Горгани ] відповів(-ла) sas 00:59:31 29/07/2006
   Я ходив цим маршрутом. Треба пильнувати, щоб не пропустити поворот на хребті Тавпівширка на пер. Легіонів. Ділянка Братківська-Татарука, дійсно, є складною в орієнтуванні, варто бути уважним. (якщо треба, то є GPS трек проходження цього відрізку у травні цього року). Після г. Братківської варто стати на чудовій полонинці за 2 км до пер. Околи, поряд є джерело з якого починається річка Тиса.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::