стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Фото ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Народ є вкогось фото з г.Озерянка та г.Камянка та підйом на них із озера Синевір а також стовпчика №25 при спуску до озера із кордону. Бо пройшли трійку а плівку цього шматку зпортили потрібно захиститись а через 2 вершини нехочеться переходити машрут пішли б вже краще на 4-у.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Фото ] додав(-ла) Tolstopuz [registered] 18:08:26 21/09/2005
  Народ є вкогось фото з г.Озерянка та г.Камянка та підйом на них із озера Синевір а також стовпчика №25 при спуску до озера із кордону. Бо пройшли трійку а плівку цього шматку зпортили потрібно захиститись а через 2 вершини нехочеться переходити машрут пішли б вже краще на 4-у.
  • [ Re: Фото ] відповів(-ла) jarko 11:24:50 22/09/2005
   Маєш на увазі г.Озерянку (та, котра насправді г.Задня чи г.Озерну біля самого озера?
   І що за трійка, який маршрут і яка МКК випускала?
   • [ Re: Re: Фото ] відповів(-ла) Tolstopuz 18:50:31 22/09/2005
    Маю на увазі г.Озерну. Справді помилився, дякую. Трійка із Верховини, г.Піп-Іван-г.Дземброня-г.Говер ла-г.Петрос-с.Кваси-г.Близниця -г.Стиг-г.Татарука-пер.Околе-г .Братківська-г.Дурня-пер.Легі онів-хр.Тавпіширка-г.Сивуля(ра діально)-г.Кінець Горгану-г.М.Кепута-г.Берть(рад іально)-г.В.Кепута-г.Буштул-пе р.Руський-г.Попаддя-оз.Синевір . і ще 2 дні г.Озерна-г.Камянка-Міжгіря. Випускала наша Вінницька МКК.
    • [ Re: Re: Re: Фото ] відповів(-ла) Дмитро_С 22:45:09 22/09/2005
     Звіт буде? Мене цікавить відрізок СИвуля-Попадя. Сам хотів іти влітку, але не склалося. Тут питався - ніхто нічого не порадив. Як буде звіт - або намиль, або лінк кинь, якщо в інет викладеш. Думаю, буде цікаво не лише мені
     • [ Re: Re: Re: Re: Фото ] відповів(-ла) Roman 10:45:55 23/09/2005
      теж було б дуже цікаво побачити опис Сивуля - Попаддя!
      і я хтів іти, і в мене не склалося.
      деякі дані є в Собашка, але дуже і дуже скупо.
      думаю, стовпчики там збереглися незле?
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Фото ] відповів(-ла) rstm 13:26:35 23/09/2005
       Я б і сам пішов, може в жовтні? Не думаю що мають бути складності в орієнтуванні.
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Фото ] відповів(-ла) Tolstopuz 17:02:03 23/09/2005
        З орієнтуванням дуже легко.
        З Сивулі стовпчики йдуть аж до кінця. Підйом на Кінецї Горгану трохи заросший, а спуск до 25 товпчика взагалі як автострада. Відрізок Сивуля - стовпчик №25 долається за 2 години. Далі прямо по кордону можна рухатись є декілька місць ночівель, на стовпчику №32/2 багато чорники(було:) Заночувати прекрасно на стовпчику №39/1. До нього дуже легко йти навіть втоми невідчувається. Чув що там всі стовпчики розвернуті - то все брехня. Я пройшов і не збився. Від 39/1 рух дещоважчий через стланник (ДУЖЕ ЗАРОЗШИЙ) стежку там прекрасно видно лише під ногами але вона там єдина. Воду краще взяти з собою тому що звідти ми вийшли аж о 5 вечора і дуже втомлені. Буштул насправді не 49 а 49/1 (він трохи правіше якщо дивитись із В.Кепути). Далі спуск з буштула ще 1.5 кілометра і стланника вже немає. Зате ночувати краще на 62/11 під самою Попаддею. До нього йти зовсім неважко лише довго. (Якщо стоячи на 62/11 дивитись на Попаддю піти вправо метрів200-300 буде БАГАТО чорники але її їсти вже немає сил) З 62/11 їде по кордоу підйом на Попаддю. Краще із 63/5 звернути вліво на траверс вершини і після проходження здається 2 сипух стежка підіймається різко в гору прямо в стланник і виводить прямо на хребет за метрів 100. Звідти вліво прямо вершина. Підйом ще з пів години. Тобто переходи наступні
        Сивуля-25 стовпчик(2 години)
        25 стовпчик-39/1 стовпчик(годин 5-6)
        39/1-62/11 товпчик(цілий день)
        62/11-Попаддя (півтори години).
        В еті звіту небуде. Зможу лише після набору прислати на мило. Будуть запитання звертайтесь на http://AlekseyNoyak_88@mail.ru . Тут теж буду відповідати по можливоті.
     • [ Re: Re: Re: Re: Фото ] відповів(-ла) lysyj 16:02:50 23/09/2005
      Іти нормально, всюди є вода з дровами, крім вершин. :) Підйом на Попадю (вірніше, на Коретвину) дуже крутий, Кепута_Берть сильно зарослі. Орієнтуватися по стовпчикам легко.

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::