стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Прикол від "України молодої" ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: В суботу 23 квітня газетка надрюкала загалом цікаву статейку нєкоєй Анни Іриніної про Буковель. Назва, щоправда, дурнувата, як це часто буває в "УМ": "Сало і "Salomon". Про сало не було ні слова (може, я неуважно читав?) а про "Соломон" -- дві слові. Крім того, невже сало -- найголовніша карпатська страва? Я думав, що бринза... Та нарешті про кумедне. Цитата: "Попереду -- гори, гори, гори, акуратні, як груди дівчинки-підлітка. Лівіше -- Петрас, або по-народному Піп Іван, правіше -- Говерла" (Кінець цитати). Про груди -- то автірці видніше. А про Петрас... "Столиця України -- Київ, або, по-народному -- Москва".
Все спілкування на дану тему
  1. [ Прикол від "України молодої" ] додав(-ла) Майстер [registered] 20:59:19 24/04/2005
    В суботу 23 квітня газетка надрюкала загалом цікаву статейку нєкоєй Анни Іриніної про Буковель. Назва, щоправда, дурнувата, як це часто буває в "УМ": "Сало і "Salomon". Про сало не було ні слова (може, я неуважно читав?) а про "Соломон" -- дві слові. Крім того, невже сало -- найголовніша карпатська страва? Я думав, що бринза... Та нарешті про кумедне. Цитата: "Попереду -- гори, гори, гори, акуратні, як груди дівчинки-підлітка. Лівіше -- Петрас, або по-народному Піп Іван, правіше -- Говерла" (Кінець цитати). Про груди -- то автірці видніше. А про Петрас... "Столиця України -- Київ, або, по-народному -- Москва".

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::