стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Що я думаю про похід тих, хто раніше не ходив в Карпати... ] повідовив(-ла) Нормалайзер
Текст повідомлення: Те, що я запропонував - то просто схема... Треба бути ДУЖЕ добре готовим, щоб пройти тим маршрутом... Ділянки від Боревки до Сивулі і, тим більше, - від Кінця Горгану через Буштул до Попаді - то екстрім, там криволісся, й не сильно прохідне навіть для людей, які орієнтуються, що таке жереп... Раджу: вибираючи такий шлях, прораховуйте можливі запасні шляхи... Від Боревки до Рущини можна, нариклад, пройти райштоком долиною Бистрого, а з Рущини зробити радіалку на Сивулю-Лопушну... Ділянка Буштула хребтом - то ПОВНИЙ ЕКСТРІМ... Харашо думайте... Просто шкода, якщо складніший, ніж можете собі уявити, перший досвід відіб"є охоту до Карпат... А взагалі - для першого разу - плани в вас - наполеонівські, якщо не буде в групі людини, котра там не просто ходила, а ЗНАЄ ці місця, - вам гапличок максимум за тиждень зі всіма САСівськими знаннями... Починати Карпати самостійно з Ґорґан - не варто, то серйозніше, ніж навіть Чорногора... ІМХО, але мислю, що дуже близьке правди..
Все спілкування на дану тему
 1. [ Що я думаю про похід тих, хто раніше не ходив в Карпати... ] додав(-ла) Нормалайзер [moderator] 21:23:51 15/03/2002
  Те, що я запропонував - то просто схема... Треба бути ДУЖЕ добре готовим, щоб пройти тим маршрутом... Ділянки від Боревки до Сивулі і, тим більше, - від Кінця Горгану через Буштул до Попаді - то екстрім, там криволісся, й не сильно прохідне навіть для людей, які орієнтуються, що таке жереп... Раджу: вибираючи такий шлях, прораховуйте можливі запасні шляхи... Від Боревки до Рущини можна, нариклад, пройти райштоком долиною Бистрого, а з Рущини зробити радіалку на Сивулю-Лопушну... Ділянка Буштула хребтом - то ПОВНИЙ ЕКСТРІМ... Харашо думайте... Просто шкода, якщо складніший, ніж можете собі уявити, перший досвід відіб"є охоту до Карпат... А взагалі - для першого разу - плани в вас - наполеонівські, якщо не буде в групі людини, котра там не просто ходила, а ЗНАЄ ці місця, - вам гапличок максимум за тиждень зі всіма САСівськими знаннями... Починати Карпати самостійно з Ґорґан - не варто, то серйозніше, ніж навіть Чорногора... ІМХО, але мислю, що дуже близьке правди..
  • [ Re: Що я думаю про похід тих, хто раніше не ходив в Карпати... ] відповів(-ла) uepue 21:58:14 15/03/2002
   уже взяв на замітку, і взагалі я вже спробував пояснити компанії , щоб не дуже виставлялись всякі замашки, але дарма , бойовий запал не під силу погасити, добре що буде змога маневрувати. І ще запитання відносно розміщень туристичних хат по цьому шляху? Говорять що їх там на кожнім кроці. Чи це правда?
   • [ Achtung ! ] відповів(-ла) Roman 10:57:40 16/03/2002
    Олег правий. Від Чорногори вражень не менше, але це куди простіше. І орієнтування, і жереп, і вода, і ...
    Я не говорю про ружні прикрі трафунки, але навіть просто зіпсувати собі настрій за перший раз - то зле. Призначення Карпат - якраз навпаки.
   • [ Re: Re: Що я думаю про похід тих, хто раніше не ходив в Карпати... ] відповів(-ла) gamalij 11:01:25 18/03/2002
    Раджу на хати надто не розраховувати. У вас повинна бути в будь-якому випадку палатка, спальники, каремати. Бо випадки всякі бувають, і навіть досвідчені туристи часом змушені ночувати на вершині Попаді. :-)
    Серйозно. Не думайте, що вийде від хати до хати бігати.
    І ще справді раджу так спланувати маршрут, щоби половину харчів залишити або в Осмолоді, або ще десь. При нормальному розрахунку харчів виходить десь 900г "рюкзачної" ваги в день на людину. Це без "гарячітєльних" напоїв. Якщо залишити половину, то це може означати мінус ~7-8кг з кожного рукзака на "взльоті", самі побачите, що це означає.
  • [ Re: Що я думаю про похід тих, хто раніше не ходив в Карпати... ] відповів(-ла) webmaster 13:36:05 16/03/2002
   Послухайтеся старого мудрого вовка Олега.
   Деякі ділянки, напр. від Кінця Горгану через Кепуту на Буштул - прохідні тільки для добре сходженого і міцного колєктиву, і то невеликого - стежка жерепом там не чищена вже років з двадцять. Кам"яними розсипами можна йти, але жереп там фест страшний.
   Минулого літа ми планували там пройти, але не ризикнули - місцевий знаток (прикол - дядько - професійний грибник - сам не місцевий, але по горах водить місцевих, які за знанням місцевості проти нього - як сліпі кошенята) провів нас низом старою військовою "брусиловською" дорогою, і наверх казав не лізти (тому вуйкові після години знайомства я вже цілком вірив на слово) - читай репорт - http://www.karpaty.com.ua/?cha pter=17&item=118 .
   Я особисто планую там продертися (в прямому розумінні) цього літа.
   З того всього висновок - спираючись на своїх 15 років знайомства з Ґорґанами, Вам там ходити не рекомендую, бо можете втрафити в халепу, а в кращому випадку - попсуєте собі весь прикол.
  • [ Re: Що я думаю про похід тих, хто раніше не ходив в Карпати... ] відповів(-ла) webmaster 13:52:18 16/03/2002
   І ще одна ілюстрація до ситуації з жерепом - стежка з вододілу на Попадю зі сторони Верху Чорної Ріки, яка була не так давно прочищена - http://karpaty.com.ua/photos/p hotoview.php3?id=103 - ситуація реальна, не для фотки,- місцями дехто тільки так і рухався :))


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::