стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Стежка хр.Сивулі - Боревка ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Чи залишилися сліди від стежки в жерепі з хр.Сивулі на полонину Боревка ? Ця стежка позначена на генштабі 500 м. Ліс прохідний, два рази виходив з п.Боревка під г.Боревка. А під хребтом - невеличкий екстрім. Запитаєте, чому не маркованим маршрутом ? Так цікавіше , час від від часу змінювати хоч якусь ділянку маршруту.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Стежка хр.Сивулі - Боревка ] додав(-ла) ILC [registered] 12:15:36 18/05/2014
  Чи залишилися сліди від стежки в жерепі з хр.Сивулі на полонину Боревка ? Ця стежка позначена на генштабі 500 м. Ліс прохідний, два рази виходив з п.Боревка під г.Боревка. А під хребтом - невеличкий екстрім. Запитаєте, чому не маркованим маршрутом ? Так цікавіше , час від від часу змінювати хоч якусь ділянку маршруту.
  • [ Re: Стежка хр.Сивулі - Боревка ] відповів(-ла) sobashko@gmail.com 13:51:37 18/05/2014
   Знизу стежка замітна. До верху нею не ходив.
  • [ Re: Стежка хр.Сивулі - Боревка ] відповів(-ла) senet 19:19:00 18/05/2014
   Перший раз ходив тим "натяком" стежки в 1991р. У ті часи від стежки в жерепі майже нічого не залишилось (в лісі більш-менш нормально, хоча стежка ледь помітна), все позаростало, крутяк теж нічогенький, тож разом в купі ці 2 фактори не сприяли гарним емоціям при підйомі на хребет. Виходить з жерепу на цекоти практично вже на самій лінії хребта, тож виграти в жерепу за рахунок цекотів не вдалось. В 1994р. спускався з хребта вниз на Боревку - звісно, вниз значно краще, ніж вгору :)
   • [ Re: Re: Стежка хр.Сивулі - Боревка ] відповів(-ла) sobashko@gmail.com 21:00:13 18/05/2014
    Для екчстремапів! Є щг одна стежка із Буревки під Сивулянським хребтом. Вона веде наліво від Буревки, через поляну Царинку виводить на закинуту полонину Лопушну Велику., що в одноіменному урочищі.Звідти лісовозна дорога веде через поляну Лопушну в Гуту.
    Але для екстремальних екстремалів! Із пл Лопушної В. можна піднятись на Сивулю В. Для цього при виході на пл піти направо в ліс стежкою, вийти до границі ліс-жереп, повернути границею-звіриною стежкою наліво до другого жолоба, по схилк жолоба і звіриними стежками в жерепах піднятись до Сивулі В. При підйомі зліва буде глибокий Жолоб В., що лежить між Сивулями.
    Найкоротша дорога на Сивулю В. із Гути лежимть через ур Лопушну Лопушну В. і дальше як опеисано. Відчуття матимете незабутні. Де ваша відвага і виносливість!?
  • [ Re: Стежка хр.Сивулі - Боревка ] відповів(-ла) german 13:30:11 21/05/2014
   Ходив. Теоретично пройти можна, але скоріше й легше пройти маркованою стажкою.
  • [ Re: Стежка хр.Сивулі - Боревка ] відповів(-ла) Юрко 18:50:47 22/05/2014
   Під час чистки маршруту обстежували дану ділянку. Крутизна + значна зарослість стежки + конкретний вітровал в лісовій зоні переконав йти довкола.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::