стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Собака в автобусі ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Кому доводилось вибиратися з собакою з гірських сіл автобусом, поділіться досвідом, будь-ласка. Чи не виникало при цьому проблем?
Все спілкування на дану тему
 1. [ Собака в автобусі ] додав(-ла) Qbl [registered] 21:06:19 04/04/2014
  Кому доводилось вибиратися з собакою з гірських сіл автобусом, поділіться досвідом, будь-ласка. Чи не виникало при цьому проблем?
  • [ Re: Собака в автобусі ] відповів(-ла) salatruk 11:16:40 05/04/2014
   Доводилося і не раз ))) То залежить від барбоса ) Наш має трохи шило в сраці, то деколи напрягає, а деколи пововтузиться і дрихне...
   В електричці всьо йому хочеться понюхати, всюду запхати ніс.
   Якщо говорити про людей та особливо водіїв, про проблем в нас ніразу не було, були тільки з водіями таксі 1500 по дорозі на вокзал і назад, ці падли кілька разів просто казали нє і всьо, хоча ми попереждали що з собакою, диспетчер падав на мороз... але то чомусь тільки 1500 інші просто кажуть +10 грн за барбоса і всі раді )
   ПеСи
   Ну і варто сказати про те, як барбоси в горах поводяться ) Наш (бігль) любить живність ганяти, одного разу після того як ми побачили свіжі сліди міська, той почав шось по лісі ганяти, курча гуркіт був такий що здавалося він там мамонта ганяє, потім ТО почало бігти в нашу сторону, зважаючи на то шо то міг бути місько, ми за пів секунди сиділи на чубку смереки ))) а взагалі весело ) Крім того наш має свій плєцак і носить по 4 кг води-крупи, то дуже виручає і його файно втихомирює )
  • [ Re: Собака в автобусі ] відповів(-ла) salatruk 18:28:57 05/04/2014
   Ад тепер прочитав шо йдеться мова назад а не туди, назад пес такий набіганий, що його навіть нечути і невидно ) Головне десь не забути...
   • [ Re: Re: Собака в автобусі ] відповів(-ла) sobashko@gmail.com 21:40:35 05/04/2014
    Залежить від шофепа. Деякі навіть не бійцівським дозволяють тільки в наморднику і на повілку.
    В автобусах повинні бути нормативні документи на перевіз собак, а їх нема, тому - самопал.
  • [ Re: Собака в автобусі ] відповів(-ла) abdal 14:19:14 07/04/2014
   Часом беру собаку в гори .Подібна до шелті вага пр.15-18кг.Переважно проблем нема.Бажано мати намордник навіть і на невелику собаку.Часом трапляються неадеквати як серед водіїв,так і серед пасажирів.З мого досвіду чатота зустрічі з дебілом,який не любить тварин приблизно 1/10,але в основному стосується міжміських а в локальних маршрутках проблем не було.
  • [ Re: Собака в автобусі ] відповів(-ла) Qbl 13:28:06 11/04/2014
   Всім дякую за відповіді. Хоча загалом питання більше стосувалося водіїв і пасажирів, оскільки собаку я абсолютно контролюю.
   Просто якщо Укрзалізниця хоч якось регламентує перевезення тварин в пасажирськіх та приміських поїздах, то перевезення автобусами абсолютно незрозуміло, і, як я розумію, залежить від доброї волі водія. А оскільки планувалося вибиратися з Мислівки, звідки в неділю ввечері автобусів не дуже багато, то я боявся лишитися з носом. Але, як виявилося, не такий страшний чорт, як його малюють)))


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::