стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Зустріч з диким кабнчиком ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: 8 година ранку. Іду від будиночку,що під конем додому доходжу майже до розвилки між грофою і коненм і туть з обочини дороги зривається сплячий кабан,це я вже потім усвідомив,що це кабан і біжить мені назустрч.Не добігши до мене десь метрів зо три-чотири голосно гуркнув і побіг собі до лісу.Напевно йому не захотілось долати дорогу з сколистих каменів , щб ближче познайомитись зі мною.Я тілки встиг замітити закручений його хвіст на правий бік і подумав,що це признак товстого сала на ньому.Напевно добре відкормився на залишках їжі від обідів туристів на цьом місці. Мені тільки осталось зняти рюкзак , витягнути ніж і почепити соби на пояс. А мій товариш, що йшов позаду сказав"о які туть хороші звірки бігають;.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Зустріч з диким кабнчиком ] додав(-ла) poljana48 [registered] 23:11:23 27/10/2013
  8 година ранку. Іду від будиночку,що під конем додому доходжу майже до розвилки між грофою і коненм і туть з обочини дороги зривається сплячий кабан,це я вже потім усвідомив,що це кабан і біжить мені назустрч.Не добігши до мене десь метрів зо три-чотири голосно гуркнув і побіг собі до лісу.Напевно йому не захотілось долати дорогу з сколистих каменів , щб ближче познайомитись зі мною.Я тілки встиг замітити закручений його хвіст на правий бік і подумав,що це признак товстого сала на ньому.Напевно добре відкормився на залишках їжі від обідів туристів на цьом місці. Мені тільки осталось зняти рюкзак , витягнути ніж і почепити соби на пояс. А мій товариш, що йшов позаду сказав"о які туть хороші звірки бігають;.
  • [ Re: Зустріч з диким кабнчиком ] відповів(-ла) Юрко 23:22:25 27/10/2013
   це не перша і навіть не друга звістка про цього звіра в Карпатах
   • [ Re: Re: Зустріч з диким кабнчиком ] відповів(-ла) sobashko@gmail.com 17:55:40 28/10/2013
    Біг вниз із крутого хребта Туршукуватого в долину потока Чепилів. На повороті по інерції вилетів із дороги на зарослу вирубку. І тут під ногами відчайдушно запищав маленький смугастий кабанчик. Не втримавшись, зробив ще кілька кроків і з жахом замітив, що на мене мчить із хрюканням здоровенний кабан. Рванувся я із тої вирубки на дорогу і що духу вниз. На нещастя перечепився через кореняку, добре гепнув і проїхався камінням, обдираючи лице і руки. Згоряча піднявся і побіг подальше від лютого звіра. Тільки через якись час відчув біль, відчув, що на скроні є велика рвана рана, і вона сильно кровянить. Озираюсь - кабана нема. Промив руки і рану водою із потока, вийняв аптечку, затиснув рану бинтом , і так дотопав аж на трампункт в Яремче. На ще одно нещастя лікар і фельдшер гуляли на весіллі. Знайшов я то весілля. Пяненький лікар зашив мені рану звичайними швейними нитками. На другий день траматолог у Франківську запитав мене, хто зашивав рану – швець чи кравець і перешив її заново. На щастя на мені все зростається швидко.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::