стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ АКЦІЮ по прбиранню пол.Рущина та Боревка проведено. ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: 8-9 вересня групою з Калуша,Івано-Франківська,Львов а,Снятина,Долини,Чернівців,в кількості 27 осіб,було проведено прибирання на пол.Боревка та Рущина.На пол.Рущина було зібрано 22 мішки бляшанок та скла,яке довелось закопати в 4-ох ямах.Також було зібрано сміття по маршруту на г.Велика та Мала Сивулі. 8 мішків пластику та поліетилену було знесено вниз.Інша група в той час звільнила від сміття полонину Боревку.
Все спілкування на дану тему
 1. [ АКЦІЮ по прбиранню пол.Рущина та Боревка проведено. ] додав(-ла) fitsak [registered] 10:20:07 11/09/2012
  8-9 вересня групою з Калуша,Івано-Франківська,Львов а,Снятина,Долини,Чернівців,в кількості 27 осіб,було проведено прибирання на пол.Боревка та Рущина.На пол.Рущина було зібрано 22 мішки бляшанок та скла,яке довелось закопати в 4-ох ямах.Також було зібрано сміття по маршруту на г.Велика та Мала Сивулі. 8 мішків пластику та поліетилену було знесено вниз.Інша група в той час звільнила від сміття полонину Боревку.
  • [ Re: АКЦІЮ по прбиранню пол.Рущина та Боревка проведено. ] відповів(-ла) vasyl 11:04:54 11/09/2012
   Інфо про акцію також на сайті http://www.stezhky.org.ua/
  • [ Re: АКЦІЮ по прбиранню пол.Рущина та Боревка проведено. ] відповів(-ла) ILC 12:36:24 19/09/2012
   хочу висловити приватну думку відносно Акцій. Пройшовся Гута - Мислівка, відвідав 5 будиночків і 1 притулок. Майже скрізь порядок , чисто, прибрано. В притулок на Плісці не заходив, не бачив як там, так як в цей час шумна компанія виїхала на шашлики. Весь столик на вулиці був заставлений по периметру одноразовими стаканчиками. Але пісні співали гарні ( про Марічку), хоч і голосно. Найбільше "засрано" біля будиночка під Яйком-Ілемським. Саме він не промаркований і , мабуть, "Карпатські стежки" не проводять акцій по прибиранню. Пічка (здається) ще стара в хатці, але дуже добре що перекрили дах. Коли спускався до другого джерела (що нижче) від зрубаного кедра , побачив весь арсенал склотари, закинутої чим далі. Не від туристів зло , а від відпочивальників на день-два. Дякую за ремонт в будиночках під Яйком Перегінським і на Гичі. На Новий Рік , мабуть, на Гичі вже зайнята хатка, так як вміщає багато туристів.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::