Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин - старе повідомлення.
[ Білий Слон ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: Доброї пори дня усім карпатівцям! Хотів підняти стару-нову тему щодо обсерваторії на ПІЧ. Її стіни вражають величчю, а серце країться, що нікому діла до їх руйнації нема(( Щоб запустити шось грандіозне на горі треба багато фінансів і поки до того дійде то рак свисне) а стіни з кожним роком міцнішими НЕ стають(((
Виникла думка: якщо перекрити дах (чимось недорогим, щоб непорозтягували), а вікна закрити (напр. піноблоками) залишивши один вхід для відвідин і ночівлей, то така консервація дасть надію на воскресіння в майбутньому Білого Слона!
хотілося б почути думку про доцільність будь-яких робіт, варіантів, і найголовніше шляхів їх реалізації! Все спілкування на дану тему
[ Білий Слон ]додав(-ла)трава20:27:37 16/11/2010 Доброї пори дня усім карпатівцям! Хотів підняти стару-нову тему щодо обсерваторії на ПІЧ. Її стіни вражають величчю, а серце країться, що нікому діла до їх руйнації нема(( Щоб запустити шось грандіозне на горі треба багато фінансів і поки до того дійде то рак свисне) а стіни з кожним роком міцнішими НЕ стають(((
Виникла думка: якщо перекрити дах (чимось недорогим, щоб непорозтягували), а вікна закрити (напр. піноблоками) залишивши один вхід для відвідин і ночівлей, то така консервація дасть надію на воскресіння в майбутньому Білого Слона!
хотілося б почути думку про доцільність будь-яких робіт, варіантів, і найголовніше шляхів їх реалізації!
[ Re: Білий Слон ]відповів(-ла)Юрко22:44:09 16/11/2010 стіни ще нас переживуть. Але наших внуків вже певно ні. То непідйомна робота для волонтерських починань. Там потрібні капітальні фінансові вливання, дуже толково все продумати і, головне, - почати й закінчити.
[ Re: Білий Слон ]відповів(-ла)SLV09:09:07 17/11/2010 Хто зі Львова, то певно знають про форт на Цитаделі, що навпроти СБУ. Там хлопці роблять ресторан. Почали з того, що винесли весь мотлох та зібрали стару цеглу в купи. Десь із рік чистили.
Можна і на обсерваторії з цього почати. А притулок в приміщенні котельної зробити - там є перекриття, тільки двері вставити.
А взагалі на Попа веде нормально проїздна дорога по котрій можна привезти все необхідне. От би фонд якогось Порошенка направив сюди гроші - не такі вже величезні, а пам"ять лишиться...
[ Re: Re: Re: Білий Слон ]відповів(-ла)SLV15:45:14 17/11/2010 Та вони років з 5 робили - не те, що інший форт "Цитадель Інн".
І сторож в них нормальний був - декілька екскурсій провів за пиво! і нічого не переробляли.
[ Re: Білий Слон ]відповів(-ла)Igor Melika09:19:02 17/11/2010 "Коштом Євросоюзу на горі Піп Іван планується відновити обсерваторію. Згідно з дорученням Кабінету міністрів України від 25 вересня 2009 року передбачено, що колишня обсерваторія на горі Піп Іван стане..." http://igormelika.com.ua/moi-k arpati/ukrainski-karpati/zagad ka-gori-pip-ivan
"Україна виділила 900 тис. грн на підготовку проектно-кошторисної документації Польсько -українського центру академічної молоді у селі Микуличин Яремчанської міськради Ів.-Фр. області.
.......................
[ Re: Білий Слон ]відповів(-ла)Igor Melika09:26:33 17/11/2010 ... так що не все так і погано :) Якщо за цю справу взявся сам Президент...!?! Бо "Вітьок" за базар отвечаєт!
[ Re: Re: Білий Слон ]відповів(-ла)zanuda01:40:04 18/11/2010 Ну не за весь базар, а тільки за частину - ту, що шапками торгує.
[ Re: Re: Re: Білий Слон ]відповів(-ла)german20:53:02 18/11/2010 як я зрозумів, поставнова від 25 вересня 2009 року? тоді ж інша влада була?!
[ Re: Re: Re: Re: Білий Слон ]відповів(-ла)mamed19:07:45 20/11/2010 По-перше треба поставити клозет і повісити інструкцію
[ Re: Білий Слон ]відповів(-ла)Dmytro-Rock16:51:13 09/12/2010 Всі, хто знає історію обсерваторії, знають - зруйнували її не німці, не мадьяри і не совіти. Її розтягли по шматкам місцеві жителі.
Де гарантія, що після реконструкції не трапиться те саме?
Що свіжеперекритий дах не буде спалено якимись туристами, яким захотілося погрітися (як це було з притулком на Матагові)?
Щодо клозета - поставити можна. Але - хто буде його чистити?
P.S. А сміття прибрати треба, і не тільки в обсерваторії...