Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин - старе повідомлення.
[ Хижі звірі. Восени-Взимку... Чи хижішшають? :) ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: Влітку, нмсд, загрози нема.
Кілька років ходжу — не чіплялись :)
Наскільки безпечно восени-взимку (питання передусім до експертів з одиночних похідів)?
Причому без вогню! Все спілкування на дану тему
Наскільки безпечно восени-взимку (питання передусім до експертів з одиночних похідів)?
Причому без вогню!
[ Re: Хижі звірі. Восени-Взимку... Чи хижішшають? :) ]відповів(-ла)ILC17:50:45 20/10/2010 не зафіксовано трагічних випадків з туристами. Тільки, щоб не натрапити на пораненого бракон"єрами ведмедя. Найбільша популяція ведмедя в Карпатах - Мармароси. Вовки небезпечні в люту зиму, коли гуртуються в стаї. В Космачі взимку вночі загризли собаку. Останній випадок нападу рисі на людину був зафіксований під Яремчою в 1976 році.
А чому ви самі ходите ? не має неконфліктних напарників чи вам так подобається?
[ Re: Re: Re: Re: Хижі звірі. Восени-Взимку... Чи хижішшають? :) ]відповів(-ла)Bobua10:47:40 22/10/2010 В мене є думка, що негаразди в групах можуть виникати й через хизування одне перед іншим (і це якщо не враховувати, що людина має підлаштовуватись під незручний для неї "ритм, розпорядок і т.д.").
[ Re: Хижі звірі. Восени-Взимку... Чи хижішшають? :) ]відповів(-ла)Водопад08:31:56 21/10/2010 Зимою одному ходити по горах небезпечно, не раджу.Та й без вогню та теплої їжі більше двох днів це вже екстрім, знущання над організмом...
Вода звісно :)
Тепер ще купив срібних монет — буду пити "срібну воду" :)
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Хижі звірі. Восени-Взимку... Чи хижішшають? :) ]відповів(-ла)ILC11:56:19 22/10/2010 9 днів і не варити їсти ?! Я коли приходив на місце ночівлі, то вечірній час йшов на заготівлю дров, розведення кострища, приготування їжі. Часто і при ліхтарику. Після вечері відразу міцний сон. І тому не виникає питання, що можна самому робити в горах. Бували днівки : позашивав штани , попришивав всі гудзики, вичистив до блиску котел - і все одно вечір видався надто довгим. А чим ви займаєтесь ввечері? Фотосесією?
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: шо робити з часом в походах :) ]відповів(-ла)Bobua15:17:02 22/10/2010 не до теми
:)
по-перше шукати місце для сну я починаю не в 17-18, як то пишуть в книгах :), а десь за годину до заходу Сонця (вже не так спечно — саме час, щоби йти);
по друге, якщо я звечора-ночі захоплюся читання книги чи астрономією (з далекоглядом :)), то пропущу світанок в 5:55 — і день пропав :(
:)
[ Re: Re: Re: Re: Re: Хижі звірі. Восени-Взимку... Чи хижішшають? :) ]відповів(-ла)ILC10:37:37 27/10/2010 згідний,що в Горганах можна обійтися без сокири. І хмиз є, і два камінці для кострища, на які можна покласти перекладину. Але за 3 роки одиночних походів потоваришувався з сокирою і як лягаю спати, то начеб-то кладу її під голову. Можна менше взяти теплої одежі. Вранці встаєш, помахав сокирою і зігрівся. А згодом випив гарячого чайку плюс бутерброд з маслом і сиром або чай з халвою. Одним словом, знову захотілося в Карпати.
[ Re: Re: Хижі звірі. Восени-Взимку... Чи хижішшають? :) ]відповів(-ла)Bobua17:15:23 28/10/2010 бо вогонь — зайва морока :), крім того, що він шкідливий всім екосистемам, крім тих, що до нього звикли історично (середземномор’я, яякісь степи і т.д.)