Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин - старе повідомлення.
[ Перевезений прикордонний стовпчик. ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: Ходив на поч.травня станим кордоном в районі г.Плитка (між Кепутою і кінцем Горгану) від 33 до 37 стовпчика. Дорога по кордону має багато завалів, погана щоб по ній йти, а їхати й поготів.По дорозі вишукував старі стовпчики прикордонні і забивав їх координати, і ось, між стовпчиком 34/3 і 34/4 знайшов стовпець 28/11 (N48,504378 E24,012311).Він був трохи покоцаний зверху,але нумерацію його ще можна прочитати.Лежав в мосі під деревом. Цікаво, навіщо треба було його аж туди приволокти за декілька кілометрів від того місця де він мав стояти і там лишити?То явно не робили десь тепер, бо дорога зараз в непроїздному стані. Є якісь ідеї щодо цього?Можливо хтось з таким стикався? Все спілкування на дану тему
[ Перевезений прикордонний стовпчик. ]додав(-ла)KJaR12:54:11 14/05/2009 Ходив на поч.травня станим кордоном в районі г.Плитка (між Кепутою і кінцем Горгану) від 33 до 37 стовпчика. Дорога по кордону має багато завалів, погана щоб по ній йти, а їхати й поготів.По дорозі вишукував старі стовпчики прикордонні і забивав їх координати, і ось, між стовпчиком 34/3 і 34/4 знайшов стовпець 28/11 (N48,504378 E24,012311).Він був трохи покоцаний зверху,але нумерацію його ще можна прочитати.Лежав в мосі під деревом. Цікаво, навіщо треба було його аж туди приволокти за декілька кілометрів від того місця де він мав стояти і там лишити?То явно не робили десь тепер, бо дорога зараз в непроїздному стані. Є якісь ідеї щодо цього?Можливо хтось з таким стикався?
[ Re: Перевезений прикордонний стовпчик. ]відповів(-ла)Alex13:02:34 14/05/2009 Деякі аборигени із задоволенням вивертають і нищать стовпчики, приміром, під час їзди на тракторі. В радянський час було навіть розпорядження їх знищити, яке на щастя, виконали не всюди.
В селах по львівській стороні Буківської полонини із стовпчиків робили хрести на цвинтарі.
[ Re: Перевезений прикордонний стовпчик. ]відповів(-ла)Roman23:55:59 14/05/2009 Ну та очевидно хтось тягнув його кудись, а потім покинув.
На жаль, суспільна свідомість не відповідає можливості приставити сторожа до кожної пам’ятки, яких є дуже багато (поки що!)