стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Акція з нагоди 100-річчя головнокомандувача УПА Романа Шухевича ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: В липні 2007 року ми плануємо одночасний підйом кількох груп туристів на кілька вершин Українських Карпат(Говерла, Петрос, Близниці - щоб були поряд) та підхопимо з собою кілька зарядів фейєрверку. А потім в певну мить ми водночас запустимо заряди. Видовище мало б бути виняткової краси. Таким чином віддамо шану борцям за незалежність України і зокрема Роману Шухевичу. Орієнтовно це буде на початку липня (7 липня ювілей). Якщо хто бажає - приєднуйтесь. За додатковою інформацією пишіть: baydarom@ukr.net або мобільний 8 050 3733709.
Все спілкування на дану тему
  1. [ Акція з нагоди 100-річчя головнокомандувача УПА Романа Шухевича ] додав(-ла) baydarom [registered] 16:32:04 22/02/2007
    В липні 2007 року ми плануємо одночасний підйом кількох груп туристів на кілька вершин Українських Карпат(Говерла, Петрос, Близниці - щоб були поряд) та підхопимо з собою кілька зарядів фейєрверку. А потім в певну мить ми водночас запустимо заряди. Видовище мало б бути виняткової краси. Таким чином віддамо шану борцям за незалежність України і зокрема Роману Шухевичу. Орієнтовно це буде на початку липня (7 липня ювілей). Якщо хто бажає - приєднуйтесь. За додатковою інформацією пишіть: baydarom@ukr.net або мобільний 8 050 3733709.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::