стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Косів ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Шановні, хто знає, в які дні працює ринок народних виробів у Косові? Особливо чи буде він працювати в цю суботу? І хоч приблизно, як його там знайти?
Все спілкування на дану тему
 1. [ Косів ] додав(-ла) hooligan [registered] 12:07:12 08/02/2007
  Шановні, хто знає, в які дні працює ринок народних виробів у Косові? Особливо чи буде він працювати в цю суботу? І хоч приблизно, як його там знайти?
  • [ Re: Косів ] відповів(-ла) Tasic 16:21:20 08/02/2007
   Робота починається з ночі. Те саме стосується Кутського: там о 10 годині ранку вже всі розходяться. У Косові працює трохи довше.
   Косівський знайти просто: коли бусик у Косові зверне направо - там потрібно вийти. За 100 метрів буде базар. Якщо поїдете до вокзалу - потім буде далеко повертатися. У районі вокзалу є кілька крамниць з декором. Гуртова торгівля як у Косові, так і у Кутах здійснюється уночі. У суботу базар працює
  • [ Re: Косів ] відповів(-ла) loki2000 12:36:54 09/02/2007
   косівський базар в суботу якраз найбільший. З коломиї туди доїхати проблем немає. бажано туди приїхати не пізніше 7-8 години.
  • [ Re: Косів ] відповів(-ла) powerandr 16:25:20 09/02/2007
   Ринок знаходиться не в самому Косові, а в Смодні (в принципі, присілку Косова), тому так і називається "Смоднянський ринок". Якщо Ви хочете придбати шось хороше, то дійсно треба збиратись хоча би на 7-8. Пізніше залишаються самі "недоїдки" (глибоке і сердешне вибачення усім народним майстрам Косівщини). До того ж, приблизно після 9 утворюються
   просто грандіозні пробки.
   До речі, можна безпосередньо сконтактуватись із майстрами.
   • [ Re: Re: Косів ] відповів(-ла) vasyl 18:09:54 09/02/2007
    Не вдавалось мені приїжджати в Косів раніше 10 години ранку, але чомусь т.зв. "недоїдки" були не такими вже й поганими і служать не гірше.
    Як правило в нічній час ринок в основному працює для оптовиків.
    Молодий чоловіче, чи не здається Вам, що негоже спочатку ганити, а потім відразу вибачатись. Краще думати перед тим, як щось сформулювати.
   • [ Re: Re: Косів ] відповів(-ла) Tasic 22:56:40 09/02/2007
    2 powerandr: прохання виявляти більше поваги до себе та інших і буде Вам атмананді у самому собі. Судячи з Ваших висловлювань у "Про Карпати" та у цьому форумі, Ви прагнете досягти трансцедентної самозадоволеності карпатського раю посеред матеріального жаху і тільки купка невігласів-брахманів Вам заважає. Розширте свої горизонти, дивіться на світ радісно і не шукайте віника у дворі, де Ви ще не були
  • [ Re: Косів ] відповів(-ла) hooligan 18:24:48 09/02/2007
   Вичерпна відповідь! Дякую. Дуже допомогли!
  • [ Re: Косів ] відповів(-ла) vania 22:31:17 08/07/2008
   Пропоную власні вироби з різьби:шкатулки, тарілки і т.п. Я не майстер але якщо потрібно то можу вирізьбити досить гарну річ!
  • [ Re: Косів ] відповів(-ла) vania 22:32:14 08/07/2008
   Пропоную власні різьблені вироби :шкатулки, тарілки і т.п. Я не майстер але якщо потрібно то можу вирізьбити досить гарну річ!


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::