Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ 3D maps ] повідовив(-ла) Текст повідомлення: народ пам’ятаю колись була розмова про 3D карти, але не можу знайти... Допоможіть порадою як створити таку карту??? Все спілкування на дану тему
[ 3D maps ]додав(-ла)maddog08:36:50 15/11/2005 народ пам’ятаю колись була розмова про 3D карти, але не можу знайти... Допоможіть порадою як створити таку карту???
[ Re: 3D maps ]відповів(-ла)zorc08:56:56 15/11/2005 Юрко Гудима как-то мне рассказывал, что натягивал растровую карту на 3Д поверхность, построенную руками (например, в 3Д Макс).
Еще я как-то видел http://webua.net/3dterrain/h3. htm
А еще есть GoogleEarth :)
[ Re: 3D maps ]відповів(-ла)rstm09:46:19 15/11/2005 Все що треба - ОзіЕксплорер. Будує 3Д поверхню і натягує на неї растрову карту.
[ Re: Re: 3D maps ]відповів(-ла)BAHO09:58:06 15/11/2005 А как он это делает? Если не секрет конечно?
[ Re: Re: 3D maps ]відповів(-ла)BAHO09:59:19 15/11/2005 Вот у меня перед носом Ози с уже привязаной картой. И как ее (плоскую карту) сделать трехмерной???
[ Re: Re: 3D maps ]відповів(-ла)BAHO10:05:07 15/11/2005 Уважаемые! Не поддавайтесь на провакацию! :))
ОзиЭксплорер нужен только для работы с GPS. Основная его задача (Ози) Привязка карт и расчет точных координат для последующего ввода в GPS. Тут и речи нет ни о каком 3D моделировании.
[ Re: Re: Re: 3D maps ]відповів(-ла)maddog10:13:27 15/11/2005 не було ж таке сам пам’ятаю як тут хтось карту свого походу в
3D викладав!!!!
[ Re: Re: Re: Re: 3D maps ]відповів(-ла)maddog10:43:44 15/11/2005 знайшов в отаке: ozi explorer 3D v.1.08, спробую розібратись можливо воно? є якісь думки в когось?
[ Re: Re: Re: Re: 3D maps ]відповів(-ла)BAHO10:46:00 15/11/2005 Уже ж сказали - делаешь в каком либо из 3D редакторов модель и натягиваешь на нее карту. Ну либо воспользуйся GooglEarth - там то же такое есть...
[ Re: Re: Re: Re: 3D maps ]відповів(-ла)maddog12:53:41 16/11/2005 HELP!! MAYDAY, MAYDAY!!! SOS!!!
все ок. але одна проблема не можу ніяк розібратись з файлами висот.... може хтось щось порадить, висоти треба для генштабівських карт Карпат (кілометровок). Обіцяю якщо вийде, весь процес описати і викласти тут... завчасно дякую... :)
[ 3D maps ]відповів(-ла)maddog15:53:16 16/11/2005 все ок. все вийшло підготую матеріал і закину сюди, можливо комусь пригодиться....
[ Re: Re: Re: Re: Re: 3D maps ]відповів(-ла)rstm16:04:32 16/11/2005 Так читай уважно по лінку з попереднього поста, там все докладно описано.
Висотних даних для Генштабівських карт просто не існує, є висотні дані які можна використати для будь-якої карти.
Різниця між даними NIMA DTED та SRTM-3 дуже велика, перші описують висоти з точністю 30 кутових секудн, другі , з точністю 3 секунди. Відповідно рельєф згідно даних SRTM-3 промальовується набагато точніше. Рекомендую використовувати власне ці дані.
[ 3D maps ]відповів(-ла)maddog10:49:40 17/11/2005 дякую тобі rstm за хелп, але от я ніяк не можу роздуплитись
з цими SRTM-3 даними, заходжу по урлу:
ftp://e0mss21u.ecs.nasa.gov/sr tm/Eurasia/ і ось тут я ніяк не можу вдуплити які файли для України, для цієї Євразії качати то занадто, по тій ссилці що ти давав є ексел файл "Калькулятор для расчета ссылок на данные о высотах SRTM-3 по територии Украины" але я настільки ламер що ніяк не зрозумію ... може допоможеш?
[ Re: Re: Re: 3D maps ]відповів(-ла)maddog09:38:35 18/11/2005 дякую!!! при нагоді з мене пиво!!!
[ Re: Re: Re: 3D maps ]відповів(-ла)rstm11:10:03 18/11/2005 Викачав, всі старі глюки осталися, нажаль.
[ Re: Re: Re: Re: 3D maps ]відповів(-ла)maddog12:18:51 18/11/2005 ну чого воно хоче? роблю так:"Распакуйте скачанные zip-файлы в какой-либо каталог. Имена hgt-файлов изменять нельзя; zip-файлы можно удалить. В OziExplorer’е в меню 3D Elevation/Elevation Configuration, закладка DEM File Paths, в поле Globe (ArcView) укажите путь к этому каталогу и отметьте птичку Active возле этого поля." потiм вибираю на картi необхiдний район натискаю "Create 3d map" і отримую :
"No Heigh Data was found" ????????що би то могло бути????
[ Re: Re: Re: Re: Re: 3D maps ]відповів(-ла)rstm13:10:06 18/11/2005 1. птичка Active має стояти лишень одна і навпроти поля Globe (ArcView).
2. Файли з даними про висоти (перелічені вище) покривають захід України на північ до Луцька, на схід до Чернівців. Все інше буде "No Heigh Data was found"
3. З SRTM даними по висотах давні версії Озі не працювали. В мене версія 3.95.4.