Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин - старе повідомлення.
[ XV "Гуцульський фестиваль" і фестиваль "Гуцульська бринза" ] повідовив(-ла) Текст повідомлення: З 2 по 4 вересня у м. Рахів пройшов XV "Гуцульський фестиваль" і фестиваль "Гуцульська бринза". Разом з тим 4 вересня м. Рахів святкувало день міста - 555 років, з чим я і вітаю
всіх рахівчан. Попри те в засобах масової інформації я наразі про те нічого не чув, хоча на самому фестивалі бачив знімальні групи каналу 1+1 та 5 каналу. Зате про день Москви цілий день тільки і чув, а у Львові ввечері навіть салют дали, тільки от сумніваюсь, що на честь фестивалю. Фестиваль проходив поблизу урочища Буркут, поблизу мінерального джерела ,в парку. Природній схил гори використали під амфітеатр зі сценою в центрі. Амфітеатр, до речі, над містом, тож краєвиди були прекрасні, ще і добра погода. Апаратуру привезли з Ужгорода, тож озвучення було чудове. Вздовж дороги , що вела до сцени і далі піднімалась вгору до лісу стояли торгівельні ятки з різними сувенірами ( такими , як в нас у Львові на вернісажі), а далі в дерев’яних хатах, колибах та на заборах розкладено та розвішено з різних районів Карпат картини, фотографії, ліжники, дерев’яні та глиняні фігурки, посуд, вишиті (дуже гарні) хустини, сорочки, рушники, справжні писанки, багато чудових речей, жаль не для продажу, і багато іншого, все не перерахую. Багато народу були вдягнуті в національних костюмах, практично кожен другий, ще і з інших регіонів, так що такого розмаїття костюмів я спостерігав вперше. В колибах продавали національні наші та не наші страви, які готували тут же за колибами в великих казанах, бануш, бограч, радив би попробувати, я залишився задоволений. Стояло багато фірмових пивних наметів, пляшкове і на розлив, була навіть 1 приватна броварня. Ціни невисокі, пиво 2.50грн., бануш 5.00грн., бринза - 16-18грн. за 1 кг., сувеніри - такі ж ціни, як в Яремче чи у Львові. В неділю святкували день міста та фестиваль "Гуцульська бринза". Все спілкування на дану тему
[ XV "Гуцульський фестиваль" і фестиваль "Гуцульська бринза" ]додав(-ла)Bulba13:51:34 05/09/2005 З 2 по 4 вересня у м. Рахів пройшов XV "Гуцульський фестиваль" і фестиваль "Гуцульська бринза". Разом з тим 4 вересня м. Рахів святкувало день міста - 555 років, з чим я і вітаю
всіх рахівчан. Попри те в засобах масової інформації я наразі про те нічого не чув, хоча на самому фестивалі бачив знімальні групи каналу 1+1 та 5 каналу. Зате про день Москви цілий день тільки і чув, а у Львові ввечері навіть салют дали, тільки от сумніваюсь, що на честь фестивалю. Фестиваль проходив поблизу урочища Буркут, поблизу мінерального джерела ,в парку. Природній схил гори використали під амфітеатр зі сценою в центрі. Амфітеатр, до речі, над містом, тож краєвиди були прекрасні, ще і добра погода. Апаратуру привезли з Ужгорода, тож озвучення було чудове. Вздовж дороги , що вела до сцени і далі піднімалась вгору до лісу стояли торгівельні ятки з різними сувенірами ( такими , як в нас у Львові на вернісажі), а далі в дерев’яних хатах, колибах та на заборах розкладено та розвішено з різних районів Карпат картини, фотографії, ліжники, дерев’яні та глиняні фігурки, посуд, вишиті (дуже гарні) хустини, сорочки, рушники, справжні писанки, багато чудових речей, жаль не для продажу, і багато іншого, все не перерахую. Багато народу були вдягнуті в національних костюмах, практично кожен другий, ще і з інших регіонів, так що такого розмаїття костюмів я спостерігав вперше. В колибах продавали національні наші та не наші страви, які готували тут же за колибами в великих казанах, бануш, бограч, радив би попробувати, я залишився задоволений. Стояло багато фірмових пивних наметів, пляшкове і на розлив, була навіть 1 приватна броварня. Ціни невисокі, пиво 2.50грн., бануш 5.00грн., бринза - 16-18грн. за 1 кг., сувеніри - такі ж ціни, як в Яремче чи у Львові. В неділю святкували день міста та фестиваль "Гуцульська бринза".
[ Re: XV "Гуцульський фестиваль" і фестиваль "Гуцульська бринза" ]відповів(-ла)Bulba13:52:00 05/09/2005 Мене вже у неділю там, на жаль, не було, та наскільки знаю, мали бути столи з кожного села, і кожне село пропонує попробувати всім бажаючим (звісно безкоштовно)свої страви: бринзу, вурду, бануш, бограч і т.д. і комісія визначатиме, в якому селі найсмачніша бринза. Отож, хто там не був, ковтайте слюнки.
Коли зможу, виставлю фото. А це з програми фестивалю:
2 вересня:
– міжнародна науково-практична конференція "Екологічні та соціально-економічні аспекти збереження етнокультурної та історичної спадщини Карпат",
– відкриття меморіальної дошки поету-сатирику М.Бараболі у с. Ділове Рахівського району.
3 вересня:
– конкурсні програми фестивалю за жанрами (фольклорні, танцювальні колективи, ансамблі пісні і танцю, оркестри народних інструментів, троїсті музики, ВІА, естрадні виконавці, драматичні колективи, художнє читання, виставка творів народно-прикладного мистецтва, конкурс кіновідеофільмів, фоторобіт.
4 вересня:
– районний фестиваль "Гуцульська бринза” та гала-концерт лауреатів та переможців XV Гуцульського фестивалю.
[ Re: XV "Гуцульський фестиваль" і фестиваль "Гуцульська бринза" ]відповів(-ла)Блюмен [guest] 18:32:40 06/09/2005 На жаль, Бульба помиляється - 555 років Рахова відсвяткували ще 2002 року- просто на одному склепі на головній вулиці Рахова ще не мали часу здерти наклеєні букви. А приватна броварня була, звісно, перша львівська (праворуч від сцени).Глобалізація!
А я побував у Рахові в неділю - на =бринзі=.Найбільше гуцули їли шашлик (по 10 грн.\порція) і дудлили самогонку. Гала-концерт переможців був так собі - одна дівчина співала =Двічі в одну річку=, інша косила під Селін Діон "My heart will go on". Виглядало більше на караоке...Мені проте сподобалась гуцульська версія одного читця гумору на мотив стіха Нєкрасова =Аднажди в студьоную зімнюю пору...=.
Нинька про фестиваль пишуть і Вис. Замок, і Експрес, але якось обтічно.
Від місцевих довідався, що сего місяця в Рахові буде ще два гучних свята з попойкою - День лісоруба ( десь 18.9.) і Свято повернення пастухів з полонини (25.9.).