Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ ЖПС і "Стежками Карпат" ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: Народ, ніхто не намагався випадково накласти карту хребтів на кілометровку і використовувати у Озіку. Якщо таке є, скиньте будьласка... Все спілкування на дану тему
[ ЖПС і "Стежками Карпат" ]додав(-ла)partisan11:37:55 16/01/2009 Народ, ніхто не намагався випадково накласти карту хребтів на кілометровку і використовувати у Озіку. Якщо таке є, скиньте будьласка...
[ Re: ЖПС і "Стежками Карпат" ]відповів(-ла)Larry13:20:22 16/01/2009 Якщо правильно розумію, про яку карту говорите (на якій нема майже нічого, крім хребтів і маршрутів), то не раджу, вона схематична.
А взагалі спробуйте, координати якихось вершин можна взяти з озі або googleearth-а і по ним прив"язати
[ Re: Re: ЖПС і "Стежками Карпат" ]відповів(-ла)KJaR22:30:39 16/01/2009 В гуглерсі завжди є похибка 50-300м координатів тих обєктів які є на карті, а по висоті ще є своя похибка, так як дуже часто видно що вершина хребта чи гори завжди на схилі, а на вершині навпаки -- кусок схилу.
[ Re: Re: Re: ЖПС і "Стежками Карпат" ]відповів(-ла)Tasic13:11:07 17/01/2009 В мене склалося враження, шо похибка гугльерса значна на об’єктах із різко вираженою зміною висоти. Тобто 3Д модель сильно хибує на хребтах, а на відносно плоских ділянках все знову стає на свої місця. Мова про відносні значення (відношення висот), не абсолютні.
[ Re: Re: Re: Re: ЖПС і ]відповів(-ла)KJaR11:51:36 18/01/2009 На рівних ділянках теж часто бувають похибки. Знайди якесь дерево в полі в гуглерсі, візьми його координати а потім піди з ЖОПСом в цю точку -- скоріш за все опинишся від дерева десь за 50м. Це відбувається незавжди, деколи координати співпадають точнісінько до метра-двох, а деколи буває похибка навіть метрів на 100.
[ Re: Re: Re: Re: ЖПС і ]відповів(-ла)rstm10:24:09 19/01/2009 На мою думку хибує не 3Д-модель, а власне алгоритм за допомогою якого плоску фотографію натягують на цю 3Д-модель.