Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин - старе повідомлення.
[ ASOLO Power Matic 500gv ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: Привіт. Хотілось б почути відгуки, хороші чи не дуже, про дану модель капців - http://asolo.com.ua/good.php?m =20&submenu=73&good=507&col=1& pk= . Планую використовувати взимку та в міжсезоння в Карпатах, можливо Кавказ. І ще цікавить, чо можна їх юзати з кішками... Все спілкування на дану тему
[ Re: ASOLO Power Matic 500gv ]відповів(-ла)Sunrise12:50:57 23/11/2007 відзиви саме від цієї моделі наврядче почуєш, так як модель нова.
З кішками звичайно можна, але з відповідним кріпленням.
[ Re: ASOLO Power Matic 500gv ]відповів(-ла)Astrik17:32:24 23/11/2007 Спеціальних рантів під кішки ці черевики не мають.Отже автомати відпадають. В такому разі можна використовувати кішки з ремневою системою кріплення.
[ Re: ASOLO Power Matic 500gv ]відповів(-ла)IrishHighlander06:51:52 27/11/2007 Якщо вже під кішки-автомати, то Asolo Granite gv