стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА / ТОПОГРАФІЯ / Чорногора / Туркул :::

г. Туркул

Вершина гірського масиву Чорногора, на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей. Вершина трикутна, ускладнена зі Сх. східцеподібними виступами. У верхній частині схилів з Пд. і Пд.Сх. - брилові розсипища, зі Сх. - слабовиражені форми вивітрювання гірських порід. Рослинність трав'яна, нижче криволісся з ялівцю сибірського і гірської сосни. Зі Сх. і Пн. - льодовикові кари. зокрема урочище Кізли та оз. Несамовите. Район туризму.

 Джерело інформації: Географічна енциклопедія України
 


 
Фотогалерея
Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.
Коментарі до цієї статті
myroslaff повідомив(-ла) 04.03.2010 13:22
мда, ніколи не думав, що екстримальне сра....ння може бути таким важливим "спогадом" з походу....
вождь [guest] повідомив(-ла) 28.03.2006 14:35
Да, кроме как МУДАЗВОН начальника и не назовеш!!!!!!!!!!! Одним словом Лох безкультурний!!!! Индюк...
Aquila [guest] повідомив(-ла) 28.03.2006 14:31
Я там обов"язково побуваю! Доречі мені гидко читати попередній ідеотизм!!!!!!!!! Люди,дивіться будь-ласка на назви сайтів, ато "начальничок,здається поплутався!!!!!
NA4ALNIK [guest] повідомив(-ла) 27.10.2004 11:46
мистическое такое озерцо...
всю ночь был такой ветер, что я думал палатку нахрен унесет, а у меня еще, чувствую, такие толчки начались, что спать не могу...в животе гудит, че-то рычит...
ну, деваться некуда, бужу брата, мол дай мне туалетной бумаги... он достает ее из под головы, со словами, что мне заканало... я вылажу из палатки и то, что я вижу вокруг меня вгоняет в еще большее желание посрать... ночь, ветер, дождик... вот поробуй посрать в такую погоду...я достаю рулон туалетной бумаги и происходит тот эффект, который бывает у знамени, повешанном на высоте при сильном ветре... я не могу сотворить бумажную плоскость для дальнейшего употребления по назначению... вообщем, мучался я необычайно долго для создания личного комфорта... вернулся в палатку и уснул, но эту ситуацию запомнил навсегдаПошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::