стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА / МАРШРУТИ / Описи підходів / Пікуй :::

Пікуй (1405м)



    Мапа з нанесеними маршрутами добирання, найзручнішими місцями ночівель та добираннями до сусідніх цікавих об'єктів Короткий зміст:
  1. Опис
  2. Вигляд з різних боків
  3. Маршрути добирання
  4. Найзручніші місця ночівель
  5. Сусідні цікаві об'єкти

1. Опис.

Одна з вершин Вододільного хребта, у межах Стрийсько-Санської верховини, найвища точка Львівської області. Лежить на пд.-сх. окраїні Буковецької полонини. Поверхня конусоподібна, асиметрична: пд.-зх. схил крутий, пн.-сх. – пологий. Пікуй є вододілом між басейнами річок Стрию і Латориці. Складається з флішу. Вкритий буковим лісом. На схилах – заказник державного значення Пікуй. Район зимового та літнього туризму. /Географічна енциклопедія України/

2. Вигляд з різних боків.

З вершини відкриваються чудові краєвиди. На сх. серед відомих вершин видніється Тростян, Високий Верх, на пд.-сх. Боржава велично розставила свої найбільші вершини Великий Верх та Стій, на пд.-зх. великим платом здіймається г.Полонина Рівна і майже поруч г.Гостра Гора. А на пн.-зх. простягується хребет Буковецька полонина, який за Ужоцьким перевалом продовжується на території Польщі, де видніється вершина Тарниця.

На пн.-сх. простяглося село Біласовиця, за ним видно автомагістраль, яка піднімається на перевал. По інший бік хребта, з пд. та пд.-зх. боку видно смт. Жденієво та село Щербовець. Саме з цього боку схили гори дуже стрімкі, а при вершині ще й скелясті.

Сама вершина є досить вузькою, в її центрі стоїть кам'яний тур.

Не менш цікавим є споглядання вершини збоку. Найбільш вражаючим є вигляд з перевалу від Воловця до с.Верхні Ворота. З цього місця вершину видно в профіль, і виглядає вона як вузький гостроверхий пік. Можливо від того і назва Пік-уй. :)

3. Маршрути добирання.

Є декілька маршрутів добирання, розглянемо тут найзручніші: а) вихід із с.Біласовиця; б) вихід із с.Щербовець.

а) Вихід із с.Біласовиця. Доїхати в Біласовицю можна лише автотранспортом. Йдуть рейсові автобуси (в дужках вказано приблизний час прибуття в Біласовицю) Луцьк-Ужгород(3:10), Львів-Виноградово(15:15), Івано-Франківськ-Ужгород(16:30), Ужгород-Івано-Франківськ(13:00), Ужгород-Луцьк(14:00). Також можна і залізничним транспортом з пересадками. Найоптимальніші маршрути – зранку виїхати потягом зі Львова на Воловець, там одразу пересісти на автобус, що йде через с.Нижні Ворота. В останньому пересадка на один з автобусів Ужгород-Івано-Франківськ або Ужгород-Луцьк.

В Біласовиці йдемо від траси на зх. через село. Прямо перед нами – Пікуй. Перед руїнами старої ферми, через потічок переходить стежка. Можна йти нею (маршрут №2,3), а можна йти далі в кінець села (маршрут №1). В будь-якому випадку дотримуватися напрямку на зх. Звідси вже всі дороги в цьому напрямку ведуть до вершини.

б) Вихід із с.Щербовець. Добратися в Щербовець важче. Найпростіше – зранку виїхати потягом зі Львова на Воловець, там пересісти на автобус Міжгір'я-Мукачево. Виходимо в с.Підполоззя. Автобус їде далі прямо, а нам направо в напрямку смт.Жденієво.

Від місця висадки з автобуса до дальньої окраїни Жденієво (турбаза "Форель") біля 6 км. А звідтам через с.Збини до Щербовця ще біля 4 км. По дорозі, після центру Жденієво, справа на деякий час відкриється вигляд на вершину Пікуя. І майже весь час попереду видно вершину г.Гостра. Перед початком с.Збини наліво відходить дорога. То є одна з непоганих доріг, якою можна дійти до водоспаду Воєводин, і відповідно до Полонини Рівної (маршрут №6). Але в квітні 2003 за 2 км від цього роздоріжжя розпочалося будівництво чи то турбази для "Динамо", чи дачі для Медведчука. Напевно цю дорогу до водоспаду прикриють, no passaran!

Село Збини дуже маленьке. Дещо далі, після його закінчення, направо через ліс буде звертати дорога до с.Щербовець. Нею дістаємося до села. Звідси уже весь час перед нами попереду буде видно хребет і власне сам Пікуй. Проходимо село. За останньою хатою перетинаємо потік і йдемо польовою дорогою, яка спершу веде в напрямку хребта через ліс, а потім звертає дещо праворуч і піднімається догори (маршрут №4). Десь через 2-3 км від окраїни Щербовця дорога виходить на невеличку галявинку. Тут вона роздвоюється. Одна стежка йде прямо через галявину, а інша наліво до лісу. Нам наліво і уже весь час догори. Стежка виводить на хребет, а звідтам на вершину вже 5 хв ходьби.

4. Найзручніші місця ночівель.

Коротко опишу місця ночівель в залежності від місця виходу на вершину. При виході із с.Біласовиця найкраще заночувати в таких місцях. На карті позначено №9. Тут, на маршруті №2, при переході кладкою через потік буде зручне місце для розкладання намету, вода поруч, дрова в лісі. Трішки далі від цього місця наша дорога йде далі догори, а наліво до потічка спускається стежка, яка далі йде географічно правим берегом потоку. Тут починається додатковий варіант 2 маршруту – маршрут №3. Стежка далі йде лісом, і вже майже на його окраїні виходить до джерела вищезгаданого потоку. На карті позначено №10. Тут можна поповнювати запаси води, а розкладати намет краще вже вище, за лісом, там починаються полонини.

При виході зі Щербовця краще заночувати в місці, позначеному №11. Це по дорозі до вищезгаданої галявинки, там буде невеликий рівний майданчик, дуже близько потічок. Можна гарно розкласти намет для ночівлі.

5. Сусідні цікаві об'єкти.

Від Пікуя можна дістатися на г.Гостра Гора через с.Щербовець і с.Пашковець (маршрут №5). Також можна дійти до водоспаду Воєводин (на карті позначено №12) і на г.Полонина Рівна через вищезгадану дорогу із с.Збини, або через с.Пашковець і г.Гостра (маршрут №7). З Пікуя можна продовжити шлях по хребту Буковецька полонина (маршрут №8) до перевалу Руський Путь, або й далі – до Ужоцького перевалу.

 Матеріал підготував (написав): Микола Стражніков


 
Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.
Коментарі до цієї статті
ola-la повідомив(-ла) 23.07.2013 20:04
Доброго дня. Хочу запропонувати ще один маршрут на г. Пікуй із сторони Львівської обл. Турківський р-н село Гусне. У підніжжі гори знаходиться гостинний двір Бойківська хата. До Ваших послуг: комфортабельні номери (із всіма удобствами), харчування за домовленністю, російська лазня, оздоровчий чан, гід який проведе на Пікуй.
ЯК ДОБРАТИСЯ:Громадським транспортом
Маршруткою по трасі Київ — Львів — Чоп (М-06). У селі Мохнате радимо домовитись про трансфер до гостинного двору.
Автобусом Львів — Верхнє Гусне (відправлення двічі на день від залізничного вокзалу м. Львів).

Автомобілем
Трасою Київ — Львів — Чоп (М-06), проїхати село Тухолька. За зупинкою "Мохнате" повернути праворуч. Проїхати 5 км і повернути ліворуч за вказівником села Верхнє Гусне (після мосту). У селі радимо домовитись про зустріч з адміністрацією гостинного двору.
Контакті тел. 097-155-82-82
099-63-21-904
Більш детальну інформацію та фотографії можна переглянути перейшовши за цим посиланням http://www.karpaty.info/ua/uk/lv/tr/verkhnye.husne /hotels/boykivska.khata/
Гарного Вам відпочинку.
beleberda43 повідомив(-ла) 26.01.2012 12:40
2005р я здійснив перехід з Лумшор, Полонина Руна, водоспад Воєводин, с Збини, з друзями, стежки присутні згідно з картами, потрібно бути ьільки уважним. Що до дачі, коли підійшли до неї по дорозі прийшлося обходити в гору в ліво, круто, відсутність стежки і зарослі ожини., але вже на хребті є нормальна дорога, була зроблена помилка в поході, бо був великий зруб звідки вивозили ліс на с. Збини там і потрібно сходити, щоб не попасти на дачу. Фоторепортаж можна подивитися в однокласниках за моїм прізаищем, альбом Лумшори-Полонина Руна
olegtur повідомив(-ла) 21.11.2010 11:20
Всім привіт! Дякую за статтю, все дуже інтересно. Від себе хочу для тих, хто збирається на гору Пікуй, запропонувати відпочинок в комфортній приватній оселі в кінці села Гусне. Більш детальніше читайте на моєму сайті https://sites.google.com/site/olegturr/ , де я размістив і фотографії і опис, і контакти. Пишіть, звоніть, допоможу.
Коля повідомив(-ла) 06.08.2010 21:53
Дякую за інформацію, мене давно цікавило, в якому стані зараз та дорога зі Збин до водоспаду. І теж чув, що дачу обходили, але не знав, що там все так погано.
Ще колись місцеві пияки-лісоруби з Пашковця розповідали, що можна йти дорогою вздовж потоку Пашковський до урочища Прелука, а звідти на Полонину Рівну. Однак уже ніякої дороги там не було в 2002 році. Хоча може існує якась просіка?
victor_carp повідомив(-ла) 05.08.2010 16:22
нічого подібного.
Пройти до Полонини Руна зі Збинів по хребту чи потоку Паражинський практично не можливо. Хіба для дуже нарваних туристів це підсилу. По Паражинському дача Медведчука займає 300 га (зі слів місцевих жителів). Перегородив сам потік та обидва схили по його берегах. Звичайно, обійти можна. Найліпше обходити дачу справа по хребту (коли йти зі Збинів). За кілька сот метрів можна спуститися назад в потік, але пройдете по ньому реально метрів сто. Тієї стежки, яка позначена на всіх картах, до верхів'я потоку просто вже не існує. Напевно, завдяки дачі. Станом на 2010р. дорога поросла травами по груди, дрібними деревами та чагарниками, розмита самим потоком та селевими сходженнями, непрочищена від повалених дерев. Десь перед п'ятим звуром потоку (рахую по правому березі) стежка закінчується. До речі, до того стежка "йшла" постійно по лівому березі потоку, а не по правому, як нанесено практично на всіх картах.
Завдяки тій же дачі за цих сім років ходити по хребту від Збинів до Полонини Руна теж практично не можливо. Якщо не спускатися від краю "медведчукового забору" до потоку, то також пройдете хребтом недовго. Дорога також серйозно заросла, в т.ч. колючими ожинами. За кілька сот метрів перед вершиною 762 дорога зникає та починається величезний ожинник. Якщо не жалієте свої ніженьки - то вперед. Перед самою вершиною 762 дорога знову з'являється і йде десь кілометр - не більше. Після того суцільні зарослі чагарників, ще таким зарослим хребтом не приходилось ходити.
Треба повідомити Асоціацію "Шипот", аби не наносила таких псевдомаршрутів на карти, перед тим не прослідкувавши маршрут.
А тим, хто мандрує від Руни на Воловеччину, моя порада йти через Прелуку на Пашківці - цей маршрут маркований.
Щодо переходу від водоспаду Воєводин до Полонини Руна, то цікавим видається підйом на Руну-Плай через Менчул і далі по бетонці на вершину. Ні в якому разі не ходіть напоперек від водоспаду вверх (на захід) по середньому звуру Воєводина до уявної стежки, що закінчується на краю полонини. Стежки лісом не існує. Єдиний плюс - там можна побачити кілька менших красивих водоспадиків. Але добратися до більшості із них неможливо через небезпечні скелясті виступи.
Коля повідомив(-ла) 16.02.2009 12:41
А що відмінного може бути в зимовому поході, що треба розповіді читати?
Єдине зауваження - гора часто буває окутана хмарами, не виключені сильні вітри, а також сама вершина досить вузька із небезпечними обривами. Потрібна максимальна увага, особливо у період зледеніння схилів.
Fistashka повідомив(-ла) 13.02.2009 15:55
А є у когось розповідь і фото зимового походу на Пікуй?
turystyk повідомив(-ла) 12.02.2009 14:33
За один день до Пікуя та назад запросто,без наметів та наплечників це не похід,а прогулянка.Відео мандрівки http://turystyk.io.ua/video4074
Злий Бобер повідомив(-ла) 17.07.2008 12:57
А зараз до гУСНОГО МАРШРУТКИ ТЕЖ В 6 20 ВІДПРАВЛЯЮТЬСЯ? НІХТО НЕ В КУРСІ?
Коля повідомив(-ла) 22.05.2008 21:58
Признаюся, що я цим маршрутом ніколи не ходив, але думаю за день туди-назад запросто встигнете. Тим більше, якщо на своїй машині, коли ніщо не підганяє.
Newman повідомив(-ла) 22.05.2008 14:11
Є бажання піднятися на г. Пікуй, але з с. Гусне. Туди мені легше заїхати з Самбора. Чому тут не описано цей маршрут? І чи вистачить на це одного дня?
renat-17 повідомив(-ла) 11.01.2008 21:34
Пікуй дуже красива та зручна для походу гора. Якщо підніматися з с. Біласовиця то за півтори години можна досягнути вершини. Село Біласовиця знаходиться на трасі Київ - Чоп. Рекомендую цей похід для початківців і для тих хто хоче відпочити в горах не обтяжуючи себе складними та виснажливими маршрутами
Коля повідомив(-ла) 27.08.2007 16:59
2 andrusyk: А ми вчора теж там були, десь о 12 годині. Та тими маршрутками з одного боку зручно, що зі Львова йдуть, з іншого боку тиснутися в них з наплічниками і труситися так довго - якось не зручно. Хоча - варіант.
andrusyk повідомив(-ла) 27.08.2007 15:27
Вчора ходили на Пікуй з с.Гусне. Зі Львова їде маршрутка Львів-Гусне в 06.20 з Головного вокзалу (залізничного). В дорозі 4 години. Назад до Львова ця ж маршрутка з Гусного о 18.00
andrusyk повідомив(-ла) 01.06.2007 10:16
2 Kolya: A chy pryhodyatsia koly nebud' ci marshruty: http://www.ukrmap.com.ua/index.php?name=Shop&s _op=viewproduct&cid=208
Коля повідомив(-ла) 31.05.2007 23:46
2 andrusyk: Жодна не підходить. Купуйте кілометрівку Стрий-Воловець. А взагалі для підкорення Пікуя карти не потрібно. Там нема де блукати. Хіба якщо туман...
andrusyk повідомив(-ла) 31.05.2007 11:49
pidkazhit' bud'-laska jaku z cyx kart potribno prydbaty, schob pokoryty Pikuj
Карпати. Верховинський район
Карпати. Косівський район
Карпати. Синяк
Карпати. Сколівський район
Tier повідомив(-ла) 25.02.2007 21:39
я з дружбаном три рази пікуй на велеку взяв разом з хребтом
Tier повідомив(-ла) 25.02.2007 21:39
я з дружбаном три рази пікуй на велеку взяв разом з хребтом
RoMeL повідомив(-ла) 26.08.2006 16:58
Привіт всім!
18-21 серпня ходили групою з 4-ох людей на Пікуй по Вододільному хребту...
Виїхали електричкою Самбір-Сянки о 23:07.На місці були о 1:38.Вийшли на трасу і попрямували вздовж неї до Хреста січовим стрільцям(нас по дорозі зупинили пограничники,так що паспорти або інші документ,який посвідчує особу мати обовязково!).Біля нього і заночували.Рано пішли вгору по дорозі і невдовзі вийшли на помарковану туристичну стежку і трималися неї.По ній йти було одне задоволення!Почувалися немов мисливці за скарбами :)
Невдовзі вийшли на полонину біля села Карпатське(сфотографувалися біля місця,де бере свій початок річка Уж).Звідси можна було йти через село вниз і наверх на хребет або дальше по хребту (але зробити невеличкий гак).Прийняли другий варіант.Пішли дальше.Ледве піднялися і ура! ми на основному масиві хребта!Тут на верху буть невеличкі струмочки такщо з водою проблем небуло...Трішки відпочивши і набравшись сміливості рушили далі по хребту.Скоро дійшли до Дрогобицького каменю,сфотографувались.Дальше веде стежка по хребту,такщо заблудитися нереально.Йти по ній одне задоволення,а пейзажі просто захоплюють!Дальше була гора Старостина,потім Журівка,перед перевалом Руський Путь впали на ночівлю.Знайшли класну місцину де недалеко ліс і два струмочки.Рано встали і рушили далі.Перейшли перевал,Велику Журівку.А який тут вітер!Просто стіна вітру,яка на тебе обрушується,і летить дальше!Це тяжко словами описати!Це потрібно пережити!Пройшли ще кілька гір та горбочків і ось,ось там біля хмар видніється вершина і видно стовп Пікуя!Останні метри пройшли на диво легко,зупинялися не для того щоб перепочити ,а щоб відчути на повну весь момент підкорення вершини!Все! Ми це зробили!Ми вийшли на Пікуй!
Нафотографувавшись,почали спускатись в напрямку села Біласовиця(спуск був дуже крутий і довгий,була вже 9 година вечора)Внизу біля нас протікав струмочок,напились.("Ніколи не думав,що проста вода може бути така солодка!"-скаже потім хтось з нас.)біля дванадцятої вечора добралися на галявину біля села, тут і заночували...
Рано встали,попили чаю,кави і в дорогу до села!Знайшли магазин(були першими відвідувачами)Купили пиво,морозиво,квас...пішло як в суху землю!!!Вийшли на трасу,десь в 11:00сіли на автобус Львів-Ужгород(здається),вийшли в Стрию,сіли на маршрутку до Дрогобича,там ще одна пересадка на маршрутку до Самбора.В 15:00 ми вдома!Ура!Похід вдався!Всім рекомендуємо!
Склад групи:
Мельничок Роман
Григор Віталій
Макар Сергій
Лилак Назар
FMV [guest] повідомив(-ла) 22.02.2006 13:53
Пікуй дуже красива гора хоч я на неї не був, зате частенько дивився на неї коли літом приїжав у гості до родичів у Верхні Висоцьке.
vitalik [guest] повідомив(-ла) 31.01.2006 11:02
Я ходил на пикуй через гусне

lexx [guest] повідомив(-ла) 05.10.2005 23:01
просто знаю, що в Карпатах цих хатинок багато-правда зустрічав їх частіше в Горганах, біля Боржави. Тепер от шукаю біля Пікуя. Тому як є яка інфа- ПИШІТЬ !!!
Коля повідомив(-ла) 05.10.2005 12:34
Не чув про хатинку, не бачив, звідки така інформація?
lexx [guest] повідомив(-ла) 05.10.2005 02:57
Привіт. Підкажіть, де в околицях г. Пікуй є якась хатинка лісника, якась халабуда, де б можна було заночувати без наметів(зате зі спільниками)Дякую
Morgan [guest] повідомив(-ла) 08.08.2005 11:48
Пропоную інший цікавий маршрут. Із с. Верхній Гусин, з можливістю ночівлі у цьому селі у колишньому "приюті". Підйом освоєний, займає десь 2-2,5 години.
Waldek повідомив(-ла) 23.06.2005 13:49
А ми ходила на Пікуй з Турки, через Руський путь і потім на Воловець!!!!!))))
Sprynyk повідомив(-ла) 20.05.2005 10:22
Хто не бачив Пікуя, той не бачив ні...
Коля повідомив(-ла) 24.03.2005 21:43
2 Сергій: А чому ж не можливо? Нема проблем.
Сергій [guest] повідомив(-ла) 24.03.2005 12:55
Чи можливо здійснити похід на Пікуй 2-4 особам віком 16 років у 2-денний строк?
UDECH повідомив(-ла) 08.03.2005 04:31
ОДНА ЛЮДИНА (ФАКТИЧНО ВЛАСНИК ДЕРЕВООБРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ)-МЕДВЕДЧУК В. ЗАГОРОДИВ СОБІ 100ГА КАРПАТ ВИЩЕ СЕЛА ЗБИНИ В РАЙОНІ ЗАПОВІДНИКА ШИПІТ І ЗРОБИВ ТАМ СОБІ ГАСІЄНДУ(ШОСЬ ПОДІБНЕ ЯК ПАБЛО ЕСКОБАР СВОГО ЧАСУ В КОЛУМБІЇ) ТОМУ ТЕПЕР НА РУНУ ТРЕБА ЛІЗТИ ГОРОДАМИ І КОРЧАМИ. АЛЕ НЕ ДУМАЙТЕ ОБХОДИТИ ГАСІЄНДУ ЗЛІВА, ЦЕ ЗАЙМЕ 1 ДЕНЬ + КУПА НЕЦЕНЗУРНИХ СЛІВ.
P.S.МАЮ НАДІЮ ШО ПРОКУРАТУРА НАРЕШТІ ВИКОНУЄ СВОЇ ФУНКЦІЇ.
lilized повідомив(-ла) 16.02.2005 01:28
Ходила на Пікуй з Буківця. Там майже під полонину веде досить пристойна дорога. Кажуть в радянські часи там базувались військові гелікоптери, от і залишилась дорога у спадок. Маршрут легкий, навіть не порівняти із Щербівцем - головне піднятись на хребет (там останні метрів 100 круто), а далі до вершини - прогулянка :). Краєвид зачаровує, часто зупинялись не через втому, а просто подивитись, пофотографувати. Дуже мені сподобались там скелі. На них мешкає цікава рослина, якої я ніде більше не бачила, місцеві називають її молодилом. Маю трохи фоток з тих місць на littleant.boom.ru.
vov@_prof_PMI(s) [guest] повідомив(-ла) 17.11.2004 14:49
KOLjA правий. Шановні туристи!!! Якщо захочете прикольно обминути дачу, то дійшовши до КПП, верніться назад на 300 м, перейдіть через місток річку, потім вгору попри паркан (тобто якщо дивитись на дачу, то її треба обходити справа), далі на зрубі вниз. Ось і все. БАЖАЮ УСПІХУ.
Р.S. Огорожа під сигналізацією!!!!!!
KOLjA [guest] повідомив(-ла) 16.09.2004 13:29
Медведчук!!!! ГРЕЙТ АНРІСПЕКТ ТОБІ. Навіщо ти перекрив дорогу на водоспад Воєводин, і до Полонини Рівної???????? Захотілось подихати повітрям свіжим?????????????? Так бери рюкзак на хребет свій і записуйся в туристи!!!!!!!!!!( Може тоді маршруит почнуть маркувати :) Ця політична потвора зогородила велику територію забором висотою 2.5м, а на КПП поставила охорону із калашами, та страшенними вовкулаками (собаками). Туристи заздалегідь враховуйте поправку цю, щоб пройти по маршруту.
P.S. В цьому є меленький "+". На території стоїть вишка Київстару.

vassia повідомив(-ла) 19.07.2004 10:21
в липні зробили Пікуй з Щербовця,.....оскільки стежку на підйомі проморгали. .....то взяли Пікуй в лоб, так само падали, 3 год вперед. 2 назад,....з цієї сторони схили ду-у-уж-же круті, але багато прикольних скельних виходів....
Михайло [guest] повідомив(-ла) 11.05.2004 10:51
Від ст.Сянки до Пікуя десь пішло 1.5 дня...
Михайло [guest] повідомив(-ла) 11.05.2004 10:42
1-4 травня 2004 я із напарником пройшли від Сянок по границі до Пікуя і далі по границі аж у Лавочне. Місця справді чудові, особливо до Пікуя, бо після - ліс дуже винищили. Ще сім років назад Латорицький перевал виглядав досить пристойно, а зараз там зробили великий смітник, поруч якісь кафе, лотки...
Dok повідомив(-ла) 07.05.2004 10:34
Гей гей мої полонини!
TAras88 повідомив(-ла) 28.04.2004 11:33
Зі Збинів мона дойти до г. Полонина Рівна. Але там дача Ведмедчука. Її мож обійти. Перший поворот по дорозі, там через міст. Через 100 м. через людські городи вверх на хребет. Там дорога, по ній 30 хв. ходу і по зрубу вниз на ліво. А далі як звичайно.
Yura [guest] повідомив(-ла) 29.03.2004 18:27
Львів-Сянки приходить в 14-хх до вечора (десь 19:00) ми дійшли майже до хребта. На другий день дійшли до Пікуя, ночували вже за Пікуєм. Вертались в Біласовицю, але після 13:30 автобусів на Львів нема, запасний варіант 15:00 Львів-Ужгород до Сваляви і там на поїзд Мукачево-Львів.
В Сваляві мали проблему-- без документів не хотіли продати білети, так що паспорти (або будь-який документ з фото) краще мати :))
Ми документів немали тому прийшлось просити інших пасажирів (з паспортами) купити нам білети , добре що провідники на проміжних станціях документів не вимагають при посадці:)

В 97 ми ходили також з Волосянки-Закарпатської. Поїзд приходив, здається, о 4:30 ранку, від станції хвилин 30 потрібно іти селом якраз літом розвиднюється. О 9-10 ранку піднялись на хребет, далі рух в режимі 45хв ходьби ---30-40хв варіння кави на примусі, споглядання з горнятком кави гарних краєвидів :) Біля шостої вечора зупинились за 3-4 км від Пікуя. Зранку проснулись в хмарі, почекали півдня і під дощем пішли в Либохору :(
Genyk_PMI повідомив(-ла) 21.03.2004 16:04
А можна йти троха довше (і на мою думку цікавіше) - зі станції Сянки (Самбірський напрям). Це під польським кордоном - нашу групу навіть прикордонники на станції затримали - думали може ми в Польщу направились :) - так що якщо хтось буде йти звідти то обов"язк. при собі паспорти :)
З Сянок можна йти по хребті аж до Пікуя - ми справились за 2 з половиною дні - хоча можна і швидше. А потім з Пікуя вже можна спускатись або до Біласовиці або до Щербовця (з транспортом там направду проблеми).
kravets повідомив(-ла) 09.03.2004 14:21
Super... Трошки б більше інформації про "5. Сусідні цікаві об'єкти."...
TAras88 повідомив(-ла) 05.03.2004 11:52
Гарна там природа, головне шо "ДИКА", ходили туди минулого року, на РIВНУ нажаль не попали, за 3 днi мона справитись.
P.S. Сходити туди варто!!!!! З транспортом там дещо проблематично, особливо по дорозi назад.
Веселе Весельце :) [guest] повідомив(-ла) 03.03.2004 18:45
Пора, пора вже було то давненько написати ,) Вітаю "бувалих пікуйців" :)
За інфу - поважне дєкую.
vassia повідомив(-ла) 03.03.2004 11:31
Ріспєкт !!!!!! Ця частина Карпат дуже прикольна, і дуже мало ходжена,.....і разом з тим дуже локальна,......а місця - гей-гей,.......хороший маршрут на 3-4 дні,....з нього почалися мої Карпати,.... десь років 10 тому накреслили на карті трикутник Рівна-Пікуй-Гостра,..і вперед............................дойшли до Воєводина,...а там заматрасили...:-)))


Пошук



 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::