Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Осінь на полонині Кукул ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: На мапі WIG в зображенні закарпатської сторони є багато неточностей і нелогічного:
1.Показані Буковина і Припір (див. за межами обрізаного) - як тільки гори, хоча там споконвічні полонини (пл.), в т. ч. і за Польщі.
2. Григорівка і Борсучина і Під-Бердов - показано колибу і поляну, але не вказано, що це пл.
3. Не показано назви полонина, поляни і колиби на Середній і Кичері.
3. Не показано назв пл Озірна, Кукул і Пересліп, а також поляни, хоча там показані колиби.
4. Закукул названо Фореском, хоча власник Лабєської),який ще 9 років тому був живим і судився за повернення прав на Лаб΄єську), стверджував, що Фореском називається нижня частина Лабєської.
5. Не показані дороги від річки Форесок на пл. Григорівка, Середня, Озірна, Кукул.
6. Не показаний чапаш (фіршток) по закарпатській сторoні, хоча за Австроугорщини і Польщі він був і ідеальному стані по всьому схилу від Лазищини до Говерли. Частина його ще збереглась до цих пір, хоча про його відновлення не дбають.
7. Урочища Криве Гад΄є і гора Гад΄є названо Хеде (за межами обрізу мапи) і т. д.
Я веду до того, що мапи WIG, хоча і дуже інформативні, може і найкращі у свій час, мали багато блуду, особливо на закарпатській стороні, бо ця сторона була не польською, і поляки не мали доброї інформації про чужі їм терени. Тому приймати на віру все, що стсується Кукульського хребта із цеї мапи не варто.
Найбільш достовірна і вірогідна інформація про ці терени - це опитування місцевих старожилів і краєзнавців. Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Осінь на полонині Кукул ]додав(-ла)sobashko@gmail.com09:23:42 02/11/2011 На мапі WIG в зображенні закарпатської сторони є багато неточностей і нелогічного:
1.Показані Буковина і Припір (див. за межами обрізаного) - як тільки гори, хоча там споконвічні полонини (пл.), в т. ч. і за Польщі.
2. Григорівка і Борсучина і Під-Бердов - показано колибу і поляну, але не вказано, що це пл.
3. Не показано назви полонина, поляни і колиби на Середній і Кичері.
3. Не показано назв пл Озірна, Кукул і Пересліп, а також поляни, хоча там показані колиби.
4. Закукул названо Фореском, хоча власник Лабєської),який ще 9 років тому був живим і судився за повернення прав на Лаб΄єську), стверджував, що Фореском називається нижня частина Лабєської.
5. Не показані дороги від річки Форесок на пл. Григорівка, Середня, Озірна, Кукул.
6. Не показаний чапаш (фіршток) по закарпатській сторoні, хоча за Австроугорщини і Польщі він був і ідеальному стані по всьому схилу від Лазищини до Говерли. Частина його ще збереглась до цих пір, хоча про його відновлення не дбають.
7. Урочища Криве Гад΄є і гора Гад΄є названо Хеде (за межами обрізу мапи) і т. д.
Я веду до того, що мапи WIG, хоча і дуже інформативні, може і найкращі у свій час, мали багато блуду, особливо на закарпатській стороні, бо ця сторона була не польською, і поляки не мали доброї інформації про чужі їм терени. Тому приймати на віру все, що стсується Кукульського хребта із цеї мапи не варто.
Найбільш достовірна і вірогідна інформація про ці терени - це опитування місцевих старожилів і краєзнавців.