Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Красна-Свидовець ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: 1.Таксі 120 грн. Але є потяг 81 К у Воловці о 7.30 . Далі автобус Воловець-Хуст до Міжгір"я о 8.50. Ми ходили цей маршрут 3 тижні тому. Розраховували на таксі, але встигли на автобус Міжгір"я-Колочава, хоча із Воловця виїхали пізніше на 10 хв . Водій при в"їзді у Міжгір"я запитав, хто на Колочаву, зателефонував колезі по цеху і висадив нас на перехресті, де через 5 хв нас і забрав автобус .
2.Піднімались на хребет по зеленому маршруту, підйом здався не складним.
3.З водою по маршруту було скрутно. Між Гропою і Климовою джерел помічено не було. Перед г.Стоги ночували. Із 3-х потічків воду можна було набрати лише в одному і то поморочилися з її фільтруванням. Біля озера Догяска і на траверсі Стогу джерела нормальні. Більше джерел на Свидовці не бачили, так як пройшли його у суцільних хмарах.
5.Від Колочави до Догяски дійшли за 4 дні. Хоча нікуди не спішили. Від Догяски довелося, з оглядки на погодні умови, у 5-й день спуститися на Драгобрат. Тому до Браїлки не дійшли .
P.S. На хребті перед Трояскою нас почала наздоганяти гроза. Довелося скинутися метрів на 30 вниз на південну сторону хребта і молитися. На щастя гроза пройшла стороною. Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Красна-Свидовець ]додав(-ла)Сандро20:43:12 09/08/2012 1.Таксі 120 грн. Але є потяг 81 К у Воловці о 7.30 . Далі автобус Воловець-Хуст до Міжгір"я о 8.50. Ми ходили цей маршрут 3 тижні тому. Розраховували на таксі, але встигли на автобус Міжгір"я-Колочава, хоча із Воловця виїхали пізніше на 10 хв . Водій при в"їзді у Міжгір"я запитав, хто на Колочаву, зателефонував колезі по цеху і висадив нас на перехресті, де через 5 хв нас і забрав автобус .
2.Піднімались на хребет по зеленому маршруту, підйом здався не складним.
3.З водою по маршруту було скрутно. Між Гропою і Климовою джерел помічено не було. Перед г.Стоги ночували. Із 3-х потічків воду можна було набрати лише в одному і то поморочилися з її фільтруванням. Біля озера Догяска і на траверсі Стогу джерела нормальні. Більше джерел на Свидовці не бачили, так як пройшли його у суцільних хмарах.
5.Від Колочави до Догяски дійшли за 4 дні. Хоча нікуди не спішили. Від Догяски довелося, з оглядки на погодні умови, у 5-й день спуститися на Драгобрат. Тому до Браїлки не дійшли .
P.S. На хребті перед Трояскою нас почала наздоганяти гроза. Довелося скинутися метрів на 30 вниз на південну сторону хребта і молитися. На щастя гроза пройшла стороною.